Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. bře 2009

No nechci domyslet kdyby Martin nebo já v práci pracovali tímto způsobem kolik mrtvých by bylo, no byly by sme v báni leda tak 😠

martinka79
2. bře 2009

Evi tak napiš na ni stížnost. 😉

martinka79
2. bře 2009

tak zase s Nikolkou učím oni toho mají tolik. ☹

many
2. bře 2009

Evi díky za odkaz 🙂
malej už taky usnul,tak mám do půl 2 tichoučko 😀

many
2. bře 2009

no ty už máš Marti víc práce jak my 😉 ty už máš dvě dětičky a k tomu už školáčka 🙂 ale je to šikulka šikovná ,no nás to čeká za pár let,ale uteče to jako voda, stím jak vidím,jak Ladík rychle roste 😉 nevím kam spěchá 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

To je klidu co, já se tu trápím s tou naší hlkou a prvoukou adresa a adrsát dpis. 1třída, jsem jelínek

many
2. bře 2009

ty si šikovná mamča,ty to taky zvládneš 😀 tak držíme pěstičky ať to máte rychle zasebou 😉

many
2. bře 2009

já už se ale těším na vzduch až odpoledne vyrazíme a musím pokoupit Ladíčkovi papáníčko a přesnídávky 🙂 holky dáváte už ty obyčejný od hamánka za těch 14,- nebo taky kupujete furt ty drahý 😉 já furt ty drahý,že v hamánku už jsou éčka 😒 ale kolikrát si říkám jestli už to nekoupit,je tam třeba už od 5.měsíce,akorát ty ééééčka no 😒

many
2. bře 2009

už ať je léto a nadělají se ty domací a bude klid 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

no úkolů dostala hrozně moc ma , psaní čtení a písanka. prvouka no děs v každém sešitu aspoň 5stran. Jinak to je pohoda,a le jí se tak nechce a já místo klidu a ležení píšu. Nikolka s tatinem nechce úkolovat on je moc příšný. 😀

Holky to bude raz dva škola. se těšte.

many
2. bře 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
2. bře 2009

no já je kupuju. 😉 éčka ne éčka. kupuji i další 🙂 značky.

martinka79
2. bře 2009

dlouho tu nebyla Mončo.

many
2. bře 2009

ok,díky,tak taky nějaký koupím,to prostřídám 🙂 mám tu mamku a pak pomízíme ven,tak se mějte krásně,pa pa

martinka79
2. bře 2009

holky Nikolka tak prudí u úkolu já ji zabiju. Michálek se budí co minutu a ona mě setre. ach jo to je den.

martinka79
2. bře 2009

jdu s prdelínem hajat do obýváku je blééé a hlavně on by blbnul a teplota by šla hore.

e.k.t
autor
2. bře 2009

many já už kupuju i obyč, ono někde je to psáno éčky a jinde plným názvem, neboj nebezpečná ta jídla nejsou 😉
teda u nás se dávají ty ovocné, masozeleninové Joli kupované nejí tak jí je vařím 😀

e.k.t
autor
2. bře 2009

Many volal MM že koncový výfuk a pružina na Renault Laguna i s prací a na počkání 3500 😀 😉 pohoda tady jen ten materiál okolo 7 tisíc 😝

e.k.t
autor
2. bře 2009

Marti pošli Niky sem a já jí to vysvětlím, třeba si na mne tak nedovolí 😀

martinka79
2. bře 2009

už ji balím potvůrku. 🙂 🙂 u nás je vyloženě jarně. ach jo musíme být doma a to na mě také něo lele bolí mě krk. ☹

e.k.t
autor
2. bře 2009

dobře, takže kurýrem a večer už se bude pelešit tady s náma a Joli a zítra se vrháme na školu to bude hukot 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

díky ti moc. jsi hodná třeba bude u tebe pečlivější. 😀

alianka
2. bře 2009

holky ahooj, tak jsem vas docetla, Marti mas to tezky, nemocne rarasky doma. Adulkovi vse nej k 10. nesicninam 🙂 Jolanka je fit to je fajn 🙂

alianka
2. bře 2009

Valus rostou dole dve trojky, ma to dost otekle a v noci to byl docela mazec, spinkala s nama a co chvili plakala. Holky jak se Vam dari masirovat ty dasne nejakym tim chladicim gelem? mne to vubec nejde, Valus se se mnou pere a kdyz se mi povede ji to vpravit do pusy, tak to sni. chjo, je to boj 😉

martinka79
2. bře 2009

já se nai neperu. prostě ho v tom nechávám namáznu a dost. 🙂

martinka79
2. bře 2009

tak si představte prdelín mi čmajzl tatínkovi studenstskou pečet a měl ji za minutu v sobě nevím koli, ale vypadal jak prase a ty arašídy nedal z pusy. 😉 děsné

martinka79
2. bře 2009

tak jsem dala Mišákovi další fotky.

e.k.t
autor
2. bře 2009

No Marti teda hlavně že mu nezaskočili 😉 to by byl hučák, jsou to rychlíci, když chtějí 😀

martinka79
2. bře 2009

no hele děsný jak je nechtěl dát z pusy. zůstali tam jen ty dvě arašídy a nic ani ránu já se do pusy dostala,ale on je shcoval pod jazyk a tam mě nepustil. je to ďábel. tatin měl totiž jen kousíček schovaný v košíku a on šup našel ho.

martinka79
2. bře 2009

evi vy jste rychle z nákupu.