Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. led 2009

Tak jsem malýho zničila, chacháááá 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2009

i njá jsme prdelína udolala a jdu hajt s ním tak zatím čauky

anta
27. led 2009

Papa, jdu si válet šunky též 😉

anta
27. led 2009

Teda holky, teď mi volala máma a řekla mi, že mýmu bráchovi ukradli auto, měl červenou fabii na leasing a má ho platit ještě 2 roky, to jsou teda jurvy! 😠 😠 (píšu to slušně, aby mě nevymazali 😉

paolin
27. led 2009

Zamyšlení nad pubertou

Marek Eben:

Možná, že puberta je jeden z nástrojů, jak příroda pečuje o lidský rod, aby
nevyhynul. Protože člověk by asi nikdy dobrovolně neopustil to bezpečí
vlastní rodiny, kde je o něj postaráno milujícími rodiči,a rodiče by asi
těžko přenesli přes srdce,že to rozkošné a bezproblémové dítě najednou
odchází. Ale pak přijde spásná puberta a z toho rozkošného dítěte se stane
nesnesitelný jedinec, který opovrhuje svými rodiči, jejich hudbou, jejich
oblečením, jejich životním stylem, takže nakonec jednou, když praští dveřmi
a odejde, rodiče to jakž takž přežijí. A co je zajímavé, že hned venku na
toho nesnesitelného jedince čeká jiný nesnesitelný jedinec, ovšem opačného
pohlaví,který také před chvílí někde praštil dveřmi, a ti dva nesnesitelní
pocítí k sobě tak neuvěřitelnou náklonnost, že spojí své životy a stanou se
z nich ti báječní milující rodiče, od kterých by žádné dítě neodešlo, nebýt
puberty.
Je to podle mě velmi rozumné a co příroda dělá, dobře dělá. Tak přežij!

many
27. led 2009

ahoj mamky 🙂 tak se hlásím po delší pauze 😀 a musím se zase pochlubit 😀 Ladíček se poprvé v pátek postavil a teď se staví furt a padá a padá a padá 😀 dnes si zapomněl sednout,to byla rana,chudáček,ale dobrý,pohladila jsem ho po gebulce,trošku zamrčel a dobrý 🙂

many
27. led 2009

anta - teda to je síla s tím autem 😠

many
27. led 2009

paolin - to je dobrý 😉

many
27. led 2009

áááá vy odpočíváte 😉 no Ladík se má už každou chvilku vzbudit,tak si s ním budu hrát 🙂

e.k.t
autor
27. led 2009

tak u nás síla 21, 22:40, 0:40, 2, 4:40. 6:50

rýma na vysavačku, břichobol, no tak jsem ji ráno nechala na pospas MM a koupila jsem nurofen nasivin a šťávičky aby jí hodně chutnal čajík

teď slupla kašičku a po troškách mlíčko a už je veselejší 😀

No MM omylem přetopil v noci v ložnici na včerejšek no a rýma je tu, už se nám to stalo po druhé 😝

many
27. led 2009

jééééééééé ☹ tak ať je Jolanka brzo fit

e.k.t
autor
27. led 2009

no vypadá že top spíš trápí nás řádí v pohodě a já nestíhám odsávat a utírat nudle 😅

paolin
27. led 2009

jee, Evi..to je na houbelec! tak at je z toho jen ryma a je brzy pryc!

Many, fakt? no supeer! to je ale sikulin!

u nas zlepseni! uf! Vita neco snedl a ted pije. uz si i hral. tak jsme z nejhorsiho asi venku. ted jeste, aby tu chripku nedostal Adam 😀 😝

e.k.t
autor
27. led 2009

no snad ne, to už by se chytal, joli už blbne na dece spokojeně se houpe na kolínkách, jo už se brzy bude lozit a všude 😅

many
27. led 2009

no s tou chřipkou je to naprd ☹ taky doufám,že nás to nezastihne ☹

martinka79
27. led 2009

holky čauky jsme oba vzhůru, dali jsme si dvě hodinky a potom hend obídek to bylo fajn.

Many čauky to je Ládík vážně super kluk tak to bude za chvilku šlapanda kolem nábytku.

Jani, ach jo vím jak mu asi je zažili jsme to a teď s tou stavbou.nemůžu napsat ni než je mi to líto a josu to vážné K.................!

