Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

já si zvykla tchýně byla pěkný mrcha občas je nesnesitelná, ale když mi něco vadilo tak jsem to dusila a někdy to zybtečně odnesl Michla a teď to nedělám sama to řeknu a nebo nereaguji.

martinka79
4. bře 2009

Michla mým rodičům tyká

alianka
4. bře 2009

jo to delas dobre, ja to zatim jeste moc neumim. Jako taky si ledaco reknu, ale kolikrat to prave dusim a pak vybliju na Michala 😅 😖 Ono je problem totiz v tom, ze tchyne se bud vmesovala bud silene moc (napr ze prijde k nam umyt okna kdyz u nas nikdo neni doma, odemkne si a udela to, aniz by se s nama domluvila, pripadne mi rikala kdy mam prevlikat periny apod) nebo vubec. Proste nic moc mezi, to me stvalo, ale uz se to ucime, ja byla taky hrozne proti tomu, aby mi cokoli pomohla nebo udelala, ted uz tak hrda nejsem 😀 a jsem rada za pomoc. Tak verim ze se to nejak utrepe a bude to v pohode.

many
4. bře 2009

ahoj holky,dočítám,
anta - teda mně řekla doktorka,že sním nemám nic dělat 😒

alianka
4. bře 2009

U nas se vyka, jen Michal me mati tyka. Ja jsem pro tykani, zvlast ted kdyz mame Valus, tak taky bude pro ni deda a babicka, tak nevim proc ja bych jim mela vykat nebo Michal nasim. Jenze to tady neni moc vzite a ja to samozrejme nabidnout nemuzu, takze asi budu navzdy vykat 🙂
jak to mas ty Evi, dobre vztahy? vykas ci tykas? 🙂

martinka79
4. bře 2009

Val vás obě naučí a vychová. Mišák stávkuje s jídlem tak má smůlu nechtěl ani polévku ani rohlík tak šel od stolu

alianka
4. bře 2009

Many nazdarek 🙂 teda mate to s tema chlapeckama uplnou vedu co? 😕

martinka79
4. bře 2009

Many ani nemám nic dělat ☹ tak nedělám a žiju dál.

many
4. bře 2009

my si taky tykáme 😉

martinka79
4. bře 2009

Ji pis až ty budeš mít kukla bude valit očka jako já. 😕

many
4. bře 2009

teda chudáček Mišánek,snad mu bude brzo líp,jdu dělat kašičku,zatím pa

martinka79
4. bře 2009

mě ani envadí, že jim vykám. 😀 😀 😀 babi říkám a někdy Niokolka říkala, že řekni ahoj a né nashle ale já to vždy přešla nějak mě to nebere a ž se mi enchce tykat
😀 😀 😀 možná někdy nikdy neříkej nikdy

e.k.t
autor
4. bře 2009

vztahy dobrý rodičům mm se vyká, tchýně si to přímo vyžádala 😝 prý je to důkaz úcty, no tím její vážnost spadla pod nulu 😅 😀

Martin mým rodičům tyká oboum a taky pohoda 😀

martinka79
4. bře 2009

Holky tak děti spí a míša měl po 5hod. odmlce čípku pouze 37,6 tak to je možná blýskání na lešpí časy. 😉

many
4. bře 2009

Marti držíme pěstičky 😉 Ladíček šel taky dřív,začal být nějaký umrčený jak ho tatin vykoupal 😒 a furt si rval kačenku do pusy,aby nezačaly zoubky,už dvě nebo tři noci se probudí,začne plakat,ale dám dudla a zase usne,ale párkrát za noc 😒 buďto bude úplněk a nebo jestli nezačnou zoubky,ale těch se asi nedočkáme 😀

martinka79
4. bře 2009

tenbude za 9dní (úplněk.) no zuby by mohly ty nastupují takto postupně, ale uvidíte.Michálek se zase budí jak byl marod a já ho chovala tak to zase chce,a le kdepka dojdu pohladím aspí.

many
4. bře 2009

jo,tak to může být i tím úplňkem 😒 díky 🙂

martinka79
4. bře 2009

twstík mám na 25b no pěkně mě sekl ten umělecký popis. 🙂 a soudce to jsem ale učitelka fuj. 😢

martinka79
4. bře 2009

many klidně ano.

paolin
4. bře 2009

ahoj holky, pozdě, ale přece 😉
kluci už chrní, Mirek je na volišu. tak mám chvíli klidu 😉

many
4. bře 2009

ahoj Paol 🙂

martinka79
4. bře 2009

ahojky matko jak se máš?

many
4. bře 2009

holky to je zase ticho,že 🙂 🙂 🙂 🙂

paolin
4. bře 2009

Marti, tak už je to s Míšou trochu lepší?
já má jít zítra s Adámkem na kontrolu s prcinou, ale zase z toho nic nebude. mrňous soplí 😒

martinka79
4. bře 2009

aha tak to je blbé a jak to má dobré nebo špatné, no Michálek lepší,a le znáš to raduješ se a šup dítě ti zasadí políček a už jsi zase tam kde jsi byla.

martinka79
4. bře 2009

no to je ticho a pohoda prádlo v pračce a nikdo ho nevěší, to je průšvih mě se teď nehcce

paolin
4. bře 2009

matka se má pracovně 😀
přebírala jsem se, jak de..tabulkama velikostí. dle mého má výrobce na netu chybu u jedněch šatů. tsss...kdo to pak má objednávat..
hodím vám odkaz, kde jsou ty společenky. kdybyste některá chtěla, tak měsíc na ně mám dobrý ceny. vy byste je měly za nákupku + nějaké to poštovné 😉
http://salonpaulina.rajce.idnes.cz/

martinka79
4. bře 2009

říkám si jsou to jen badovi dečky a hadříky na pelech. 😀

paolin
4. bře 2009

joo, Marti, u nás taky prádlo čeká. mně se taky nechce..dám si nouťasa k telce a budu jukat na Novu.

martinka79
4. bře 2009

Pavli ty 3 jsou úžasné