Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. led 2009

Jé to je super akce. no my máme tu svoji a musím říci jsme nad míru spokojeni. jinak hlky k ěm rohlíčkům těsto se dělá velmi dobře a rychle a potom se jen naplní a je to. jsou velmi chutnéa jejich hódně. 🙂

na poštu si já menohu stěžovat u nás pohoda,a le znám to, že ve městech na to serou a nezovní.

e.k.t
autor
26. led 2009

no právě, já totiž viděla auto odjíždět, tak jsem šla do schránky a vytočená jsem volala že tohle fakt přesahuje všechny meze a že to není poprvé, a to chtěli čas číslo zásilky odkud a zapsal si čas kdy volám a udělal tam boro a od té doby se to opravdu neopakovalo 😠

anta
26. led 2009

My jsme již s Honýsem doma, teď jsem ho musela prošťouchnat neboť 2 dny nekakal, tak nevím, uvidím, jestli z něj něco vyleze 😖

e.k.t
autor
26. led 2009

teda chudák má s tím trápení 😉

monkia.pv
26. led 2009

u nas je to s postou taky blby!Taky jsem mela nekolikrat hozeny listek ve schrance a pritom jsem byla doma!Jsou to hajzlici!
Jani Honzicek nekaka?Nase vanula kaka nekdy i 4x za den! 😝

anta
26. led 2009

Nekaká, ale nespokojeně nevypadá, že by ho to nějak trápilo, 😉 nevím, co se to zase děje a už mi to teda štve, člověk aby byl neustále ve střehu, fakt. 😀 😀 😀

anta
26. led 2009

Holky, už mi šibe, mám na hlavě kšiltovku a koupila jsem dnes nový nafukovací míč do vody a už to jede, bum bum o zeď, chachááááá 😀 😀 😀 😀

anta
26. led 2009

Balónek je pro Honzíka, ale nejdřív ho musím ozkoušet, jestli funguje 😀 😀 😀

monkia.pv
26. led 2009

Jani jasne-prvni musi vyzkouset maminka jestli balonek funguje tak jak ma! 😀 Me MM rika ze hracky co kupujeme pro malou,tak vlasne nejsou pro ni ale pro me!Ja z nich mam vzdycky takovou radost a musim si hrat! 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

to mi něco připomíná, musí jim člověk ukázat jak na to 😉

e.k.t
autor
26. led 2009

jinak joli ve 3 dala kousíček chleba se žervé, asi 5 g a ve 4 zmákla 270 mlíka, to fakt nevím kdy naposledy chtěla přes den mlíko a takové množství jí tak možna první v noci tj 4-6 h 😅

e.k.t
autor
26. led 2009

jo a ještě něco vymyslela akční Joli, dala jsem ji do sedačky a šla jsem jí chystat to mlíko a ona z té sedačky pyplazila doprostřed obýváku a to nespadla, ale fakt se vyplazila, jinak výška sedátka je asi 7 cm od země 😀

monkia.pv
26. led 2009

teda Evi Joli je sikulka sikovna!To ten nas maly dracek je furt na miste-ona asi bude hned chodit-podle toho co vyvadi,tak nebude zadny plazeni ani lezeni!u nas je to zatim jakysi hopsani a houpani na kolinkach!A uz se krasne posadi sama!Tot vse!Jednu dobu to vypadalo ze se bude plazit pozadu,ale to ji vydrzelo asi den a pak uz nic!Asi ji to nebavi! 😀

monkia.pv
26. led 2009

no tak ted mi volal MM ze na neho taky neco leze,ze se citi pod psa!Tak to nam ty lazne dali co proto!Vaneska zapal plic,ja vcera na umreni a MM dneska!Pekny!Zrejme jsme byli v laznich poprve a naposledy! 😢 A to to tam bylo fakt super!ja si tam tak odpocinula a nabrala silu!Byla jsem i na hodinove cokoladove masazi a bylo to fakt moc prijemne!

e.k.t
autor
26. led 2009

moni, joli si zase nesedá, prostě se to naučí jindy, netřeba řešit posloupnosti.

