Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
19. únor 2009

tyjo Marti..to musí být dřina, takhle vojákovat 😒

martinka79
19. únor 2009

a těší? dopadne vše dobře. 😀 já se hlásím jako modelka a jednu hubeninu vem Janu 😀 dně podlišné žena krev a mlíko a stále krásné a hubené. 🙂

martinka79
19. únor 2009

No děsná. 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

u mě MM nenajde zastání, práce jako každá jiná a já se nějak neumím svého muže zastávat . 😝

paolin
19. únor 2009

holky, mně se dnes nějak chce utéct pryč a neřešit kňourání, přebalování, hraní.. 😝
měla jsem v plánu jet v sobotu hrát do Humpolce na celý den. no a Olinka má angínu, takže nikam nejedu. měla brát auto. škoda, no.

martinka79
19. únor 2009

máte holky Kávu? 🙂

martinka79
19. únor 2009

Aha tak vem auto ty a je´d s někým jiným uteč. Já mívám taky toto. včera jsem chtěla návštěvovat a vy jste žádná nepřišla. a že bylo pohodově. žampiony, salátek, vafle, oplévka. a no ráj na zemi. 🙂

paolin
19. únor 2009

Marti, to není špatný nápad! pokud by vás to bavilo a byl to fajn relax..třeba nám to holky vyjde a fakt budete někde modelkovat v šatičkách 😉

martinka79
19. únor 2009

No já se svým ksichtem bych to asi vytrhla 😀

martinka79
19. únor 2009

cokoliv co se netýká prdelína mě baví. tedy prdelín taky,a le jako mimo něj. 😀

martinka79
19. únor 2009

holky víte, že vojtík od Gabči už chodí?

paolin
19. únor 2009

my bychom k vám dodali nachlazení ☹
pořád čekám na docela rozhodující email od dodavatele. a od včerejška nic 😒 nu, nějak to dopadne. stejně je otázka, jestli by šatky byly na českém trhu prodejné. ale je udivující, že ČR a SR jsou jedíné země, kde se šaty půjčují a v takovém měřítku. jinde je pouze prodej. s tím já ale počítám a sním si o svém velkém svatebním domě, kde budou šaty k prodeji za pěkné ceny a bude tam i vše okolo. takové svatební centrum. no úplně to vidím 😉 😀

anta
19. únor 2009

Já bych mohla dělat modelku na šatičky pro družičky, hlásím se, a Marti, obličej neřeš, šaty je třeba vidět i zezadu 😀 😀 😀

paolin
19. únor 2009

tak jsem Ádu našla sedět v mičce. člověk ho chvíli nechá 😀 jdu za ním.

martinka79
19. únor 2009

tak to potom beru předváděčku, hele a když mi dají závoj s vlečkou tak jsem nejkrásnější. nebo klobouk do čel.a jéééééééééé ten já měla na své svatbě. 🙂
Pavli to je krásný sen. a já bych chtěla tu svoji poradnu pro děti. ach kdyby to tak šlo. 😀

martinka79
19. únor 2009

tak ho umyj a bude klid. 😀 u nás se zase leze do pračky.

anta
19. únor 2009

Holky, ten náš Buliboš spí 2 hodinky, hurááááá, to je flákanda, to mě bavíííí 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

mě taky sice psíme chvilku, ale nemusím ic dělat hurá jupí.

anta
19. únor 2009

Očekávám každou chvíli nájezd, protože na jeho poměry spí dloooouho, ale je to fajn, je vidět, že je v pořádku a že je zdravej. Ani se nedivím, že spí, když flámuje už od čtyř. Ten je jak já, sotva otevře oči, otevře automaticky i pusu 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

Jnai to bude jeho budoucí žena ráda, snad si neveme nějaku zaprdlou slepici. 😀

martinka79
19. únor 2009

tak u nás se stále krásně spí. mám vyprané prádlo skočím ho pověsit a budu čekat, kdy se mi porbudí. 🙂

paolin
19. únor 2009

my vaříme. zkusím pak jít spát taky. snad si dá Adam aspoň půl hoďky 😀

martinka79
19. únor 2009

no my se už budíme. Tak si pěkně odpočiň. 🙂

martinka79
19. únor 2009

holky co děláte, haloooooooooo my si hrajeme vstala sdobrou náladou dal si přesnídávku a hurá do hry.

anta
19. únor 2009

Tak jsem se úžasně naprdla, panebože, ten MM je fakt blázen. Do té práce šel s tím, že tam bude jen dopoledne. Teď mi psal, že neví, kdy přijde, že musí čekat na nějaké rozhodnutí či co! Tak jsem mu napsala, že dost na tom, že tam šel, že se nechal z toho OČR takhle stáhnout, že to byla pěkná kravina, že toho budou příště zneužívat! Je fakt nemožnej bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😠 😠 😠
No suma sumárum, už jsem na něj fakt dost stejně naprdlá, pořád nějak nevím, co je pro něj jako víc, práce nebo rodina? Co by mu jako v té práci mohli udělat, když má oficiálně to OČR a nešel tam??? Nic, nic, nic ☹ Chápu, že si nenosím hlavičku v podpaží, že nemám 40 teplotky a neumírám, ale tohle je fakt na mě mooooooooc 😢
Ještě že Honýš je dnes hodňoučký 🙂

paolin
19. únor 2009

Jani, to mě mrzí ☹ je to smutné, ale bohužel to asi jinak nebude. můžu jen konstatovat, že je to všude stejné a stejné pocity jsem si taky zažívala. nakonec se s tím člověk musí smířít. díťě nemocné, mamina nemocná a chlap si nejlépe někam odcestuje. 🙄

paolin
19. únor 2009

holky, Adámek ťapká za ruku. to je sranda 😀

anta
19. únor 2009

Jé, to je super, Pavli, že ti Adámek již ťapká, náš Buliboš ještě sice ne, ale myslím, že to nebude dlouho trvat, kdy pojede aspoň po těch kolínkách jako motorová myš 😀 Je strašně hodný, ale co mi vyvádí, holky, při přebalování, to mám sto chutí ho nechat tady lítat s nahou prdkou, brečí u toho, co brečí, řve až mu lítají slzy z očí, je tohle normální? 😅

martinka79
19. únor 2009

Jani mrzí mě, že MM je v práci, ale odpověď je jediná jako u Pavči. prostě to tak je. nezoufej máš nás. 😀
Pavli ten tvůj adam je nějakej moc moc moc šikovnej. 😀 hurá to bude za chivlku běhat sám. no ejště nás vemete hopem a my budem v kočárku koukat jak jste šikovní. 😕

anta
19. únor 2009

Ahojky, tak už je doma, konečně. S malým se už dá i krásně vydržet, hodili jsme pěkného bobana, už druhého, to čumím 😀 😀 Dneska mi nechtěl vůbec papat tuhou stravu, tak nic nedostal 🙂