Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. led 2009

Pavli, třeba to nic nebude. budu myslet na vaši noc,aby nebyla ve znaku nespavosti pláče a bolestí.
my dnes pohodově. tatínka máme v práci takže klídeček. sice jsme hodně prala tak nějak uklízela věci co se moc rádi nedělají, ale pohodička. Mišák spí. Nikola jde za pár minut ajá si stoupnu k žehlení a budu sledovat ČT1.
tak prima večer.

Evi, díky tak já to někdy zkusím. 😀 snad se mi povede.

e.k.t
autor
25. led 2009

nic to není, tentokrát ho vařil Martin úplně sám 😀

martinka79
25. led 2009

ten je šikovný no to víš, uvidím chlapy jsou ve vaření profíci. 😀

e.k.t
autor
25. led 2009

no jen by ty světlé chvilky mohly být častější 😉

martinka79
25. led 2009

haha to by ptom nebyly tak skvělé,a le fádní jako od nás. 🙂

e.k.t
autor
25. led 2009

no třeba i jiné práce, ne jen vaření 😅

tak uvidím jestli ten Ondra bude u nás, zatím to vypadá že ano, ale tento týden úterý/středa/čtvrtek to má Filip noční a pak se uvidí co v nemocce vymyslí 😉

e.k.t
autor
25. led 2009

postýlka připravená a druhá autosedačka nainstalovaná, aby se nemusely přenášet 😅

e.k.t
autor
25. led 2009

tak dobrou romantickou ale klidnou noc všem 😉

anta
26. led 2009

Dobré ranko, mamuši, tak abych napravila svou reputaci, obídek byl včera vynikající, málem jsem praskla, ale nakonec to dobře dopadlo a můžu tady být s vámi 😀 😀
Jinak příště místo těch banánů dám raději broskev nebo něco výraznějšího, ale ten sýreček na masíčku přímo miluji 😀 😀

martinka79
26. led 2009

Jani super ráno. taky jsem si říkala, že babán se teplem tak nějak ...... ale asi to bylo super. já s broskví a ananasem a mandarikama dělám.
Evi tak to bude veselo jste připraveni pro další přírustek.

martinka79
26. led 2009

Jsem ráda, že jsi neprakla 😀

anta
26. led 2009

😀 😀 😀 To byste tady jistě měly moc smutno. MM odešel do práce a já jsem normálně zjistila, že se s malým začínám docela nudit, vůbec neřve a je to takový dlouhý, přemýšlím o nějaké aktivitě 😉

e.k.t
autor
26. led 2009

Jo i Martin kupodivu už se těší, že když bude třeba tak s Ondrou vyrazí na výlet za Bětkou do nemocnice a tak 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

Třeba se mu bude ve 4 líbit 😉

zátím teda smíšené pocity, už vymýšlím jaké aktivity s ním provozovat, kromě procházek, aby zapoměl na kočárek, ještě potřebujeme zlepšit mluvení.
Ale vím že když bude zlobík tak stačí pustit kreslené pohádky a to ho spolehlivě uklidní 😅

martinka79
26. led 2009

JAni,tak ho začni učit počítat a číst. 😀 😀 😀 to se vždy hodí.
Evi neboj on se bude chovat jinak než když je s mami.
Hele po pravdě já si to vždy užívám když mám více dětí. Můžete modelovat a super je trhání papíru a potom lepení třeba do nějakého obrázku. je sice malý, ale to je fajn. 🙂 Bude to žužo.

e.k.t
autor
26. led 2009

no hlavně to mluvení, jinak já vím jak se chová bez rodičů, už jsem měla mockrát tu čest a Joli miluje a to tak, že první pořádné slovo mimo máma a táta je mimi 😀

martinka79
26. led 2009

super. hele oni kluci bývají lenoši. 😀

anta
26. led 2009

No jinak malýho hodně dávám na podložku na zem a neustále se mi točí jen do stran a leze dozadu jako ráček, moc bych si přála, aby už lezl dopředu, protože se neustále rozčiluje, že mu to nejít a já ho ale nezvedám, uuuž aby na to přišel 🙂

e.k.t
autor
26. led 2009

no Joli se v sobotu začala zvedat na kolínka a včera už se i houpala a dnes dělala kliky, už se to blíží 😅

anta
26. led 2009

Jé, Evi, to je moc super, malej byl včera též na kolínkách, asi 2 vteřiny, ale byl 🙂

e.k.t
autor
26. led 2009

no Jani to už se to taky blíží, určo si pak budeme říkat že plazící to bylo lepšíííí 😀 😀

no Ondra joli lezeni tutově naučí, asi zítra by měl přijet do čtvrtka a pak nevím jak má Filip práci, jinak bude s tátou 😉

martinka79
26. led 2009

tak to holky za chvilku u vás vypukne honičk a hea na hledanou. 😀 to bude fajn.

e.k.t
autor
26. led 2009

no budeme si říkat záda naše vydržte to ještě chvílu 😉

anta
26. led 2009

Docela se těším, to jeho rozčilování, že se nepohne z místa mě fakt nebavčí. Teď jsme spali 1,5 hodinky a převlíkáme se a je u toho jako vždy rambajs, nechápu, co ty děti proti oblíkání mají 😉

e.k.t
autor
26. led 2009

joli ho miluje, prý je to sranda 😀

paolin
26. led 2009

ahoj holkyy! jen prochazim kolem noutasu 😉
Vita blinka, ma teplotu a chce jen lezet. u nej tedy uplny div 😉 ale chudacek 😒 porad nevim, co z toho bude. tak snad uz vecer bude jasno. takhle je to blby. nevim, co cekat a hlavne nevim, co pak s tim 😉

paolin
26. led 2009

jee, Evi ctu, jak je Jolanka sikovna. no krasny 😵

e.k.t
autor
26. led 2009

Pavli hlavně pít pít a jestli si něco poručí že má chuť tak šup tam s tím, ono jak se mu uleví tak to bude síla. ale myslím že neštovice to nebudou, to už mi přijde dost dlouho ☹

martinka79
26. led 2009

Pavli tak se držte říkala jsem si jak jste na tom.
my pohodově. pojedl dva knedlíčky jako svačinku a vaříme omáčku rajskou pro prdelua nám naložené kuře na divoko. experiment takže nevím. 🙂

paolin
26. led 2009

hm, taky jsem z toho jelen. osypani nikde zadny. asi viroza nebo tak. oba chlapecci kaslou. ja mela tedy nestovice, jak krava. pamatuju si to presne do ted. mamka ke me co pulhodinu vstavala a mazala pudrem. desny teploty, desny svedeni. brrr! vubec to tem detem nepreju! a smekam pred mamkou, ze to vse tak ustala a nezabila nas 😀