Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
28. únor 2009

holky, díky za přáníčka. jste moc hodné 🙂
oslavy jsou přiměřené. je to spíš kvůli Vítkovi, který slavení prožívá. dobroty a babičky, tak je nadšen 🙂
dnes půjdou chlapečci spát brzy, tak si dáme s Mirkem vínko a nějakou dobrotu a to bude nejlepší oslava.
jinak mi má drahá a taktní sestra napsala, ať si to letos užívám. že přístí rok už tam bude trojka a to už tak pohodové nebude. tsss.. ona má pocit, že tricítkou život končí nebo co. 😝

Jani, to jsou super zprávy! škoda, že ty vaše dětičky nemůžu vidět. no a vás taky. to by byl nářez 😀

e.k.t
autor
28. únor 2009

Teda to bude dlouhé odloučení, ale je to kočka šikovná a třeba bude občas nakukovat přes net 😉

paolin
28. únor 2009

Marti, Gába letí do Anglie? tyjo..

martinka79
28. únor 2009

🙂 Pavli to já mám letos 30 🙂

martinka79
28. únor 2009

jéééééééééé já nevěděla,že to nevíte, já to vykecala. to neva její muž tam bude pracovat. 🙂

paolin
28. únor 2009

Marti já vím. dle mého krásný věk. takový pohodový. člověk už má zázemí, nějaké jistoty a pořád mládí 😉
s Gabkou jsi mě překvapila. hlavně, ať jsou v poho. budou to pro ně veliké změny. ale co, net tam bude taky a ten maže veškeré vzdálenosti 🙂

paolin
28. únor 2009

hoky, jdu si dát sprchu, véču a pak relax. tak prima večer všem!

mám vás ráda, moje virtuální maminy 😉

alianka
28. únor 2009

teda Gabka pofrci do UK, no to je krasa 😵 tak jsi-li s ni v kontaktu Marti, prejeme at se jim tam paradne dari! Paol skvele si ten vecer ve dvou uzijte, zaslouzis si to 🙂
Ja jsem prave uspala toho meho dracka, Misa si neco kuti na kompu v pokoji a ja si tu netikuju u Pratel 🙂 pohoda. tak preju at mate vsechny pohodovy vecer a dobrou klidnou noc 😎 a at se vsechna detatka vyspinkaji do ruzova a do zdrava 😵

many
28. únor 2009

ahoj holky 🙂
jéééé Honzíček leze,šikulka 😉 tak to si zítra už sám sedne 😉 pokud jsem to nepropásla a nesedá si už 😀

many
28. únor 2009

jéééééééééééé Gabča se stěhuje 😉 a kdy má 30 😉 ať nezapomene popřát 😀

many
28. únor 2009

tak holky vám všem dobrou noc a děti ať spinkají celou noc 😀
já tu budu ještě chvíli šmejdit 🙂 dala jsem si do albíčka zase nějaké fotečky a proletím nějaké další diskuze 😀

anta
1. bře 2009

Many, propásla jsi to 😕 , Honýš válí sudy, zdvihá se z bříška do sedu a leze po čtyřech 😉

alianka
1. bře 2009

krasne rano 🙂 teda, ja myslela rano ze chcipnu kdyz po mne zacla Valus splhat, ale uz jsem se trochu probrala 🙂 co Jolanka, jak se ji dari? my uz sjizdime z notasu pisnicky z vecernicku a Valus mi tu tancuje na kline 😀

many
1. bře 2009

ahoj holky 😉
anta - já pochopila,že začal lozit včera poprvé 🙂 tak to je rychlej jako Laďuška 😀 no teď už se ti začne každou chvíli stavět a chodit 😉
no mně dnes poprvé Ladík spadl z postele 😒 kojila jsem ho z druhého prsa a nechtěně jsem vytuhla a jestli on taky a pak rana a řev,ale jen jsem ho zvedla,pochovala,tak přestal,asi se lekl 😉 uf 😉 to jsem byla ale raz dva probraná 🙂

