Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. led 2009

Teda samé super zprávy

Jani to je pěkný kousek 😉

e.k.t
autor
15. led 2009

Tak jakpak Martinka bojuje s dnešním fakt šíleným dnem? posílám energii aby bylo vše dobré 😉

paolin
15. led 2009

Jani, super zpravicky 😉 Honzika je vazne kousek! Adam ma ted 71cm. budu mit asi dva mrnousky 😀
my byli s Vitou sankovat a docela sranda 😀 ted basti houbovku a kouka na vecernajs. Adamek uz spinka Vita pujde za chvili. nasledne odpadneme my dva a budeme cekat, jaka bude noc 😝

na Martinku taky moc myslim!
Mony, jeste posledni noc o samote! a zitra odpo uz si muzes pogratulovat, jak jsi to krasne zvladla 😉

monkia.pv
15. led 2009

Tak u nas uz se taky spi!Ale byl to opet boj! ☹ Zase tak moc plakala! ☹ Uplne mi to rvalo srdce!
Pavli jo jo posledni noc sami doma,ale MM bude doma asi jen 14 dni!A pak zase budeme bojovat sami! ☹ Uz aby bylo teplo to budeme jezdit s tatinkem!Na to se tesime oba! 😉 Vaneska ma jen 68cm 😒 asi bide drobek po me!Ach jo jeste zitra musime na sono ledvin!Opet na druhem konci mesta! 😠
Tak ja se jdu natahnout k bedne!
Preji vam vsem klidnou a dobrou noc!

kamca.mazda
15. led 2009

Ahoj holky uz jste asi všechny pryč, zase jste toho za ty dva dny napsali jdu vás dočíst, snad jste všechny ok i vaše drobátka. 😅

kamca.mazda
15. led 2009

Jani gratuluji k zoubku a taky k váze a míře Honzík je tedy chlapák,
Evi video je super Joli je fakt klidná Amy je děsná máme jídlo všude. Je to krasavice. 😀
Moni Gratulace k prolídce a za pochvalu od paní doktorky a taky at je ta poslední noc bez MM krátká

kamca.mazda
15. led 2009

Paol snad už je Adámkovi leépe a doufám, že noc bude lepší. Ta chata je nádhrná moc se mi to líbí. Jela bych hned.

e.k.t
autor
15. led 2009

kami to bylo na návštěvě u sestřenico-dcery 😀

kamca.mazda
15. led 2009

Je to šikulka fakt. Přeju krásný večer všem snad se sem zítra dostanu dřív. 😖

e.k.t
autor
15. led 2009

dobrou noc, zítra se dovím ty výsledky odběrů 😨

pavlina05
15. led 2009

Ahoj holky!! Všechny Vás moc zdravíme§ Máme se s ájiskem dobře. Je to kluk šikovnej 🙂 Mazílek náš a mamánek. Papká krásně, povídá a křičí, miluje maminku a když ju nemá tak je nešťastný. Staví se na kolínka, ale ještě neleze. Zuby nemáme žádné 😅
chodíme plavat. No ve vodě celkem zvládáme, ale v šatnách křik jako blázen.
noci a spánek se nám zlepšil.
TAkže shrnuto - bezvadné!!
jen nestíhám...takže Vás zanedbávám. Kdyby nebylo e.k.t. tak se ani nestavím, jsem lajdák 😕
TAk se mějte všichni moc krásně!! Myslím na vás a na drobečky obzvlášť 😀 😀

martinka79
16. led 2009

krásné ráno všem
my se máme všelijak. noc šílená jelikož jse přilepi moc moc pozdě. menší rodnné problémy jak jinak u nás, já už mám někdy pocit, že je to................
Michálek nocdospával ráno když jsem chystala nikolku do školy. teď pádíme uklízet.
tak zatím
jo JAni gratula k druhézubu a taky té formě.(výška, váha)
Mončo tobě k tehabilitaci. dnes se ti vratí MM.
Pavli ach jo to je za děti enspavky prudivky viď. i u nás noc fujky. 😀

