Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. led 2009

Evi, vem si to tak, že jste se aspoň někam dostali, to my se s MM dostaneme ledatak do nebe 😀 😀 😀 Ne, opravdu nemáme možnost nikam jít 😉

martinka79
24. led 2009

čauky holky nějak nemám čásek mám tu dvě děti na hlídní a do toho svoje je tu veselo. pádíme ven. taks ezatím mějte fajnově.
Mončo snad už je lépe.
Jani a vy odpočívejte. evičko ty jsi byla krásná a škoda, že bylo málo tance. ☹

paolin
24. led 2009

ahoj holky!
Evi, to je skoda, ze sis nezatancovala 😒 to ma tedy manza veeelky minus, vid? treba to vynahradi necim jinym 😉
Mony, tak jak pokracujete? snad to bude jen nejaky virus a bude brzy pryc!

Mirek prave vyrazil smer volis. tak mam deti do vecera jen ja. no, co uz. rano jsem jela hrat aspon jeden zapas, pac jsme musely vyhrat a..prohraly jsme to. bylo to fakt strasny! nejhorsi volis, co jsem s holkama kdy hrala! proste to neslo. ja jsem byla jak spici panna. Adam v noci zase nespal. kdyz se dari, tak se dari 😉
Ada neco vyvadi v pokojiku, tak honem za nim!

e.k.t
autor
24. led 2009

Tak jsem po obídku dala hodinu siestu, a jsem fit no už jsem na nespánek nastavená 😉

monkia.pv
24. led 2009

tak holky dopadlo to nejhur jak jen mohlo-mame zapal plic!pry je toho plny detsky oddeleni!jsme doma,ale pokud se stav zhorsi jdeme do nemocnice!Jsem urvana jak zelva!ach jo! ☹

paolin
24. led 2009

Mony, to je drsny..urcite mate antibiotika a urcite se to zlepsi 😉 moc na vas myslime!!

e.k.t
autor
24. led 2009

aby toho bylo víc, tak asi od pondělí jde sestřenka ležet na rizikovku a já budu mít rázem děti 2, budu tu mít Ondráška 2,5 roku 😅 hmmmm jsem na sebe zvědavá, ale těším se že můžu vrátit jejich pomoc, když hlídali ochotně Joli, zatím co jsem přežívala v nemocnici 😝

e.k.t
autor
24. led 2009

Moni to je mi moc líto, no hlavně že máte léky, bude dobře, hlavně teploučko, hodně pít a tobě pevné nervy, neboj já ho měla ve 3 týdnech a po 2 týdnech domácí léčby jsem skončila v nemocnici. Bude to dobré uvidíš 😉

anta
24. led 2009

Tak to teda Moni Vám všem doma držím palečky, ať se to srovná i bez nemocnice, achjo ☹

anta
24. led 2009

Dneska mi bylo od dopoledne nějak špatně jakoby od žaludku, no hrůza, trápilo mě to do 17 hodin a pak MM napadl spásný nápad, ať si dám slivovici, tak jsem jednu do sebe lupla a trochu to povolilo, byla to taková divná bolest jako kdyby se mi sevřely vnitřnosti 😝 😝 😝

martinka79
24. led 2009

my tu přežíváme Nikolka je super o holky ye tu krásně statá a já nemám skoro žádnou starost. je to pohoda. sice 4děti, ale zvládáme to. odpočinek sic e nemám, ale super. žádné hádky nic.
Jani tak snad ti le pépe.

Mončo to je mi moc líto, že to vaneska odnesla držte se a neboj to bude dobré. 🙂 teplo chování a amzlení a pomoc tatínka bude super.

Evi to se snad zvádne, bude to náročné,a le zvládneš to.

e.k.t
autor
24. led 2009

no trochu obavy, ale mozek se bojí, ale srdce se těší 😉

martinka79
24. led 2009

neboj to bude dobré. držím pěsti. 🙂

paolin
24. led 2009

Evi, taky moc drzim pesticky! Jolanka je pohodarka a urcite si spolu deti pohraji. chce to chytnout nejaky rezim. ty to zvladnes, jsi holka sikulka 😵 ja mam na deti recept takovy, ze kdyz uz jsou k nesneseni, vykopu je ven 😉

e.k.t
autor
24. led 2009

no já si to taky plánuju, dětské hřiště je kousíček za bytovkou, takže kupa oblečení to jistí, po blbnutí venku asi půjde do sprchy i s oblečením 😀 😀

