Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

Pavli, doufám, ale zase co nás nezabije, to nás posílí 😉

Jenže mne ta nemocnice dost změnila a Martin to nese dost těžce ☹

paolin
9. bře 2009

Marti, s tou návštěvou tedy nevím. kamošce zase půjdou děti spát poo, tak to asi nestihneme. tak třeba zítra. u nás přestalo pršet!
jinak předpokládám, že Mirek už třetí mízu mít nebude 😀 a mladší milenku si taky hledat nebude, to by už musela být nějaká puboška 😀 😀 no, uvidíme..první manželství mu vydrželo 10 let.

hm, hm..snad se u Antů něco nestalo!

martinka79
9. bře 2009

Tu změnu, evi myslíš jak změnila.. hodnoty?
Jani hurá doma, já se bala, že je malý nemocný, tak to dobrý, že zatím tělísko je tam kde je a sna dbude lepší.
Tady tak paří slunce.

paolin
9. bře 2009

jééé, už ji tady máme! já skléroza zapomněla na Mudr 😉

Evi, to se srovná. bylo to pro tebe šílené období. to by poznamenalo každého!

martinka79
9. bře 2009

Pavli tak to se máš a co ten můj bojím aby ho nějaká ta letuška neoslinila 😝 😀 😀 😀 ale to by viděla co já dokážu.
Tak zítra návštěva možná jsi ho měla šupnout do kočáru a hurá na mecheche drbací.

martinka79
9. bře 2009

ani nevidím na pc. a nechce se zatahovat žaluzie.
holky já jsme dnes lenivá vytřela jsem vysála umyla nádobí a jinak se mi nechce nic. třeba vařit kdo to udělá nevím. 😠

paolin
9. bře 2009

Marti, já jsem ráda, že spí! 😉 poo půjdeme na prochajdu. rýma už je lepší, tak si to myslím oba užijeme 🙂
a žádná letuška na tebe nemá 😉

martinka79
9. bře 2009

dneska má první školící den Ali. Myslím, že psala odpoledne. 🙂 to bude už se vidím jak ybch se děla u ní na pc a něco se učila, jéééééééééé ona by mě asi zabila.. to bych snad raději jezdila venku s Val. 😀 držím jí pěsti.

martinka79
9. bře 2009

no tak prochajdu ti závidím a že spí malý je jen dobře a chápu,. že je to lepší než návštěva i já to někdy takto řeším. chodím na návštěvy spíš odpoledne. 😀 nebo na oběd. dobrý důvod nevařit. 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

no jak jsem dojela rezervy, tak nemám žádné, jedu nadoraz a regenerace tzaky nejde. takže vrčím a i křičím, to u nás nikdy nebylo, zvládala jsem vždy vše s nadhledem a úsměvem, mohlo se ny mě dříví štípat, ale teď to je pryč 😔

martinka79
9. bře 2009

no ale to nevidím jako šaptné, jen to musí přijmout Martin. bude dobře uvidíš. 🙂

martinka79
9. bře 2009

slunce zalezlo a já vidím.

e.k.t
autor
9. bře 2009

NO ALE MĚ ŠTVE ŽE NEMÁM REZERVY, Ca joli přepíná velká 😝

sdwedsdf

pozdrav od prdeliny

dite1
9. bře 2009

😉 😉 ahojka holciny!!!
taaaaaaak dlouho jsem tu nebyla, ale porad jsem v cechach.
ancu jsem bohuzel nestihla segra rodila v 1h rano a ja prijela az v 17h odpoledne.
no nic anca je zdrava, jen porad hodne ublinkava.... 😉

e.k.t
autor
9. bře 2009

Míšo to bude dObr7? ublinkávání se srovná

martinka79
9. bře 2009

jé Joli čauky ale Michálke spí až se probudí tak mi to přeloží. 🙂
Míšo ahojky užívej čech. pozdravuj Anču. to bude snad OK. 🙂

martinka79
9. bře 2009

Evi rezervy tělesné nebo finanční. já fin nemám žádné a těl ty se snažím získat z Michálka 😀

e.k.t
autor
9. bře 2009

finanční taky, ale ty mne nes..rou tak jako ty tělesné, ale nejhůř jsou na tom psychické rezervy a v tom já vidím obrovský problém. sice mi trochu pomohl ten týden s dětma, ale to jsem se vyškrábala sotva na 0 ještě by to chtělo nějaký +

martinka79
9. bře 2009

tak víš co evi já ti půjčím nikolku zda je to o tom být torchu víc v zápřahu a taky nějak aktivní tak to udělám. na psych. nevím co ti zabírá. 🙂 když budu vědět pomohu.

martinka79
9. bře 2009

holky chodíte některá ke kosmetičce?

martinka79
9. bře 2009

mám tu Mm tak zatím pa

e.k.t
autor
9. bře 2009

no právě je to ta komplexní léčba, tím vytržením ze stereotypu 😉

moc se těším na 8-10 květen, to jedeme s maminama a tatínama z června 2008 na víkend do wellnes hotelu 😀

tak doufám že tato změna mne nastartuje do prázdnin, pak si zkusím popůjčovat postupně nějaké děti a dobít se tak, protože potřebuju udělat rezervy, počítám na podzim že by mohlo pomalu nastat snažení se o druhý, tak abych byla připravena 😀

martinka79
9. bře 2009

jé víkend super, snažení a taky fajn. evi no vidíš děti ti dodají sílua já si myslím, že Jolanka co začne chodit bude hned jinačí.

MM odešl na stavbu. ☹

martinka79
9. bře 2009

pdelín pořás spí.
Já o prázdninách mívám na 14dní děti od setry. tak se uvidím jak na tom budu zase.

anta
9. bře 2009

Tak koukám holky, že zdatně kecáte, to je super, tak to má být 😉 Honýš je neudolatelný, ale pořád pokašlává a kýchá, takže zatím to ještě není ončo, musíme mu dát trochu času 😉

martinka79
9. bře 2009

mám vařeno utené a bramborová kaše míša červenou čočku.pořád psí tonebude chrupkat odpoleden to tedy bude den. MM bude asi 16hod na stavbě a Nikolka přijede až v 17hod s tatinem. on pro ni sjede.
venku je primově větrno,a le pěkně.

e.k.t
autor
9. bře 2009

no Martin spí po noční a pak buď oběd nebo stěhování

martinka79
9. bře 2009

Jani, hlavně, že nemá Honzík teploty. 😉
Evi no u nás nuda jelikož MIchálek chrupe já si udělala rekultivaci osoby vl. a vypila s Michalm kávu. připravila oběd. a on stále chrupe. to jsem mohla jít na prochajdu ven. ☹

many
9. bře 2009

holky už jste se registrovali do toho mimi klubu,že budete mít něco v globusu levněji 😉 já už to provedla 😀 kdyby ne tak www.mimi-klub.cz 😉 jdu ohřát obídek,dobrou chuť všem 🙂

martinka79
9. bře 2009

Many díky já ne. 🙂 my stále spíme