monkia.pv
16. led 2009

dobre rano holky!Vy jeste spinkate?
Dnesni noc byla trosku silena!Ja jsem nemohla usnout a kdyz jsem zabrala tak se Vzbudila mala!Chuderka mrcinkovala ze spani!Snad kazdych pet minut jsem vstavala a dava ji dudlik!Myslim ze se me dneska tatka lekne! 😀 Takovy kruhy pod ocima jeste nevidel! 😀
Ted si popijim kaficko a koukam ze bych mela asi trosku poklidit! 😖 Tak zatim pa a ja jeste prijdu!!Nebojte! 😀
Kamco a co u vas?Co Amy spinka uz trosku lip?Necha te malinko odpocinout?A co Domca s rukou?Lepsi?On to mel jen narazena,ze?Nebo sito pletu?
Pavli05-to je fajn ze se mate dobre a ze se Alesek zlepsil se spinkanim! 😉

anta
16. led 2009

Dobré ranko, holčiny, tak malej ještě nespíííí, od rána neusnul, to je děs, přičítám to té hexavakcínně ☹ 😉

monkia.pv
16. led 2009

jani tak snad brzo usne!Ja jdu prebalickovat Vanulku-smrad se siri rychle po celem byte! 😀 A musim s ni aspon jedno zacvicit-dostaly jsme vcera jeden cvik na lezeni,tak jsem zvedava jestli t zvladnu!Vanula uz ma totiz silu a ja mam problem ji v te poloze udrzet!No kdyz to nepujde tak se na to vyprdnu!Na rehabce rikali ze stejne nevi proc my chodime cvicit Vojtovku!

anta
16. led 2009

Moni, malej je vzhůru už od pěti! Tak to je síla, myslím, že mi nezbyde nic jiného než s ním jít ven jak dopo tak odpo 😅

martinka79
16. led 2009

hOLKY tak my malinko vygruntovali takové to 0vysávání tam kam normálně nejezdí vysavač.
jani snad Honzík zabere. 😉 MOnčo neboj to půjde.

paolin
16. led 2009

ahoj holky!
Marti, copak se zase prihodilo? nejak mi pripada, ze si vsichni mysli, ze ty jejich problemy budes neustale resit nebo co, vid? taky by mohli myslet aspon trochu na tebe 😒
Mony, tyjo..to zase tedy byla noc, vid? jdi si treba zdrimnout s malou, at ma tatka sokanec mensi 😉 😀
Jani, Honzik se dnes rozhodl byt ranni ptace? ze se tem detem chce..

u nas noc lepsi. Adam tentokrate od 12-1 vymyslel nesmysly. ale delala jsem, ze spim a za tu hodku toho nechal a usnul u me v posteli. nasledne dorazil Vita a ja nemela kde spat 😒 nakonec si Adama vzal Mirek s sebou do obyvaku a spali az do sedmi! bez jidla! jak ten nas tatka to dela..

jinak Vita udelal sve dalsi zivotni rozhodnuti. hned po odlozeni dudyna 😀 vecer prohlasil, ze pujde spat bez pliny a vazne to vydrzel! cural v noci jednou a pak az rano. do nocniku tedy..no, VELKY USPECH! ve 3,5 letech..zase to bylo o pul rocnim popohaneni z me strany, ale snad uz toho curani do pliny konecne necha! patricne jsem ho pochvalila, ikdyz je to na ostudu, ze ma plinu porad, ze.

paolin
16. led 2009

no, dnes mame ples. to jsem tedy zvedava, za jak dlouho pofrcime zpatky domu 😝

paolin
16. led 2009

je, ozvala se Pavlinka 🙂 Pavli, to je fajn, ze uz je Alesek lepsi a tolik neplace! 🙂
Kamco a co noci? snad jsou malinko lepsi! moc na tebe myslime!

martinka79
16. led 2009

Pavli ples taky bych šla.
hele to vůbec neřeš čůrání. důležité je, že je v poho a nrní stresovaný. 😀

martinka79
16. led 2009

U nás pokrok Nikolka ukazovala čůrání Mišákovi do nočníku a on si tam sedne veme knížku a trůní)jen čůrá jelikož na kakání potřebuje jinou polohu.