many
1. bře 2009

snídáte 😉 Laďuška si hraje u pohádek a já si půjdu něco nachystat,dostávám hlada 😀 dobrou chuť 😉

many
1. bře 2009

jinak Ali a co Valuška,už ťapká u nábytku nebo ještě ne 😉 ono jak který děti,že a většinou co mám kámošky a mají holčičky,tak chodí později,ale je fakt,že jak který ale 2 začaly chodit až teď v roce a půl a mojí spolužačce malá už v 9 měsících a úplně sama 🙂

alianka
1. bře 2009

jee Many cauky to jsou soky co? no hlavne ze jsou ty deti ted fakt jeste gumove 🙂 tak dobrou chut, ja mam v sobe misku musli a caro 🙂

alianka
1. bře 2009

tak my frcime na prochajdu, tatin nam jeste chrni 🙂 zatim cauky 😉

anta
1. bře 2009

Ahoj Many, nene, sedíme určitě už měsíc, od 15.2 děláme skopičiny 😀 😀
Vydrhla jsem si kuchyňku a Honýš mezitím přelezl celý byt! 😉
Už jsem i snížila pro jistotu jeho postýlku, aby ho nenapadlo přes ní lézt 🙂

alianka
1. bře 2009

Many Valus se stavi u vseho, ale sama jeste nechodi, tak ji jeste nenutim chodit ani za rucicky zatim 😉 ale nase oblibena kratochvile ted je, ze mi Valus utika po ctyrech a ja ji musim jako honit, to ji ted nejvic bavi 😀 no je to pekna rozcvicka 🙂

e.k.t
autor
1. bře 2009

jsem tu na chvíli jedeme ke tchánovcům, Joli v pohodičce takže fakt zuby, teď tam vidět nic není jak je to oteklé, ale cinká a řeže do prstu, když masírtuju Mundisalem 😉

many
1. bře 2009

Ali taky ho za ručky netahám ať pěkně začne vše dělat sám 😀 no my na prochajdu nejdeme,teď oba dva chrnijou a jak kroutím prádlo ve vaně v ruce,posrala se pračka opět 😠 a neždíme,tak se na to tatin musí pak mrknout,tak teď mi odkapávají ryfle,to je síla kroutít v ruce,už mě to neba 😀

many
1. bře 2009

Evi jéé vy budete ale zubatí a my furt neeeee 😀

many
1. bře 2009

Kozlíčkovi narostou asi až po roce to tak vypadá 😀 😀 😀

alianka
1. bře 2009

Many s prackou je to teda opruz, to Ti nezavidim. My jsme po prochajde i vydatnem brunchi, dneska nevarim, meli jsme hemenex, mnam 😎 Evi mam radost ye je Joli v pohodicce, youbek se ya chvilku porreye a bude klidek 🙂

alianka
1. bře 2009

jeee pisu jak tatar, prepla se mi klavesnice, tak pardon 🙂

anta
1. bře 2009

Holky, Honýše chytají taky zoubky, to je fakt opruz, nemůže chudák ani spinkat tak, jak by chtěl 😝 😝 Ty dolní mu vylezly vcelku bez problémů, ale ty horní mu dávají nějak zabrat, chuďátku mýmu 🙄

e.k.t
autor
1. bře 2009

tak neděle v pohodičce, Joli se vyřádila se sestřenkama, dědou babi a tetou 😉

zub prosvítá a řeže 😅

e.k.t
autor
1. bře 2009

Pavli Adámkovi vše nej nej nej k 10ti měsíčninám 😉

paolin
1. bře 2009

Jani, bezva fotečka 🙂

Evi, děkujííí! vyřídím 😉 teď už chrní.
Kluci dnes jeli lyžovat a Vítek už jezdí sám celý kopec. to jsem ale hrdá matka 😀 😉
večer jsme byli na volišu. hra nic moc, ale byly to zázračné dvě hodky bez dětí. uf, to jsem potřebovala
😉

tak dobrou všem! jdu žehlit vagon prádla.