Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

Jani třeba je unavený jak v noci vstává 😉

a je protivka jak je nevyspaný 😅

martinka79
13. únor 2009

jé Jani to je dobře, že je tatin doma. 🙂 tak krásný odpočinek. já si uvařila kávu a dávám si toust

paolin
13. únor 2009

holky..ti chlapy jsou vážně k neuvěření! přemýšlím, jestli jsou tak natvrdlí nebo takoví sobci ☹

Víťa ztropil takovou scénu, že i Mirek už se neudržel a dal mu na zadek. když už i Mirek ztratí nerva, tak to je síla. úplně ten vztek v sobě dusil, až se mu hlas třepal. je dobrej-to já začnu řvát..nevím, jestli si Vítek uvědomuje, co vlastně dělá a jak se chová. připadá mi, jak v pubertě. odmlouvá, je drzý..co s ním, netuším.
aspoň mě včera potěšila paní učitelka. řekla, že je dobře, že jsme Vítka do školky dali. být doma, že bychom mu spíš s jeho povahou ubližovali.

e.k.t
autor
13. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je to mobilem, tak tu teď řádí 😅

je jich tam víc za sebou 😀

martinka79
13. únor 2009

evi to je krásné. něco podbného dělá prdelín taky. to je legrace. 🙂

Pavli a bude hůř co já občas zkusím s Nikolkou......... ☹ 😠 to je na zabití dítěte. 😀
hele neboj ono to vítaka přejde a je dobře, že je v MŠ. tak si to nedovolí.
Buď vklidu normální vzdorovité dítě se svojí palicí. hele nic neobvyklého. jen pro rodiče je to na palici. 😀

paolin
13. únor 2009

Marti díky!
Evi, z těch fotek mi Jolanka přijde hodně podobná na tebe 🙂 tedy, co tě z netu znám 😀

martinka79
13. únor 2009

Pavli víš jak je vztelký Michálek a paličatý. sebere mi mobil já mu ho vemu plácnu přes ručkua on zuřivě shodí ubrus ze stolu. a bouchá do něj 😠

e.k.t
autor
13. únor 2009

nMarti to máš pravdu je to prča, a vzdorovat to umí taky ne a ne a ne a ne! 😀 😝

Pavli máš pravdu je hodně do mne 😉

e.k.t
autor
13. únor 2009

jé ono je to všude stejné 😅 😝 😀 😀 😀

taky seberu maje haló dám staré co má na hraní o ona jím švácne ale jak, to je pumelenice 😅 😠 ☹ 😝 😝 😝

martinka79
13. únor 2009

no tak to já znám je to šílené jak jsou vychcaný a vrteklý. hele Michla třeba dokáže super su zahrát potom chce vzít nebo něco. já ho chci položit na zem, že naluji čaj a on se vztekne a už je jako prohnutý klacek. Já hojemně položím, aby se nepráskl do hlavy udělám to. a za 10vt. klid. 🙂

teď jsme spolu houkali do takové píšťalo hjoukačky. musí se do toho foukat aje to jako siréna. co on se do toho zahuček. potom to dával mně do pusy. ale měl výdrž. snažil se,a le to chtěl aby vyšlo se nestalo. 😀

paolin
13. únor 2009

tak moje halo halo už nepřežilo nápor druhého potomka 😀 tak ho má Áda od včerejška na hraní a asi ho brzy přestane bavit, páč máma z něj nevolá 😀

holky, je to všude asi fakt stejný 😉
jé, to je sranda, co ti vaši mrňousci vyvádejí 😀

martinka79
13. únor 2009

tak to jste pěkně dopracovali s mobilkem. 🙂

e.k.t
autor
13. únor 2009

no Joli má jeden nepoužívaný, ale asi ho vyměním za jiný a tento ještě rozchodím, aby měla pocit že má můj, jinak už ji taky nebere, nejraději brat ten do kterýho se zrovna mluví, to je kůlna a když nedám tak jek, a to byla psina otravovala po telefonu že dělá výhodné půjčkyx a bla bla bla, když jsem řekla že by je nebylo z čeho platit že jsem na RD a máme hypotéku na byt a tak že nic nechci ale ona byla neodbytná, no a Joli se zachtělo mobil a já jí ho nedala, tak spustila takovou sirénu že i ona dotyčná pochopila že pokud ten hovor chce přežít ve zdraví dá pojkoj dobrovolně 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

