Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. led 2009

no tak u nás všude otevřeno, krom pokojíků, když chci tak je zavírám. jinak má vono všude. naučil se to. do misky občas šáhne, ale už je to vyjímečně. jinak pohoda. miluje koupelnu a pračku a praní to je jeho kontrola, zda jsem vše udělala tak jak mám.

martinka79
19. led 2009

tak dnes vaříme hov. polévku a čočku na kyselu. co se chystá na plotně u vás? jinak včera jsme dělaala slaný závin jak psala Pavča, samo jsem ho malinko obměnila dělala jsem 3nohavice a dnes ráno studený je delikatesní. 😝

martinka79
19. led 2009

tak Mišáček si zalezl k Nikolce, včera mu připravila domeček tak ho tam okupuje.

martinka79
19. led 2009

holky kde jstéééééééééééééééééé. ☹

martinka79
19. led 2009

tak jsem prdelku uložila, uvidíme zda usne.

anta
19. led 2009

Tak malej mi zpapal pěkně mrkvičku s brambůrkem, koupila jsem to od Hippu v těch skleničkách a musím říci, že mi udělal radost, jak mu to jede. Jinak jsem uvařila brambory s květákovým mozečkej, jenže malej spal necelou hodinu, vůbec dneska nespí, tak se pořád kolem něho oba točíme. Tatin jde zítra do práce a Honýs asi chce, aby si ho pořádně užil 😀 😀 😀

martinka79
19. led 2009

tak to je správné musí si vás dvou užíti.Mně usnul Mišák něco po půl jedné. je to šídlo. stále si chtěl hrát a něco dělat.

anta
19. led 2009

Což o to, Marti, Honýš už tatina vyloženě odrovnal, tatin je nějakej nasranej a šel si raději lehnout 😀 😀 😀

martinka79
19. led 2009

á tak toc chce kávu nebo vycházku. pěkně tatina pošimrej a hupky dupky vstávej tatínku máš u sebe maminku. 😀

anta
19. led 2009

😀 😀 Tatínek evidentně nemá náladu ani na maminku, neboť Honýš jest systematický ničitel 😀 😀 😀

martinka79
19. led 2009

ale tatin je moc velká citlivka. šup pěkně se na něj usměj a uvidíš. 😀 tak ho zamkni a hurá do víru velkoměsta.

anta
19. led 2009

Já si to myslím taky, on je unavený a co asi já? Už mi samozřejmě stačil vyčítat, že se celé dny nezastaví. No ale tady je jeden problém v tom, že já taky ne a říkám něco? Neříkám 😒 Makám a držím hubu a krok. Ale musím řícï, že Honýs je v poslední době docela dost v pohodě, zabaví se hračinkama nebo leze po zemi (dopředu ještě ne), ale leze, myslím, že to s ním není zas tak zlý. Už mu kouká pořádně i ten druhý zoubek, je jak pizizubka 😀 😀 😀 Spíš na tatina ulehla únava jako bejk 😅

martinka79
19. led 2009

nefungoval i net.koník
tak to víš a´t si odpočine a bude zase lépe.
my se chystáme na kroužek nikolka zase exelovala ve škole. Já nevímco tam dělá a to co doma ne. má ze všech sravndu. a Ma se fláká. tak má zítra zaracha. chacha 😀 😠 za se mě dopálila. tak čauky holky

kamca.mazda
19. led 2009

AHoj holky,
my jsme uplně ko Amy má hroznou rýmu pořád ji teče z nosu a kašel je uplně hotová teplotu 38, takže den i noc super. Byli jsme dnes u Mudr. a taky super plná čekárna přijeli jsme v osm domů jsem se dostala v 10.15 hrůza jsem z toho uplně vyšťavená.
Jinak když se tak bavíte o praní tak taky peru 😀
Ahoj Marti

kamca.mazda
19. led 2009

Já dnes nestihla uvařit máme polévku od včerejška a MM rybí pomazánku k večeři.
Jinak jsem Domimu zařizovala odklad má jít 3.2. k zápisu ale já chci aby šel o rok tak musíme k psycholožce. 😨

kamca.mazda
19. led 2009

Lici zuby nám ještě nerostou ale může to asi být jak říkají holky.

anta
19. led 2009

Tak mráčky jsou zažehnány, chlapy jsem předtím vyhnala ven, ať si "starej" provětrá hlavu a vrátili se mi oba s dobrou náladou 😀 😀 😀

paolin
19. led 2009

ahoj holky! je dnes absolutne nestiham! pred chvili jsme doleteli domu, honem koupat, vecere a ted uz snad budou kluci spat. uf! zitra vas doctu, dnes mam dost 😉 tak dobrou vsem!

e.k.t
autor
19. led 2009

tak od půl desáté do 11 jsem byla vyvenčit páč byla zralá na prdelové kapky 😝

pak volala kamoška že za hodinu dvě doraZÍ i s chlapama 3ks 😀

tak nafofr přichystat občerstvení, odjeli kolem 8 tak jsme se léčili utopencem a kávou 😀 😀 😀

Ale bylo to super. 😀

e.k.t
autor
19. led 2009

dobrou noc 😉

martinka79
20. led 2009

krásné ráno 🙂
my včera úplně děsný den. kamčo písnu ti do IP.

martinka79
20. led 2009

Michálek spal v poledne jen hodinku. potom jsme jeli na ty naše slavné kroužky a tam nespal vůbec. tak jsem ho vzla kolem půl šesté domů a vykoupla a uložila. MM sjel pro holky na kroužek. Mišáček, ale nechtěl i tak spát. vztekla se a nakonec tedy vytuhl, ale řeknu Vám já ho měla plné hrdlo. 😀
Snad dnes bude lepší den.

anta
20. led 2009

Dobré ranko, Marti, my to včera taky měli špatný, malej nejdřív nechtěl spát, po tři a půl hodině usnul, spal 40 minut, pak spal necelou hodinku a jakmile se po další hodince vrátili chlapi z prochajdy, tak kukáky měl otevřený, takže nic moc 😉

martinka79
20. led 2009

no asi byl blbý den. já jsem jak nalámaný perník. 😀

martinka79
20. led 2009

tak já už peru zase prádlo. náš Michálek tak slintá a v noci na polštář ☹ 😝

anta
20. led 2009

Tak ho dejte spát na vodní postel anebo do akvárka 😀 😀 😀

martinka79
20. led 2009

no asi ho šoupnu do bazénku. 😀

e.k.t
autor
20. led 2009

dobré ranko, já snad ani nebudu psát jaká byla u nás noc 😉

e.k.t
autor
20. led 2009

Marti bazének 😀 😀 😀 to jako doporučuješ koupit ho? 😀

martinka79
20. led 2009

jaká krásná? nebo právě opak.