monkia.pv
16. led 2009

Jani tak naloz Honzulku a sup na prochazecku a jak ti usne tak sup domu-dej ho k oknu a odpocivat a pripravovat se na to az se vyspi! 😉
Pavli a nekoji ten tatka toho Adamka? 😀 😀 A Vita je uz velky chlap!Takove rozhodnuti!!
Marti slo to,ale stejne jsem ji tam nedrzela minutu jak bych mela!Fakt ma silu a zdrhala mi!Potvurka! 😠 Tak ja jsem prevlikla periny at tatka spi v cistem a vonavem!Vaneska mi pri tom pomahala!Schovavala se mi pod perinou!A mela z toho desnou srandu! 🙂 Jdu ji udelat snidani-ma jablicko(cerstve) a broskev(ve sklenicce)!Musim ji to smichat,,protoze vcera jsem ji rozdelala tu broskvovou presnidavku a ona ji nechtela,ale pulku smichamńou s jablickem bastila,tak ma dneska zbytek!Ted tady strili! 😀 Fuj 😝 !musim vyvetrat! 😀

monkia.pv
16. led 2009

Jee Marti Misak je sikulka a Nikolka frajerka ze ho to uci!

martinka79
16. led 2009

no ona si s ním suprově hraje a musím říci, že on ji miluje. nevím do kdy ji bude takto zbožňovat a do dky ho ona bude tak obskakovat,a le zatím je to fajn. 🙂 já jdu ustlat. 😀

anta
16. led 2009

Tak holky, malej měl čas na papání, tak jsem ho dala do kočárku a pěkně naležato jsem ho krmila, dokud úplně nevytuhnul, chudák malej, fakt od pěti nespal, což je div, že to vůbec vydržel, docela ho obdivuji, ale když si vzpomenu, jak jednou vydržel být vzhůru 7 hodin, tak 4 hodinky jsou docela slabota 😀 😀
Manžel jel před chvílí do práce, trochu mě popudil tím, že opět vysedával na PC a já mu říkala, že malej sedí v obýváku sám na koberci, aby ho hlídal, aby nespadl na hlavu nebo něco, potřebovala jsem na WC, no a vylezu a MM u PC a malej seděl sám. Pak MM pronesl, že ho měl celé ráno, prý kromě 20 min, kdy se holil, tak jsem to tak spočítala a spíš ho měl 20 minut a celé ráno já 😀 😀 😀

paolin
16. led 2009

Marti, to je super 😀 ja nez presvedcila Vitu, ze i chlapy na nocniku pri curani sedi, to trvalo 😀 proste to odmital, protoze tata preci cura ve stoje 😀
s tou plinou jsem to zatim moc nehrotila. cetla jsem, ze do ctyr let se do jeste da. Mudr mu to sice napsala ve 3letech do karty, ale to asi kdyby nahodou byl problem vetsiho razu. tak jsem zvedava, co dnes! fakt z nej mam radost. on si tyhle svoje zasadni veci musi rozhodnout sam a az to prijde a je pripraveny, tak uz je to v poho.

Mony, tak at Vanesce basta chutna! s tim kojenim je to mozny 😀 😀 treba ho potaji krmi, aby vypadal za frajera 😀

paolin
16. led 2009

ja jdu vytrit silenou podlahu od snehu z kocaru a pak si asi lehnu za Adou. zrovna usnul 😉

anta
16. led 2009

Marti, nenech se rodinou zdrchat, máš svých starostí dost a pomůžou ti? Nepomůžou, pořád se na tebe obrací jak na "Starou moudrou makovici" 😀 a oddychnout ti nedají 😖
Máte doma, holky, fakt šikulínky, to se musí nechat.
Paol - zanes do análů naše míry 😉 Včera jsem potkala v čekárně u dr. malého Vítka, byly mu 4 měsíčky, jéééé ten byl maleeeej 😀 Jsem říkala té mamině, že bych chtěla, aby byl Honýš taky menší (myslím váhově), ale to se už nepodaří 😀 😀 😀 Tvůj Vítek je frája, že se takto chlapsky rozhodnul, super, přišel na to sám 😉

martinka79
16. led 2009

Pavli jdu hajat.hele já u Nikolky měla potíž talé při spaní ona spala tak tvrdo, že se nikdy na čůrání nevzbudila a taky nato přišla sama.
Jinak Jani když se chuděrka Honzík takto dlouho snažil nespát potom to usínání je o to těžké. 😉 ale zvládla jsi to. s chlapůa názorů si nic nedělej. 😠 jsou to jinak naložené osoby 😉