Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

Ali NB je super věcička 😅

anta
26. únor 2009

Evi, to je moc dobře, že leze, to jí za chvíli nestačíš chytat 😀 😀 Honzík si prochází tou separační ouzkostí, je to docela i sranda, nechám ho třeba samotného na koberečku, on na mě kouká, řve až mu slzy kapají na zem a snaží se ke mně dolézt po čtyřech 😅

anta
26. únor 2009

Abyste si ale nemyslely, nedělám to pořád, ale jednou za den určitě, kdybyste ho viděly, ten je chudák úplně nešťastnej, nestačí mu ani, že mě vidí a že na něj mluvím 🙂

e.k.t
autor
26. únor 2009

joli má dnes kníkací den, asi pošupe do pelíšku, a to spíme v obýváku aby se v klidu vyspala 😉

anta
26. únor 2009

Evi, když Honýs kníká, tak kníkám s ním a máme to dvojhlasně 🙂

paolin
26. únor 2009

ahoj holky!
Adam mi bordelizuje byt. chytl úplný záchvat a kramaří, co se dá. já tedy mám taky záchvat, ale z něj 😀
a to už má spinkat! nic, počkám, až se o něco praští a pak pošupe do hajan 😉

anta
26. únor 2009

Paol, ahojky, dobrá metoda 😀 😀 😀

paolin
26. únor 2009

jo, jo. hračky-plačky. to je 100% 😉 nebo ho nechat vyřvat, to ho taky uspí 🙂 to jsem ale matka, co? teď tu řádí, jak černá ruka 😀

anta
26. únor 2009

Jsi dobrá matka, Paol, nááááhodou, ty musíš mít bezva nervy, to bych chtěla taky 😉

e.k.t
autor
26. únor 2009

No tak já Joli strčila do postýlky ať si tam dělá co chce, pokud nebude spát tak ji v 11 beru zpět do obýváku, mezitím peru a brousím po netu, nechala jsem si poslat barvy di tiskárny a nabíjecí baterie do foťáku co jsme vyhrála v aukru 😉

martinka79
26. únor 2009

ahojky tak jsme doma nákup doktor no děs. auto narvané nákupem. Michále snad usnul a já jdu vynosit ty věci nikolka se cpe loupákem a pošupe na kutě. máme biseptol jelikož to není nic vážného, ale chce to kldi. KLID? to snad dr. spadla z tisu co má u ordinace. 😀 moje dítě leží a přitom prdelí se mele a vrtí. 😀

martinka79
26. únor 2009

gratulace k lezení, bordelení a řvaní všechno je OK tak já mít, žádná matka nemá klid. 😀

já jo jdu na nákup a kávu huráááááááááá a na bavorské vdolečky

paolin
26. únor 2009

Marti, mňamky mňamky!
Adam konečně usnul. jdu sesmolit nějaký obídek. nějak nemám na nic chuť.

martinka79
26. únor 2009

holky já Vám kecala on vůbec Michálek nespal on si tam hrál a te´d si hraje doma. Musím ho udržet min do 12hod potom jedu na ten koružek tak aby spal tam ach jo jak to máme jako mámy těžké pořádm ymslet dopředu. ato si se mnou můj milovaný povídal po tel. asi 15min. 😉 a já vybalovala nákup. 😠

martinka79
26. únor 2009

Pavli hele já nakoupila tvarohové koule, bavorské vdolky a koblihy a loupáky. nikdy to moc nekupuji,ale dnes jsem ěla chutě. 🙂

martinka79
26. únor 2009

až přijedeš na rekreaci tak ti to také nakoupím 🙂

anta
26. únor 2009

Tak holčinky, ukolébala jsem Buliboše a už spí, to jsem ráda 😅 Venku je fakt dooost hnusně 😝 😝

e.k.t
autor
26. únor 2009

to je dobře papkejte 😉

e.k.t
autor
26. únor 2009

no mi tady Joli prudila, já myslela že má při poledni hlad to bylo ještě větší pruzení a po asi 5ti lžičkách vytuhla 😠

anta
26. únor 2009

Aha, Evi, Jolinka umí taky prudit? Taková roztomilá holčička? 😀 😀
Dala jsem si fotku do alba, abyste měly představu, ta fotka je pořízená cca v půl páté ráno, jasný jo? 😀 😀 😀

anta
26. únor 2009

Ještě jsem tam prdla jednu, ta je zase pořízená cca v půl páté odpoledne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

no dopoledne neusnula a pak byla moc moc unavená a tak prudila i u jídla 😝

anta
26. únor 2009

Jo, to znáááám, ach ty děti, ty nám dávají zabrat 😅 A to chceš ještě dvojčátka? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

no víš já byla rozhozená že jsem nevěděla jestli ji nebolí bříško nebo pusina nebo něco jiného 😅

a já nepsala že je chci, jen mám strach že budou ☹

ale ráda bych ještě dvě zlobidla, ale po jednom

anta
26. únor 2009

Evi, já vím, já jsem to brala humorně, tak se nezlob, 😉 no a když budou náhodou dvojčátka, tak taky dobřem, aspoňn ta dvě zlobidla budeš už mít najednou 😉

e.k.t
autor
26. únor 2009

no to sice jo já se ale nezlobím, jen aby nedošlo k matení, není to naše touha, proroci jsou horší říkají další budou 4, no ale raději ani dvě a když už tak jen dvě 😀

anta
26. únor 2009

Aha, čtyři, no to by fakt byl velký gól 😀 😀

martinka79
26. únor 2009

Holky tak jsme doma z kroužku prdelka spala krásně já stihla s dětmi práce.
te´d si harjí s Nikolkou. 😀 izolace možná bych Nikolce měla zalepit pusu. 😀
evi taky jste dopo zlobíkovali, no jo děti. Jani na fotky jdu kukíkovat. 😀 😀 😎 😕

martinka79
26. únor 2009

jani ze zadní části dobrý 😀

e.k.t
autor
26. únor 2009

já jen nevěděla co jí chybí, ale dobře jí nebylo, po poledni usnula, vzbudila se o půl druhé chvíli si hrála dala mlíko což normálně bez šance přes den mlíko néééé a po chvilce hraní znovu odpadla teda mázla jsem jí dáseň, myslím že se tam rýsuje bílá tečka, ale už tomu nevěřím, dr vyhrožuje zubem od srpna a nic 😀