Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. led 2009

my krásně uklidili a jen kuchyňka si žádá pomoc a užíváme si hraní.

anta
16. led 2009

Zpapal mi jen 90 ml mlíčka a vytuhnul jak Franta Sádra, chudák malej, kruhy měl až za ušima 😀 😀 Pak ho ještě dofutruju 🙂
Jen si pěkně užívejte, to víš, že jo, tak to má být 😉

paolin
16. led 2009

to jo, to prisel. jine deti na to ale prijdou treba uz ve dvou letech 😀
Jani, ten vas tata s tim hlidanim taky spadl z jahody na znak, neee? 😀 a holeni? on neuci holeni Honzika uz od plenecek? 😀 jestli se tedy holi ziletkou, tak to chapu 😉

paolin
16. led 2009

jo holky, uvazuju dat Adovi dnes rybicku. kousek pangasiuse. myslite, ze je to jeste brzy?

paolin
16. led 2009

tak ja jdu konecne taky hajat. u nas tak krasne sviti slunicko, az budu nucena umyt konecne ta okna 😀 slunicko kraaaasne ukazuje, jak jsou usmudlany. musim vymyslet plan, jak to zvladnout i s Vitou. 100% to bude chtit taky delat 😀

anta
16. led 2009

Nene, neholí se žiletkou, má ode mě krááásný holicí strojek od vánoc, on je takovej staromilec, dokud se mu něco nerozpadne v ruce, tak to pořád používá 😀 😀 Nejlepší na těch chlapech je, že já občas na Honýse houknu, aby tak neřval a táta mě hned okřikuje a pak ho uspává on a do pěti minut je vytočenej jak vrtule 😀 😀 😀
Paol, to je jedno, že na to přišel "až" ve 3,5 letech, hlavně, když na to přišel sám 😉 Tak mu tu rybičku zkus dát, myslím, že se tím nic nezkazí 🙂

anta
16. led 2009

Paol, tak ať ti vyleští výlohy u skříněk 😀

martinka79
16. led 2009

jasně pang. je super nápad ☹ není brzy.

anta
16. led 2009

Včera jsme s dr. probírali tu tuhou stravu a pochválila mě, že to dělám dobře a poradila mi, jak dál.
Předepsala nám i mastičku na suchá místa, která Honýs má po těle, ani jsem jí o tom nemusela říkat, všimla si sama, tak mě překvapila 😉

martinka79
16. led 2009

tak Mišáčeks e krmí sušenkou. já dala prát další prádlo. 🙂

anta
16. led 2009

Jsi, Marti, šikulka 😉

monkia.pv
16. led 2009

tak holky huraaaa u nas se spinka!Ale asi ne na dlouho! 😒 ja jsem trosku poklidila,vytahla nadobi z mycky a dala dalsi!Pracku zapnu az se mala vzbudi-to zdimani ji totiz vzdycky vzbudi! 😠
Jani to je fajn ze ti dr. poradila jak dal!A ze si vsimla suchych mist!My mame taky sucha mista na ruckach a na nozickach!Tez nam dala nejakou masticku a rekla bych ze se to pomalu zacina zlepsovat!

monkia.pv
16. led 2009

Pavli ja bych mela taky umyt okna-uz pres ne nic nevidim!Ale porad si rikam ze kdyz zatahnu zaluzie tak je to dobry!A ze spodu nam do oken nikdo nevidi!Necham to asi az na velikonoce!

martinka79
16. led 2009

Jani jamou mastičku ti písla?Mony u nás ta pračka taky dělá divy když zrovna Michálek nemá tvrdé spaní.
holky mišák si rozňahňal tu sušu a te´d tu mrká rukama šlouchá mu to v ní. dělá pěstičky. bléééééééééé to je ale pro něj zábava.

martinka79
16. led 2009

já se chystám na okna také a to spíš, že chci vyprat záclony mám pocit, že se u nás dost práší a i když jsme je prala těsně před Vánocema už by asi zase chtěli výměnu. 🙂

anta
16. led 2009

Jé já ještě nevím, co je to za mastičku, já to po ní nepřečtu, ale až jí vyzvednu, tak písnu 😀 😀

martinka79
16. led 2009

aha tak to jo, chápu, že to nepřečteš jelikož oni škrabou jako Dr 😀 někdy jako naše Nikolka.

monkia.pv
16. led 2009

Bleee Marti-ja jsem dala vcera Vanesce do ruky kousek bananua taky delala pesticky a pak mi to jeste ukazovla a delala u toho jeeee jee!No a zavrsila to tim ze to rozetrela po dece!

martinka79
16. led 2009

jé u nás to je vždy na stoličce ve vlasech a triku§ michálek te´d miluje jíst babín přímo jako dospělák ve šlupce a okusovat,a le když tod ržím já. jinak to je jako u Vanesky. 😀 😝

anta
16. led 2009

No jo, ale teď jsem koukala na receptík a je tam uvedený jen ten vigantol, který mi dochází, tak tam v pondělí musím hupsnout, aby mi to napsala 😅 Tak nic 🙂
Jé Vaneska je ale šikovná, ta ví, co se sluší a patří 😀 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

dr. zapomela??!Me toho zase naposledy napsala az moc!

monkia.pv
16. led 2009

Holky uz neuklizejte!Vzdyt to mate uz nalesteny!

monkia.pv
16. led 2009

pouzivate nekdo zvlhcovac vzduchu na noc?

martinka79
16. led 2009

já ne. máme domácí fontánu tak ta zvlhčuje dost.

martinka79
16. led 2009

už neukllízím kontroluji prdelína co kde vyvádí.
Jani ty dr. jsou zapomětlivky. třeba se to dá koupit volně zavolej jí. 🙂

martinka79
16. led 2009

zbytečně dáš lékárně 30kč.

monkia.pv
16. led 2009

jeee marti u vas se nespi??

martinka79
16. led 2009

nene u nás se hraje tančí, pere chodí, cáká ve vodě. 😀 a teď čte.

martinka79
16. led 2009

nevím kdy ho dám spát, protože jedu pro nikolku do školy a chci ji vzít někam atk nevím zda ho nenechám až na cestování. 😔

monkia.pv
16. led 2009

tak u nas uz se taky nespi!Spala tak 30 minut! ☹