Evi, rýmečka jé to znám jak Míšovi tekly nudle a on si hrála vše zasoplovala, e byl v pohodě.
Pavli to o té pubertě si asi dám na lednici. 😀 Vítečkovi je lépe to bude fajn.

martinka79
27. led 2009

tak Mišák si zalezl k hračkám, ovšem teď nejoblíbenější je četba knih. můj malý knihomol (jako nikol),vždy si nějakou veme doleze ke mně a chce abych četla.. Má dvě nejobl. 🙂

martinka79
27. led 2009

musím si uvařit kávu ono to spaní neí špatné, ale jsem vždy tak hodinku mimo.... 😀 snad to káva napraví nebo, že bych byla mimo normálně? 😝

anta
27. led 2009

Můj brácha má chudák pořád smůlu, pořád má něco polámanýho ze sportu, v prosinci přišel o práci a do toho teď o auto, hrůůůůza a přitom je to děsně fajn člověk ☹
Jé, Evi, závidím ti lezoucí berušku, je vidět, že je šikovná. 😉
Malej předtím spinkal hodinku, pak se poserinkal, hodil bobana jako bejk, no a pak začal zívat, protírat si očička a už šup a spíííme 🙂
Marti, nejsi mimoň, neboj, co bych potom byla já? 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2009

Jani to ne někdy tak život na člověka stále něco nakládá a asi testuje kolik vydrží. snad to zvládne. měj pojistku auta nebo když je leasing tak to je nějak pojištěné, ne? myslím na něj ač ho nezmám, protože toto je šílené. ☹

anta
27. led 2009

Přidávám něco ze života. Svatou pravdu:
Muž musí:
- zasadit strom,
- postavit dům
- a zplodit syna.

A žena musí:
- ten strom zalévat,
- ten dům uklízet
- a celou dobu vařit pro ty dva pitomce. 😀 😀 😀 😀

Brácha nějakou pojistku určitě má, ale je mi ho fakt líto, je to moc hodnej člověk, nikdy nic zlýho neudělal a život mu dává pořád nějaké rány ☹

many
27. led 2009

taky mám uvařenou kávičku a Laďouš usíná 😀
Evi to už brzo malá poleze,Ladík taky dlouho řádíl na kolínkách a pak se konečně rozlezl 😀

martinka79
27. led 2009

Tak to co jsi napsala je pravda, ach jak svatá.
Brácha s pojistkou dobrý,a le stejně je to na pytel. 😠 bych jima dala useknout ruce.

many
27. led 2009

Marti - jsem zvědavá kdy začne ťapkat 😀 spolužačce malá chodí od 9 měsíců

many
27. led 2009

Anta - taky dobrý 😉

many
27. led 2009

kde jste kdo 😉 😉 😉 papkáte 😉 😉 😉 tak dobrou chuť 🙂

martinka79
27. led 2009

no mě chodila Nikolka od 10měs normálně chodila sama žádné padání udělala tři kroky a potom šuop už běhala po venku v holínečkách pamatuji si ji jako dnes. Ani nevím, kdy začala za ruce, ale kolem 8-9měs. ona nerada lezla. Michálek ten rád lezel po čtyřech a chodí za ruce a udělá tak dva kroky volně, ale potom šup na kolema už to jede.
jsem ráda, že si dává na čas až bude jaro tak kldině ted už bych ho v kočáře neudržela je to divoch.
Ládík začne za chivlku to jsou rychlé pokroky.

martinka79
27. led 2009

to bude u vás veselo.jak žzačně běhat. už obchází stůl a nábytek? 😀 jé to bude šmártání. Náš prdelíns e natáhne na špičky a veme cokoliv naco dostane. jinak je to vážně raubíř jak má být. 😝 a jak je chytrej prdelín žádné nevěděl.....moc dobře to už děti vědí co smí a co ne.....

many
27. led 2009

Marti zatím nic neobchází,jen doleze a postaví se a konec,pak si třeba něco podá,sedne si a nebo sebou buchne 🙂 ještě na to nepřišel,že může šlapat 😀 😀 😀

anta
27. led 2009

Teda mám pocit, že se z našeho bytu začíná stávat jeden obrovitánský dětský pokoj, kam se člověk podívá, všude samé hračule 🙂