Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2009

kdy bude vstávat potvůrka jedna (omlouvám se já to mylem odklikla)

alianka
20. únor 2009

ahojky! tak jak se Vam dari holky? Co Jani, uz jste zdravi? Valus ma od vcerejska docela drsny prujem. Marti ahooooooooj Misak Ti dlouho spinka? Ty se maaas 🙂

martinka79
20. únor 2009

No většinou dopo si dá 2-3hodinky a potom už kldině nespí. právě obědváme

martinka79
20. únor 2009

Ali průjem k zubům?

anta
20. únor 2009

Ahoj Ali, ale joooo, jde to, dr. mi posvětila, že jsem zdravá, tak se od pondělka s malým budu prát zase sama, to bude ale změna. Malej je vzhůru, já jsem si poležela, ani jsem neusnula, jen jsem vypnula a cítím se zase fit 😉

many
20. únor 2009

ahoj holky 🙂
alianka tak na tebe jsem už dlouho neměla štěstí 😉 jak se daří,......doufám,že vše ok

martinka79
20. únor 2009

tak já stihla oběd s prdelkou a ještě zaběhnout na stavbu něco nám tam měnili. Mišák si pobyl chvilklu u sousedů.

martinka79
20. únor 2009

já sis chrupla o Monka

many
20. únor 2009

🙂🙂🙂

many
20. únor 2009

holky pěkný víkend 😀

martinka79
20. únor 2009

jé jak já se na něj těším 🙂 i tobě many

martinka79
20. únor 2009

tak niklka už je doma za moje úsilí při psaní, které tak k smrti ensnáší donesla 1* a dvakrát podtrhnutou,a le moje nervy to moc nenapraví. co já se nakřičela jálem jsme šla na panáka.

martinka79
20. únor 2009

mám typicky chytrou holku co nedbá na úhlednost a pečlivosta vše má flinky vinky je vysmátá a hodí nožky hore a hurá. no co a až řvu tak dělá béééééééééééééé

monkia.pv
20. únor 2009

ahojky tak se hlasim zase az ted vecer!no jsem znicena! ☹ byl to narocny den,ale bylo to fajn! 😉
jani to je dobre ze uz jsi zdarva!
pavli uzijte si vysocinu!zavidim-ja bych jela lyzovat a mooooc!sice to asi neumim,ale to mi nevadi! 😀 Supla bych na kopec a frcela bych krasne dolu! 😀
marti Misanek je teda zlaticko!Spinka krasne-hraje si sam krasne-no teda zavidim ti ho! 😉
Jdu se natahnout a zitra asi zase az vecer nakouknu!tak se mejte a uzijte si krasny vecer a i vikend! 😉

martinka79
20. únor 2009

tak maminy přeji krásnou dobrou noc. Nikdo nikde tak ať děti spinkají tak jako ty moje a máte pohodičku.
Já se tu potuluji čekám, až dopere pračka a potom hurá asi taky na kutě

martinka79
20. únor 2009

Mončo taky ti přeji krásné sny. Jo Mišánek je zlatíško s ďáblem v těle

paolin
20. únor 2009

holky, tak konečně tu. blbej den dnes..měla jsem na 5 masáž. po 3/4 hodině čekání jsem byla nasr..a řekla masérovi, že chci jen zmobilizovat a frčím dom. doma Mirek bolení hlavy a zvracení, děti řádily, no fujky fuj! pak mi Vítek dal hlavou takovou řachu, že jsem byla málem bez oka. bude z toho parádní monokl. chvíli jsem myslela, že mi zlomil lícní kost. zase dělal kravinky, blbinky a bylo.
teď už Adam spí a Vítek je hodný. tak se najím, pouklízím a jdu chrupat. masér říkal, že jsem zase zhubla. tss..to miluju! se dvěma dětmi se dost dobe přibírat nedá 😠

jo, jinak už téměř nekojíme. včera jen jednou v noci, tak se chlapeček už definitivně odstavil. jsem docela ráda. snad nebude s prsama nějaký zádrhel. ale zvláštní pocit. vlastně to bylo asi naposledy, co jsem v životě kojila 😕

tak všem dobrou!

gaba3
20. únor 2009

ahoj maminky,
tak vás jdu pozdravit a obkouknout albíčka, jak dětičky rostou 🙂 jak se všechny máte? nás ted čeká stěhování, takže super, žádná nuda 😝 pavli, ty to znáš vid? 😉 jinak vojtík pěkně papá, už lépe spinká a skoro měsíc sám chodí, dělá nám jen radost, ale taky umí pěkně pozlobit, vzteklounek 😀

gaba3
20. únor 2009

no teda bobánci rostou jak blázen 🙂
anta, ali: pěkní kusani, skvělý 😵
marti: koukala jsem, že taky pěkně čůráte do nočníku, my skoro pokaždé, musím se pochlubit, najdem lulu 😉 ale bobek žádnej, toho si vždy s radostí vytlačí do plenky 😀

gaba3
20. únor 2009

no holky, trochu jsem vás dočetla, vy tady drbete od brzkého rána 😀 tak to vám závidím, já teda s vojtou absolutní nestíhačka - klasika u nás co 😅 když on furt někde leze a šmejdí, občas rana na hlavu, řev a já vystreslá, jestli je v pořádku 😝 takže ho hlídám, vařím.... ted to stěhování, takže pc přes den moc nestíhám 😒
dnes jsem zapomněla zavřít záchod na kliku a za chvilku koukám, vojta nikde a on se hrabe v hajzlíku 😀 😝 podle dr. je hooodně živej, takže si to užíváme o 106 🙂

jo pavli: vítulka je šikovnoučkej, to koukám, takovej prdelínek a už si to štráduje na sjezdovkách 😵

martinka79
21. únor 2009

Krásné ráno holky, jsem ráda, že se tu objevila Gabča.🙂 No jinak u nás suepr ráno úklidu a pořídku aorvnání ale co zase vyvádí prdelín to není možné. Mám skoro vařeno a upečenou buchtičku . za chvilku půjdu dát prdelku chrupat a s Nikokou dělat úkoly. Tak se tu mějte. Pavli snad to nebude monokl. ☹

e.k.t
autor
21. únor 2009

ahojky tak k našim jsme v tom hnusu hnusným jeli opravdu dvěmi auty, Martin novým, já starým plným děcek, no to byla fujtajbl jízda, joli jí půl prořvala 😝

dnes slabé 2 hodiny, Joli usnula chvilku po vyjetí a probudila se doma když jsem měla vystěhovanou půlku auta. tak pohoda 😀 😉

anta
21. únor 2009

Ahoj holčiny, u nás též veliká pohodička, Honýš jest moc hodný, opravdu jooooo, mám z něj radost, a už nemám takové obavy, až s ním zase budu sama, snad se moc nepletu, jinak kolínka začínáme používat čím dál tím víc, ale nejistota tam pořád nějaká je 😉

e.k.t
autor
22. únor 2009

dobré ráno 😉

anta
22. únor 2009

Dobré ráno, zjistila jsem, že nám Honýš vždy obden vstává ve čtyři hodiny ráno, je to normální? Tomu jaksi moc nerozumím

anta
22. únor 2009

😉 (a tohle mi tam chybělo) 😀 😀

e.k.t
autor
22. únor 2009

že by zkouška co rodiče vydrží?

many
22. únor 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂

many
22. únor 2009

tak my vstáváme každý den v těch 7 nebo kolem 7 🙂

many
22. únor 2009

teďka chrní,tak jsem šla za váma juknout a ještě si k tomu udělám kávičku 🙂 no chrnijou oba dva 😀 tatin včera hrál 😀