Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. únor 2009

já vím, ale je to někdy na palici. Nikolka totiž pusu nezavře..... 😀 😀 😀 jsem ráda, že jsme to mohla napsat.
ty podvečery jsou nejdelší.

martinka79
12. únor 2009

Jani hajej, co to znamená? jsem neznalec.

anta
12. únor 2009

Bardzo je dle mého názoru "dobře", ale nejsem si jistá 🙂 Tak holčinky, loučím se s vámi, jdu vyluxovat malému nosana na noc a tak, tak papa 😉

martinka79
12. únor 2009

krásnou dobrou noc u nás se už spí. jen Nikolka zase zlobí. Někdy mám pocti, že mluvím jako debil a ona si myslí mamino jen se vykřič vždy´ˇt jsi kráva. 😠 😠 😠 už má hotovo.

e.k.t
autor
12. únor 2009

Marti klíííídddd otevři denojoon a pohoda 😉

martinka79
12. únor 2009

pohoda už je Evi, já se dala do vaření oběda na zítra aspoň budu mít klid a volnost. 😀 😀 snad mi to v noci Mm nesežere nebo nekdo z bezdomovců na balkoně. 😀

někdy je to s dětmi šílené. Ona je šikulka, ale normálně si furt hraje a žije ve svém světě a mele a mele a ani neposlouchá co říkám. 😅

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak Joli už chrupe to byl fofr ani nedojedla mlíko a usnula při něm 😉

ještě jsem jí preventivně mázla dáseň nechci zažít včerejší večer 😝

martinka79
12. únor 2009

no u nás konečně také klid Nikolka zalezla já jí přečetla pohádku a snad bude chrupat. 🙂
já budu studovat časopisy interieru mám jich 2 paklíky od kámošek. 😀 😀 potom si vemu knihu a hurá hajat. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak příjemnou zábavu, já počkám až dopere pračka a hodím vanu 😅

many
12. únor 2009

ahoj holky 🙂
Evčo taky mi pere pračka 😉
dnes jsme byli u ségry na návštěvě,tak jsme měli celodenní výlet 😀 a jak se vám dařilo 😉 doufám,že dobře,pokusím se vás dočíst 😀

many
12. únor 2009

anta - ať jste brzo zdraví 😉

many
12. únor 2009

tak dobrou a sladké sny 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

já ještě nakukuju

many
12. únor 2009

jáááá tu taky ještě lítám po diskuzích 😀 pračka ještě pere 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. únor 2009

domlouvám si děcka na prázdniny tak řešíme oblečení a sedák

many
12. únor 2009

aha 😉 tak já jdu už do sprchy,pak pověsím prádlo a do hajan 😀 tak dobrou a sladké sny 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak i tobě dobrou

martinka79
13. únor 2009

krásné ráno, u nás je mrazivo. 🙂

paolin
13. únor 2009

dobré ránko! od nás hlasíme kolem nuly 🙂
doufám, že noc byla u všech spací 😉

anta
13. únor 2009

Krásné raníčko, holčiny, u nás noc pohodová 😉

martinka79
13. únor 2009

u nás noc pohodová jen já jsem vylezla jak spráskaný pes. bolí mě nějak záda.
Jani a jak ti je? jakto, že neležíš?
Pavli jak u vás.?

e.k.t
autor
13. únor 2009

dobré ráno i u nás noc prima, večer jsem mázla preventivně dáseň a Joli chrněla asi do půl šesté 😀

teď tu vymýšlí hlouposti v posýlce 😅

martinka79
13. únor 2009

tak to bylo prima. Evi ty jsi podchytila případné bolesti. 🙂

anta
13. únor 2009

Marti, hádej, proč asi tak neležím, 1) PC je v jiné místnosti a tudíž bych měla MK moc daleko a 2) to bych musela asi příjít o obě nohy 😀 😀 😀 Jako bys to neznala 😀 😀 No v krku mě přestalo bolet včera, ale ještě to samozřejmě není ončo. Dostala jsem antibiotika na 10 dní a tak je musím dobrati, abych byla zcela vyléčená. Pořád mám dilema, zda nechat mému manžovi napsat to OČR a trochu mám strach, aby to ode mě Honýšek nečapnul, tomu se asi příp. zabránit moc nedá, co? Nosím přes pusu roušku z pleny, takže vypadám jak zloděj a Honýš má ze mě velkou srandu a hned mi to strhává z obličeje a směje se tomu na celé kolo 🙂

martinka79
13. únor 2009

No zabránit se tomu moc nedá. jedině šup odjet někam se vyležet a nechat Honýska s TM. haha 😀
no jasně jsou mi známy všechny varianty proč neležíš. dokud neumíráš, můžeš fungovat. no vínekd proležíš, pokud nebude Tm moc šponovat malého a ty nevyskočíš z kůže. to já znám. 🙂

anta
13. únor 2009

Marti, je to přesně tak, jak říkáš, bohužel, jak jsem MM řekla, že bych tady musela asi vyloženě chcípnout. Jeho jedinou starostí bylo, aby mě nevzali do nemocnice a netrhali mi mandle. Když jsem mu řekla, že mám angínu, tak mi na to řekl, tak hlavně, že to není nic vážnýho 😖 😖

e.k.t
autor
13. únor 2009

tak Joli dělá blbosti a stihla i bleábr v postýlce a jak jí tam ty mosty panečku jdou, a jak zkouší kňourat, co kdyby máma povolila a nosila, že 😅

e.k.t
autor
13. únor 2009

no to je typickej chlap, tak až bude umírat na rýmečku tak ho taky vypruď že dokud nebude mít aspoň angínu že nechceš slyšet nic o zle a podobně 😝

to Martin když je mu zle je protivný, ale nezaleze a abych mu vnutila prášek to už fakt umírá a to taky není dobře 😔

holt si nevybereme 😀

martinka79
13. únor 2009

hele chlapy jsou jiní už od mládí takže holky my co máme ty mimíse s pindíkem se máme na co těšít. evi tebe to ještě čeká. 😀

To je úplně normální chlap ví, že my vydržíme vše.(porod)
Jani tak si lehni když bude prdelka spát a odpoledne hplt nepůjde ven a o víkendu bude pendlovat attin.
tím, že nebýváš nemocná ti léky brzy uleví, ale dobrat je musíš.
Michále holky chce pořád dokola číst3 knížky ty jo to je šílené. už jsme mu vybrala přes net dalších 6knih.
teď monutje okno u záclony a hlídá popelářské auto brrrrrm 🙂

anta
13. únor 2009

No, nejlepší na tom je, že náš tatin je po ránu děsně nepříjemnej, už mě fakt s tím štve, pořád nadává a vůbec tváří se jak sedm čertů a kazí mi tím dost náladu asi ho brzy vystřelím na měsíc😝 😝 😀
Malej hodil bobana, teď ho táta uspává, jdu se natáhnout, snad bude chvíle klidu uuuuuuuž, jsem zase vzhůru od půl pátý 😝