Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

tak Martin dorazí asi tak o půl desáté 😝

e.k.t
autor
5. bře 2009

Pavli, tak Joli se nadlábla a je potichu, ale ještě asi nespí, ale dnes by to nemuselo být tak hrozné, odpoledne dala v kočáru asi 10 minut, tak by mohla zabrat 😉

paolin
5. bře 2009

noo, Evi, to se taky přespala, viď? 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

no za celý den rozhodně, ale už odpadla a chrníííííí 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

hmmm tak sms že jsou v hospodě a přijede o půl dvanácté 😠 😝

many
5. bře 2009

ahoj holky,u nás už je taky tichoooooooooooo 🙂

many
5. bře 2009

nikdo nikde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
6. bře 2009

Dobré ranko, jsem první 😀 😀 , tak honem vstávat a cvičit, dnes je Janička vzhůru již od 4,20 hodin, nemohla jsem již zabrat, ale je fakt, že jsem spala krásných 8 hodin, aspoň nejsem přespalá a nevyspalá, Honýšek se na mě směje od božího rána, tak je to krásný 🙂

martinka79
6. bře 2009

ahojky holky my vstávali kolem 6hod. fuj dnes vypadá míša hůř než včera potácí se s kašlem který nekončí a do toho má zelenou rámu no děs. kapky do něj cpu pod tlakem řevem fakt žužo.
já včera relaxovala u novin docela mě některé články v mlad. frontě poavli.
taky te´d mívám nocležníka jak je nemocný to zas bude odvykačka. ☹

alianka
6. bře 2009

Dobre ranko holky, teda Jani nepokryte blednu zavisti, nevim kdy jsem naposledy spala 8 hodin, bezne tak 5, 6 ☹ a to i kdyz si jdu lehnout v 9 vecer.
Paol Poirota taky miluju, ctvrtecni vecery jsou jasne 🙂 kdyz teda Valus dovoli 😉
Evi nj, vitezstvi se musi oslavit co 😎

many
6. bře 2009

dobré ráno 🙂 🙂 🙂 🙂

alianka
6. bře 2009

jee Marti chudak Misacek, to je mi lito ☹ ten pohled na nemocne miminko je desny co, cloveku to rve srdce 😒

martinka79
6. bře 2009

Tak konečně nás přešel záchvat kašle koukají s Nikolkou na ohádku já se vrhnu uklidit kuchyň po našem snídaňovém dýchánku. Nechápu proč škola není od 9hod. my si vždy s Nikolkou tu snídani společně užíváme. dnes i s naším dědou, on u nás přespává pracuje sousedovi na domečku 😠 na nás má čas až večer.
Za dobrotu na žebrotu.

Ali krásné ráno, taky mohu poirota. včera jsme ale novinovala.

alianka
6. bře 2009

Many hola hola, u Vas noc pohodova, zejo 🙂

many
6. bře 2009

ali já spávám 9 🙂 a někdy i více 😉 neboj to taky u vás jednou příjde 😉
teda Marti,chudáček,se toho nezbaví,že ☹
anta - pěkný budíček 🙂 taky jsem byla po 4 vzhůru,nakojila jsem a zase jsme spali

martinka79
6. bře 2009

no děsý když mu odsáváš rýmu,a le tentokrát držel asi mu to dělalo dobře.

martinka79
6. bře 2009

many nazdarek
🙂 i my spávali super, ale nemoc nás pěkně ničí
🙂 🙂 🙂

many
6. bře 2009

ali noc pohodová,ale kolem půl noci plakal,tak jsem si ho zase vzala k sobě do postele 😀 ale to mě trošku štve,se moc roztahuje,kope nohama dokola,všelijak se přetáčí,no hrůza,ale hlavně,že mě nechá spát,ale na kousku postele 😠

many
6. bře 2009

snad bude Míšánek už brzo zdravý,chudáček malej ☹ no ty nemoci,to je síla,že 😠

alianka
6. bře 2009

Many no uz aby to bylo, i kdyz nevim nevim, on je problem taky v tom, ze i kdyz jsem moc unavena, kdyz me Valus v noci vzbudi, trva mi dlouho nez zase usnu 😖

many
6. bře 2009

ali to je blbý no 😒

alianka
6. bře 2009

no to roztahovani je mazec, kdyz mi z niceho nic pristanou za krkem nozky 😀

many
6. bře 2009

holky mám tu mamku,babičku,vzala si dovču,tak zatím pa pa

martinka79
6. bře 2009

no a nebo když mi sám mišák dá hlavičku do mé hlavy super věc v noci když spíš. 😀

martinka79
6. bře 2009

Many užij si babičky pa
Máme my tu,ale mazánky mamánky.

martinka79
6. bře 2009

Míšák už divočí kašel ho přešel a je zase jako čertík. dokonce anšel v kuchyni od tatínka lahev od piva a tak asi dojel zbytek. 😠

anta
6. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem ráda, že tu jste. Honýše jsem udolala a spinká.
Jinak Ali, spávám normálně tak 9 a ž 9,5 hodiny, ale tím tě nechci naprdnout 😅 😅
Marti, snad to Mišulína brzy přejde, chudáček, já to taky nemám ráda, když se Honýš trápí, posílám Mišulínovi zdraaaavou pusinku 😉
Musím si jít umýt kedlubnu, mám ty vlasy jak somr - mastný Vlas 😀 😀 😀

paolin
6. bře 2009

ahoj holkýý!
u nás je taky soplavé údolí. Ádovi z nosu teče, jak z kohoutku. taky je patřičně naserýnkovaný. ach ta chlapská rýmečka 😀 třeba se mu konečně spustila rýma, co měl schovanou někde až v mozečku 😉
teď tu na mě jen tak sedí a kouká. je mu asi fakt blbě.

Jani, my ti nezávidíme. vůbec néééééééééé 😀 dnes večer s Alčou vyrážíme k vám a budeme do tebe v noci šťouchat 😉 😀
Marti, chudák Mišáček ☹
Many, už si ženskou pomocnici 😉

martinka79
6. bře 2009

Jé já taky jsem somr s mastnou hlavou.
Jani hele už si nás naprdla a konec vytahování spaní 9-10hodin jste prostě lenory a my akční žrny co máme během noci budíček jsme vždy připravené. 😀 😎

martinka79
6. bře 2009

Pavliahco jo nenecháme si na ty naše dva malé drobky napsat lážně a pojedem jen s nimi. Chlapům encháme ty velké prudiče doma. 😉