Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

no tak tou motorku máme také my jich máme více a auto máme jiné. ale je pravda, že Michla je dĺouhán. to mě nenapadlo. ☹ už hajíkuje.

many
25. únor 2009

jdu chystat obídek a taky pak půjde 🙂 zatím pa pa

martinka79
25. únor 2009

my už spíme a obědu moc nedal byl přetažen pa.

e.k.t
autor
25. únor 2009

tak my z obchodu a mezitím tu byla pošta 😠 vždy chodí po 12 a zrovna dnes po půl 11 😝

marti balík na nás čeká na poště 😉 okolo 15 pro něj razíme a je tam i ten foťák doufám že zase budeme moct fotíííítttt 😅

e.k.t
autor
25. únor 2009

a Joli je v ložnici úplně potichu, že by spaní? 😅

paolin
25. únor 2009

tak u nás už se taky chrupe. Ádovi se klubou horní zoubky, tak je chudák celý nevrlý. já si dala malý obídek a za chvíli pofrčím pro Vítka.

martinka79
25. únor 2009

no já si dala s Nikolkou nudle s mákem a opn nám došel ach jo. ☹ tak byla jen jedna porce a do mě by se vešla i druhá.
Evi tak to si vem ale velkou tašku není to zaco vzít nebo ho šupneš pod kočár.

Pavli chuděrka Ada nám lezou dvojky dole, ale v pohodě. venku jak na jaře. 🙂

anta
25. únor 2009

Teda vy kecalky jedny. Teď mi Honýš opět usnul, vydržel se mnou 2,5 hodiny a už ho asi nebavím či co 😀 Omlouvám se, že tady s vámi teď nejsem jak bych si sama přála, ale fakt to nejde ☹ , snažím se tu býti aspoň ve volném čásku, když Honýsek spinká 😉

e.k.t
autor
25. únor 2009

no určitě půjdeme s kočárek a dáme to na boudu 😉

martinka79
25. únor 2009

tak jo je tam krásně já seděla na balkoně klidně bych si tam dala kávu a četla knihu. 😀 😎 bych byla jak pablb.

many
25. únor 2009

tak Ladík už chrní,nějak nemohl usnout,až u mě v posteli,držel mě za ruce a vytuhl 😀 to se mu nejlíp usíná 😀

many
25. únor 2009

jdu si udělat kafčo a proletím další albíčka 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

já kafíčkuji a jdu asi hajat. many nespadne ládíček až se probudí?

many
25. únor 2009

my máme počítač v pokoji,hned vedle ložnice,tak mám otevřený dveře a poslouchám až se bude budit abych ho slyšela,taky mám strach,vždycky ho přendám do postýlky,ale teď se nedařilo,pokaždý se probral,stopl si ,tahal za záclonu a nechtěl spát,udělala jsem to 2x a prd,tak jsem ho vzala a lehla k němu a buch,tak už sem to znovu nezkoušela raději 🙂 kafčo už mám hotový a jdu omrknout fotečky

martinka79
25. únor 2009

aha ale je to nervozní viď já to zažila u tchýně 🙂

many
25. únor 2009

jéé Jolanka pěkně oslavila 9 měsíců 😀 my budeme zítra 🙂 tak si s taťkou dáme vínečko 😀 trošinku 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

Many a co Ládík asi si dá prso, viď nebo suši?

many
25. únor 2009

no chudáček ,co bysme mu tak dali 😀 dostane šťávičku s vodou 😀

many
25. únor 2009

jééé a Adámek od Paolin si rád hraje v myčce 😀 jinak ta fotečka jak kojí,je moc pěkná 😉 malej je tam nádhernej

martinka79
25. únor 2009

holky ten náš prdelínek pořás spí a nikolka kašle až se dusí. ach jo asi nemoc na střeše. 😀

many
25. únor 2009

jééé chuderka,to je blbý už ať je teplo,že 😒 to nebude tolik nemocí jak teď 😒 snad 😒 pěkně spinká Míšánek,to Laďouš měl svojí půl hoďku jako obvikle a konec,no ale v kočárku už mi někdy haluz spí hoďku,no ven vyrážíme po svačince kolem té 15.00

many
25. únor 2009

tak už jsem zkoukla i Vanesku od Monči 😀 kočenka,tééé zase jedou ponožky 😀 😀 😀 jako teda vidím,že je ráda cucá,nééé že by jí jely 😀 😀 😀 😀 chápete,že 😀 😀 😀 😀

many
25. únor 2009

tak už mám zkouklou i Valušku od alianky 😀 teda ta má taky zoubků a ten kohout na hlavě,parááádička 😀
holky máte moc pěkný fotečky,taky bych mohla něco přidat,že 😀

many
25. únor 2009

teda hledám další mamky s dětma a trvá to,jak tu dlouho nebyly 😉 Kamča,Pavlína,dítě,Gabča a fish 😉 nezapomněla jsem na nikoho,ani kalerat a ta tu dřív taky snám bývala 😉

many
25. únor 2009

a taky Alenka a Adriana a Lici 😉

martinka79
25. únor 2009

Many vyjmenovala jsi je všechny. my jmse doma z vychajdy přesnídávka je už v nás vlstně ve všech dětech mám tu jednu pidi holčičku na hlídačku. 😉

anta
25. únor 2009

Tak holčinky, dnes jsem dostala zprávu, že je na světě další chlapeček, jmenuje se Ondra, měří 52 cm a váží 4 kila! Uááááááááá, to je ale bejk, narodil se v pravé poledne 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

no tak akorát k obědu. 😀 gratulujeme šťastné rodince.

anta
25. únor 2009

Jo a taky mám další novinku, Honýš se učí asi po mě pískat puskou, protože jí vždycky tak našpulí a vyjde z něj zvuk podobný pískání, MM říkal, že ho učím pěkné věci 😀 😀 😀
Koukala jsem, že jsou zde 9timěsíční dětičky a nám bude v pátek 8 měsíčků, heč 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

a nám bude za týden 11. jinak my zase umí pusou foukat na svíčky. 😀
jak Bylo jani u vás u nás jarně. 🙂