Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

Teď je tu nějak smutno když je nás tu polovina ☹

Nějak mi tu ten šrumec chybí 😅

anta
18. únor 2009

Neboj, Evi, budete mít určitě ještě jedno díťátko a to se v tom šrumcovi ani nevyznáš 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

no to než bude, já bych i dvě teda nemusely by být najednou ale 3 můj sen 😅

anta
18. únor 2009

Tak mám další novinku, malej se začíná pěkně klouzat po kolínkách, aspiruje ke klečení, jsem z něj neustále překvapená. To je jedna rána za druhou 😀 😀 Nejdřív z bříška na záda, pak z bříška pěkně do sedu a teď se snaží lézt po kolínkách, to budu mít za chvíli zase co dělat 😉

e.k.t
autor
18. únor 2009

Jani tak to honem naber sílu, bude to najednou zase záhul 😅

anta
18. únor 2009

Věřím tomu, to bude ródeo. Teď jsme malýho měli svlečenýho a on si normálně zkoumá svýho pimpilína, to bylo taky dobrý 😀 😀 😀 Jen aby si ho neutrhl 😀 😀
Loučím se s vámi, ďoučátka moje a zítra papa a koukejte všichni chrápat 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. únor 2009

To dělají všechny děti si myslím, Joli to dělá taky 😅

monkia.pv
18. únor 2009

jani Honzik je teda sikovnej klucik! 😉
ja jsem dneska vyrizenec! 😒 Mela jsem tu kamosku s miminkem.vaneska moc nespala,tak byla otravna!Ale zvladla jsem to a uz konecne spi! 😀 No a ja jdu zehlit-mam tady hromadu ze uz pres ni nic nevidim!a za chvili nam prijede tatka se spinou tak at muzu prat a hromadit nanovo! 😀 😀
Preji vam dobrou a klidnou noc! 🙂

kamca.mazda
18. únor 2009

AHoj holky, dnes jsem měla tak šrumec, nový nábytek do kanceláře pak uklid a taky DOmčovi nový do pokoje a teď jdu žehlit. Jo a Amy se dnes poprvý vyčůrala do nočníku.

e.k.t
autor
18. únor 2009

kami tak to je šikulka 😉

kamca.mazda
18. únor 2009

jo Evi sice o tom asi neví ale měla jsem radost.

martinka79
19. únor 2009

krásné ráno všem. my v noci děs běd zase měl divoké sny. Chtěl jít s tátou do práce , on je poslední dobou na něj jako pijavice. Musím říci pro mě příjemné. když dojde táta aminak jde mimo. 😀 Jinak u nás chumelí.

Mončo tak já žehlila v úterýa asi dnes, ale mám toho trochu.

Kamčo to je krásné. nábytek, ču)ůrání. jupíííííííí.

martinka79
19. únor 2009

Jani to co píšeš o honýsovi, že se prozkoumává tak to dělá i náš prdelínek normálka.

paolin
19. únor 2009

ahoj holky, už tu strašíme od pů paté. 😝

Jani, to jsou ale novinky! to je šikulín, ten Honzík! je to takový tajnustkář, viď? pak to na tebe vše vybafne a ty se nestačíš divit 😉
Kamčo, samá pozitiva 😉
Marti, to je hezký, jak má tátu rád 🙂

martinka79
19. únor 2009

Pavli krásné ráno, Tak to jste lepší než my. My jen od 5hodin.No to je příjemné a milé i tátovi to lichotí. 😅
Jak jde práce?

paolin
19. únor 2009

zatím se domlouváme s dodavatelem. uvidíme..

tyjo, Adam mě fakt vytáčí! pořád si v židličce stoupá a já nemůžu najít popruhy 😎

martinka79
19. únor 2009

jé to áš prdelín tedy nedělá jen se v ní točí jako blázen, ale on je v ní jen na jídlo. Mě zase s... Mišák rono sněd chleba půl toustového s marmel. a už chce zase žrát. 😒

martinka79
19. únor 2009

tak hlavně, aby jste se domluvili. 🙂

martinka79
19. únor 2009

jdeme vzbudit Nikol, Michal žere jablko a u toho si s ním hází po kuchyni. nemám sílu mu ho brát.

anta
19. únor 2009

Ahoj holčiny, udolala jsem malého a už spí 😉 Já vím, že je to zkoumání normální, to je v pořádku, jen ať se podívá, no ne? 😀 😀 😀 Mám z Honýše velkou radost, už jsme si s tatinem říkali, že je nějakej línej a BUM, co dokáže během 3 dnů na nás vybalit 🙂
Táta šel dneska do práce, trochu to nechápu, proč tam šel, prý tam něco hořelo, to je dobrý, já se ho ptala, kdybych tady ležela se 40 horečkama, jestli by tam taky šel a on, že asi jo, že mu chce šéf přidat na osobním hodnocení, takže se nejspíš přetrhne ☹ Trochu trapný 😅 😅 😅
Míša je pěknej divočák. 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

No Jani ,snad ti je dobře a zvládneš to. je to zajímavé děti si dluho něco schovávají pro sebe a potom hup dup a my čučíme co dokážou. jinak Michla jedl ještě půlku chleba. 😠

anta
19. únor 2009

Jako půlku celého chleba? 😀 😀 Snad ti s ním nevymaloval kuchyň 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

ne půlku celého chleba, půl z jednoho krajíce. 😀 😀 😀 až sežere půlku chleba tak to už tu nebudu. 😲

martinka79
19. únor 2009

takže snědl dva krajíce toust. chleba. 🙂 puiškoty dva apár kousanců jablka 😀

martinka79
19. únor 2009

a ještě něco jednu zelou tgranuli psovi,a le tu jsme mu sebrala tak si poječel a odešl rovnou vpřed do pokojíku hrát na piano. 🙂

martinka79
19. únor 2009

už se sune už ho slyším

anta
19. únor 2009

Ty máš slušnýho všežravce, to aby si to chudáček pejsánek to jídlo před Míšou schovával, co? 😀 😀 😀 Hlavní je, že mu chutná 😉

martinka79
19. únor 2009

no pes ví, že mu jedna granulka nevadí a zase si nárokuje jeho piškot. 😀 přisune se k němu udělalá kukuč snurnmýho a ukřivděnýho psa a Michálek šup dámu jeden piěkotek rovnou do pusy. 😀

anta
19. únor 2009

Tak to je hezké, že se ti dva dokážou tak krásně rozdělit 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

připravují se na svět. krzi až na nás dopadne a taky krize ze stavby. 😀 😝