lázně nejsou příčinou nemoci, spíš to je špatné načasování, když sem jde chřipková epidemie, a Vanda mohla vdechnout trošku mlíka a to je potom hned 😉

anta
26. led 2009

Tak to teda Moni máte pěkně na nic, to je šílený 😖
Holiny, loučím se s Vámi, Honýs je teď protivnej, blééééééé 😅 😅

martinka79
26. led 2009

no já dnes nějak pohodově. Mončo epidemie se řítí a to dooknce na vysočinu, nevím zda ten výlet s dětmi za týden neodložím nepojedu přeci do jámy lvové.
JInak jani se tu chechtákuji když si tebe představím jak si dáváš plážový volej-nohec-a hlavičkovanou. 😀

e.k.t
autor
26. led 2009

no to je dobré, sestřenku si v nemocnici nenechali a už v 5tt našli srdíčko 😀 , ale má klidový režim bez sexu, takže 1-2 noci týdně bude Ondra u nás, aby se dospala podle své potřeby 😉

paolin
26. led 2009

tak jsem byla na poste vyzvednout choditko. doma velke nadseni! tedy, sotva me Vita uvidel, tak se poblinkal..ale pak se mu udelalo dobre a dokonce i neco snedl. hura 😉 Adamek mi po ceste usnul asi na 5minut, aby o neco neprisel 😀 tak pujdou chlapecci za chvili spinkat. ja taky. jsem z toho grogy!

Marti, ja porad doufala, ze mrazy chripku znici. maji brzy dorazit, tak snad 😉

Evi, ty jsi tedy zlata! moje sestra mi Vitu ani na minutu nehlidala, nepovozila a vubec. a kdyz nam bylo nejvic ouvej, tak udelala akorat tak histerickou scenu 😝 hlavne, ze je sestrenka v poho a at se drzi!

e.k.t
autor
26. led 2009

no vždyť je to taky moje beruška, je o 10 let mladší jako brácha a když jí bylo 9 tak je opustila máma a táta je dostat nemohl, tak jsem s Martinem ručili u opatrovnického soudu za moje prarodiče, kterým bylo 62 a 66 že kdyby se s nimi cokoli stalo že přebíráme péči za obě sestřenky a po dobu jejich života budeme ku pomoci, takže vlastně jako dcera 😀 😀 takže jsem byla bábou o 2 roky dřív než mámou 😀

takže máme nedstandartní vztahy

no a když jsem klempírovala v nemocnici tak se s Martinem a svým Filipem starali o Joli, takže dlužím jim toho moc, i když ono to je jo jo jednou já jednou Bětka 😀

kamca.mazda
26. led 2009

Ahoj holky tak jsem vás dočetla vy drbny to je hrůza dva dny
tu nejsem a už nestíhám.
Moni moc moc přeju brzké uzdravení Amy neměla zápal plic jen virózu ale stačilo mi to byl to děs. I tobě Pavli držím palečky, doufám že Domi nic nedotáhne ze školky.
Evi tobě přeju hodného Ondráška.
Marti jdu juknout na recept.

martinka79
27. led 2009

Evi to je krásné číst jak to někde v rodině funguje, no jsi zkrátka naše velká hrdinka. 🙂
Kamčo to víš my drbeme jako správné babizny.
podotýklám rohlíčky se jedli ve velkém nejvíce s tvarohem a ořechy.

Mončo tak snad to je u Vás už lepší a pohodovější.
Pavli to stejné u Vás, žádné teploty jen kldia pohoda.

Kársné ráno všem.

anta
27. led 2009

Krásné ranko, holčinky mojeeee 😅 Včera jsem si pěkně zasportila, Marti, šlo mi to, sousedi měli radost 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2009

Jani jsi úžasná sportovkyně a jak jsi mě pobavila rozesmála, vždy je to super číst. 😀 a co dneska chystáš dás si nějaký spíš adrenali ne co takhle penalty na sousedovic dveře. 😀

anta
27. led 2009

Asi si dám "bendží džampink" ze třetího patra 😀 😀 😀

paolin
27. led 2009

Evi, jak pise Martinka. je krasne cist, ze to muze v rodine i klapat 😉

Kamco ahooj! a co u vas, uz je Amalka zdrava?

Jani, ty divosko jedna 😀

Vita zustal u te chripky. tak aspon taky 😉 od 4 velke teploty, skoro zadne spani. rano se vyzvracel, dostal Nurofen a ted oba kluci spi. jdu taky dospavat. tak zatiiim!

anta
27. led 2009

Ahoj Paol, moc vám přeji, aby vás to co nejrychleji přešlo, přiznám se, že jsem šťastná, že je Honýs stále zdráv /ťuk 'tuk ťuk/. Ještě mě napadla sportovní disciplína zvaná gaučink, to se hraje úplně bezvadně 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2009

tak tu budu já hrát Míšou dnes kolem oběda 😀
Pavli tak to pěkně dospěte a snad bude lépe a brzy vás to přejde.

anta
27. led 2009

Teda, malej dneska vstával v půl šesté, to je rekord, taky ještě nespí, kouká na mě a směje se 😉

martinka79
27. led 2009

no my vstávali také taka rekord byl, že spal v noci. haha 🙂 já byla totiž úplně mimo do noci jsme po skype řešila diplomku a státnice švagrové. chtěla snad všechno ani nevím proč si VŠ dělá když ví prd. 😀 😀 😀 a to se cítí na doktorát.