alenka83
24. led 2009

ahoj holky, zdravím vás po delší době a přeji krásný sobotní večer. Jak se máte? Co nového u vás? Koukám, že se u některých marodí. Tak to přejeme, at je co nejdříve dobře a jsou zase dětičky čiperky. My taky strávili předevčírem na pohotovosti a rázem na nemocničním pokoji se 40-kama teplotkama u Máti. Hrůza, jsem taky řvala jak želva, neklesalo mu to ba naopak stoupalo, no děsný. Ráno mi ho odnesli na odběry krve a to byl hukot, nikdy v životě takhle neplakal. No, báli jsme se těch febrilních křečím, kterýma nás strašili a proto taky si nás tam nechali. Ted už jsme doma, teploty jsou pořád, ale už nižší, má lepší náladu a jde to. Je možné, že takhle prožívá zoubky, nevím. Ale hlavně, že už je celkem fit🙂

e.k.t
autor
24. led 2009

no zoubky a 40 teploty to spíš nějaká viroza, tak Ali držím pěstičky aby už to bylo jen a jen lepší 😉

martinka79
24. led 2009

Alenko moc mco na vás myslíme držte se. 🙂
evičko dětské hřiště a prochajdy bude fajn. jinak druhé dítě bude sauper parťák k jolance. pěkně spaní po obědě a pohoda u kávy ti dodá energii.

e.k.t
autor
24. led 2009

No uvidím, budu referovat průběžně, protože naše parta je vlastně psycho terapeutická skupina 😀

martinka79
25. led 2009

haha

krásné dopoledne 🙂

anta
25. led 2009

Tak holčinky, jsem tady 😉 Zrovna jsem dala masíčko do troubičky a už se troubí jedna báseň, dělám kuřecí řízečky, na ně jsem dala banánek a na to ještě kus tvrdého sýra, tak jsem zvědavá, jak se budou chutě snoubiti 🙂 Bude to s americkými bramborami, tak snad si pochutnáme. Jinak dnes náš ďábel ďáblil od tří od rána, asi ho čaply zoubečky, takže 😝 😝 😝 😀 😀

martinka79
25. led 2009

jé u nás zase celou noc divoké sny sice spal a stále se vrtšl a mlel a tak jsme toho moc nenaspala.
my dnes nevaříme máme od včera králíka na svíčkovou a brokolicovou polévku. jsme sami tatin je v práci. ☹

martinka79
25. led 2009

Jani ti to bude dobrota dej potom vědět. je to masíčko na přírodno no to bude mňamka.

anta
25. led 2009

Přesně tak, masíčko na přírodno a na něm prdnuté banánky se sýrečkem, to jsem zvědaváááá 😉 Jinak ta bolest žaludku mě naštěstí pustila, fakt mi bylo děsně až do večera, sice slivovice trochu pomohla, ale ne na dlouho a zse to přišlo, takové divné svírání jako když člověka svazujou do svěrací kazajky 😝 😝 😉
Mňam, Marti, vidíš, díky za tip, nenapadlo mě uvařit brokolicovou polévku, tak na příští týden mám aspoň co dohánět 🙂

martinka79
25. led 2009

dělám dva druhy se smetanou a tousty a jen obyč se zásmažkou a bramborem. je to rychlé a chutné.

e.k.t
autor
25. led 2009

Tak my pečeme bůčkovou roládu s brambory a \martinovou tatarkou 😉 a boršč 😀

martinka79
25. led 2009

jé ten boršč mě láká, ale já ho nikdy nedělala. neměla jsme ho jako dítě ráda teď ho miluji. asi se budu muset přihlásit do kuch, kurzu k Evičce.

Jana se tak nacpala, že už ani nedal vědět jaké to bylo nebo praskla. 😀 to je smutné.

e.k.t
autor
25. led 2009

na tuku osmažím cibuli velikou na velké kousky přidám maso nebo uzeninu, přidám zelí zeleninu, mrkev petržel celez květák brokolici pórek a sterilovanou červenou řepu osladím doliju vodou a dám velký protlak bobkový list sůl pepř papriku a vařím a nakonec ochutnám a dokořením dle nálady. podávám se šlehačkou nebo zakysanou smetanou, případně s kousky tvrdého sýra, mňam mňam 😀

paolin
25. led 2009

ahoj holky! tak chvili casu na pocitac. dnes byl u nas odpocinkovy den. byli tu nasi a pak si deti vzala babicka a my sli na trenal 🙂 Adamek dnes uzasne tapal kolem stolu a byl strasne legracni 😀
jinak na Vitu leze nejaka choroba. bud jsou to nestovice nebo spala nebo chripka. tak cekam se sevrenym zaludkem, co z toho bude. oba kluci trochu kaslou. mam trochu obavy o Adamka. no, zitra se rozhodne..
tak prima zbytek nedele!

e.k.t
autor
25. led 2009

No Pavli ty nemoci samá lepší 😝

Tak ať to je max chřipka, to by mělo být snad nejmenší zlo. Vždycky je mi těch bobečků líto ☹