Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. únor 2009

no tak já udolala Joli do lehátka, kůrku chleba do ruky, lahvičku s čajem do druhé a konečně snídám 😅

e.k.t
autor
25. únor 2009

já bych byla pro obojí 😉

martinka79
25. únor 2009

jéééé to mi mme v sobě dva jogurtíky a piškoty a čaj a te´d si hrají s Nikolou moc moc NEMOCNOU 😀 😀 dostala mě mrška

e.k.t
autor
25. únor 2009

hmmmm lumpíci to dobře umí héééérečky 😉

martinka79
25. únor 2009

říkala jsem pro co obojí by jsi Evi byla. už vím panáka a k tomu čokošku. hurá 😀

e.k.t
autor
25. únor 2009

no jo já pomalu dočítám, to víš. 😅

martinka79
25. únor 2009

on člověk u dětí neví. kašlala a to je pravda rýma zaražená. No ona by snad nakonec do té školy šla,ale to já žu věděla, že ji nechám doma. Učitekla mi řekla a´t ji klidně enchám do pondělí. Já jí voalal, že ji proženu v dodělání a procvičování a ona, že se přimlouvá a´t ji nechám. 😒

martinka79
25. únor 2009

a já zapomínám. holky u nás ej jak na jaře rono zima a ta vlezlá brrr a teď jarně.

e.k.t
autor
25. únor 2009

no už aby to jaro dorazilo, tady je taky smutně, ale smutné ticho a prázdno je i doma jak se mi drobci rozutekli ☹

anta
25. únor 2009

Holky, Honýš spí už 1,5 hodiny a to spal celou noc bez probuzení 😉

martinka79
25. únor 2009

no je to kluk jak má být z postele ho nedostano a ni volání pana krále. Honzík pecivál 😀 jani, Buď ráda.

martinka79
25. únor 2009

u nás je veselo nikolka prdelín. to je dobrá kombinace. 🙂 evi tak relaxuj. až bude jaro tak si dáme srazík.

martinka79
25. únor 2009

PAvli tak jak pánáka čokošku? nebo už popíjíš. 😉

martinka79
25. únor 2009

tedy promiň já chtěla napsat tvoříš. 🙂

anta
25. únor 2009

Ještě že na mě nekřičí, že chce otočit na bok 😀 😀 Musím někde sehnat draka, abych mu ho mohla dotáhnout a on ho mohl zbít umělohmotnou naběračkou, už to vidím 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

Jani no a také začít péct buchty. 😀 draka mu namaluj

martinka79
25. únor 2009

tak připravím prdelkovi svačinu. 🙂 vařeno máme takže dnes pohoda.

many
25. únor 2009

dobré ráno holky 🙂

many
25. únor 2009

tak čtu,že jste s dětma pěkně posnídali 😀 my měi chleba s ramou a lučinou a čajík 😀 teď dostal mlíčko od maminky a je tuhej,no už čekám,že do 13 min bude vzhůru 🙂

martinka79
25. únor 2009

jé tak to spí brzy. on chodí ládík po 2hod. viď. my jsme vzhůru aso od 5.45hod a pokusm se ho udržet do oběda tak na 11hod to vidím a ty dvě hodiny si dá a potom hurá na prochajdu a spánek asi až na závěr vycházky. 😀

many
25. únor 2009

jo,jo,Ladík furt po dvou hoďkách

martinka79
25. únor 2009

tak už baštíkuje chleba s žervé a pohankou 🙂

many
25. únor 2009

to jsme ještě neměli 🙂

many
25. únor 2009

tak dobrou chuť 🙂

many
25. únor 2009

tak jsem Marti mrkla k tobě na fotečky 😉 pěkně roste Mišánek a jak pěkně papá už piškotky 😉 no musím si udělat víc času a proletět všechny mimča 😉 a jdu na to,ale čekám,že se už každou minutku probudi

martinka79
25. únor 2009

no já ji vařím i se zeleninou a kuř. masem nebo na pomazánku moc dobrá a baští ji i Nikolka dnes budou mít pohanku na sladkou kaši.
michálek mi teď odmítá baštit banány.asi se jich přejedl.
Jinak zase opět kojím. bylo mlíka jak na .... tak místo toho Um dávám jen své. 🙂

many
25. únor 2009

no Marti paráááda 🙂 mateřské mlíčko je mateřské mlíčko,teš jsem si koupila po delší době časopis maminku a tam zase píšou o té imunitě dětí...a radí,co nejdéle kojit 🙂

many
25. únor 2009

a Ladík nebyl ještě ani jednou nemocný a neměl ani rýmečku 🙂 musím zaťukat 😉 ale horší bude až bude druhý mimčo,to pak od sebe raz dva chytnou,ikdyž bude třeba kojený,že 😒

martinka79
25. únor 2009

no já vím, že Mateřina je mateřina,a le když on ho nechtěl a teď mu zase přišlo k chuti. 😀
je to potvlrka a pěkně se mu mění chutě.
no roste papá piškoty ze zdravěnky a pohankový chleba a křupinky. Jen mě mrzí, že musím rpo ty rlzné kousky dost dojíždět. asi okouknu net a naobjednám si to. teď čekám na novu kuchařku pro dzr. živ styl a stravu. 🙂

martinka79
25. únor 2009

no Michálek měl nemoc od Nikolky vyloženě šklní bacily. jinak i nikolka jsou zdraví. te´d je tedy Nikolka doma, jelikož kašlala ve škole,a le nenmá nic. 😀 malý odpočinek.