Joli teď předvádí chlebíček ne a ne a ne a ne, ale rohlíček to by šlo, teda houstičku 😅

martinka79
13. únor 2009

no my si krávě hrajeme na bach. a bubu. to je psina 😀 já mu otravovi udělala jablko+banán +suši a on bléééé tak má smůlu hajzlík.
🙂

martinka79
13. únor 2009

evi s tím telefonem a křikem znám to taky většinou dotyčným dojde a občas řeknou jééééééééé vy tam máte veselo já vás asi ruším, že? 😀 😀 😀 a já ne nerušíte. 🙂

e.k.t
autor
13. únor 2009

no to je ono, však to bylo taky snad prvně co jsem byla za řev ráda, nechápu když jsem jí řekla že jsem na rodičovské hypo a úvěry už máme a že by nebylo z čeho platit a ona furt a furt a furt 😠 😝

e.k.t
autor
13. únor 2009

tak ani houstičku už neeee a sýýýrrrr takyyy nééééé, tak bude asi o hladu 😠

martinka79
13. únor 2009

jako u nás. 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

no hlad je nejlepší kuchař, včera měla kuskus s mrkvovým pyré 😀

anta
13. únor 2009

Holčinky, tak už jsem zase vstala z mrtvých 😀 😀 To mě něco povídejte s těmi mobily, jeden mi Honýs zničil tak, že nejde a když vidí, že telefonuju, tak se na mě usmívá, začne pokřikovat a hned mi ho chce vzít, ale nene, nedááááám, to bych byla naprosto odstřižená od civilaze 😀 😀 😀
Na baf a bubu a kuk si hrajeme neustále a Honýse to pořád baví, vždy se u toho tak směje až se celý natřásá 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

no to řehtání jejich u nás zatím bezzubé je super 😉

martinka79
13. únor 2009

to máte pravdu tolik se s nimi nenasmějeme už nikdy. 😀 dala jsme prdelína spát tak uvidím co bude. prohrábl se mi ve skřnce skontrolval podprsenky a rozhodl, která mi nesluší. 😀 😀 měl jednu i na hlavě. Pamatuji jak Nikolka jako malá nosila oje kalhotky a pordrdu po bytě.

paolin
13. únor 2009

Marti, to je dobrý 😀 doufám, že si kluci moje spodní prádlo zkoušet nebudou 😀 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

no tak takto zdatná joli ještě dlouho nebude, naše skříň má těžce posuvné dveře, že i já mám občas co dělat 😀

martinka79
13. únor 2009

jé až náš prdelín přijede tak ti to tam provětrá. 😀 hele on normálně vyjede i s výs. skříňkou a ní vysí. u kamarádky. 😉 kontroluje jak to kde vypadá asi budoucí voják nebo soc. pracovník. 😀 no, ale na 100% buzer chlap.

martinka79
13. únor 2009

teď mě napadlo nebude MIchálek travestita 😀 no snad vydělá dost peněz ať už se živí čím chce.

e.k.t
autor
13. únor 2009

ha ha ha, no to se naštěstí ještě nedá poznat 😅

martinka79
13. únor 2009

😀 kdo si počká ten se dočká 😀

e.k.t
autor
13. únor 2009

zase řeším ještě tu nedodělanou objednávku ze dne 12.12. 😝

a už jsem psala o radu na SOS 😅

fakt mě už nebaví, pozor na jednání, neplatit předem:
www.lekarna-online.com

pouze na dobírku, ať se pak nesoudíte o vlastní peníze jeko jáááá 😠 😠 ☹ 😝 😝