Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. bře 2009

Jé Marti, Honýš si taky moc nehraje, furt se chce nosit a mě tak bolej ruce, mám už je vytahaný jako stará opice 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

no u nás si jako hraje ale nějak nijak asi je nějaký divný den. jo anehctějete vědět co snědl....................... a stále by si ještě dal.

anta
9. bře 2009

To víš, je ve vývinu, copak ti snědl? 😉 No dneska je to nějaký fakt na pytel, vůbec nevím, co se děje, jsem i mírně podrážděná, to bude asi tím, že mi Honýs 4,5 hodiny nespal a já na to fakt nejsem zvyklá, jsem lenora 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

Ne je dnes nějaký divný den . mě se nic nechtělo,a le nakonec jsme spolu uklidili tu koupelnu. No oni se tu zapálené maminy budou hněvat,a le Nikolka si včera u karnevalu donesla delisu s bílou čokoládou, asi si ji odložila do pojíčku do misky a on ji stáhl a celou snědl. Já si říkala, že nějaký hodný. ty vogo snad mu nebude blbě. ☹ jen obasl nechal. (ona byla načatá). 😠

martinka79
9. bře 2009

Mně michal spát nepůjde, protože spal dopoledne dlouho. 😉

e.k.t
autor
9. bře 2009

Jani, hlavně že jsi u dr dopadla dobře 😉

e.k.t
autor
9. bře 2009

Marti tak miška je takový mlsoun jo? myslím že mu špatně nebude, když nechal obal 😉

e.k.t
autor
9. bře 2009

jinak dnešek je fak divný, Joli taky ještě nespala, je ukníkaná, pořád někde klečí, moc se jí to líbí, jenže po chvíli dává šílené zvuky, občas spadne na kebuli a pak řev. a dám za chvíli fotku co dělala místo spaní vedle v postýlce ☹

anta
9. bře 2009

Holky, je to dneska na mašli, Honýšek se mi probudil s prdkou napřed a už se nechce ode mě odlepit 😉
Teda Marti, já jsem zrovna zapálená a teda tytyty 😀 😀 😀 Asi z toho mít potíže nebude, si myslím, toho bych se nebála.
Evi, mně tohle Honýš dělá taky a už mě s tím sejří občas 🙂

martinka79
9. bře 2009

no pěkně si pochutnal. 🙂

martinka79
9. bře 2009

NO zaky mě dnes prdelín mírně s... a to přišel tatin ze stavby brzy a stejěn je nějaký válecí lepící.

martinka79
9. bře 2009

holky pádím uklidit nádobí a připravit se na úkoly snad jich nebude mít plný kotel. 🙂 večer mě čeká velké prádlo 😀 😀 😀 už se nemohu dočkat.

anta
9. bře 2009

Tak holčinky, loučím se s Vámi a doufám, že již zítřek bude pro všechny zkoušené maminky mnohem lepší 😉 Je čas udělat pápá 😀 😀

kamca.mazda
9. bře 2009

Holky ahoj díky za podporu, dnes v noci mi bylo zase do breku fakt jsem už z toho mimo.

martinka79
9. bře 2009

Kamčo ahojky ale ne, neplakej to bude dobrý a lepší a lepší. 😉
Jinak krásné sny všem.

anta
10. bře 2009

Dobré ranko holčinky, zdravíme vás s Honýšem 😉

martinka79
10. bře 2009

krásné ráno všem, taky vás zdravíme dnes jsme vstávali o něco později a musím říci, že oba s elánem něco dokázat. 🙂

anta
10. bře 2009

Tak to je krásný, Honýš v noci trochu řádil, nejdřív byl vzhůru v deset, pak ve čtvrt na tři a ve čtvrt na čtyři, evidentně zoubky ho čaply 😉

martinka79
10. bře 2009

aha tak to jo u vás to není zvykem. u nás se Mišák stále otáčí na druhou stranu a místo tam kde má mít hlavu má nohy. někdy se tím probudí, ale spíš ne. Já šla spát až kolem půlnoci čumákovali jsme na fil a potom chytlo MM bolení břicha a tams trávil asi 1hod. na záchodě a hekal a hekal... 😠 bylo mi ho líto,a le pomoci jsem nemohla. On trpí na šílenés třevní potíže,a le zatím mu ve výsledkách nic nezjistili. Je jako prase, večer se naládoval uzen´ou krkovičkou co jsme udili. 🙂 tak to má.

martinka79
10. bře 2009

nám vylezli dome další a ani o nich nevím.

many
10. bře 2009

dobré ráno 🙂 tak my zase vstávali opět 6,Ladíček už dělá budíček čím dál tím dřív a dřív 😖 jinak v noci dobrý,sem tam se vrtí a má třeba problém usnout,ale to ten úplněk a asi i zoubek,ale naštěstí jinak klid,žádný ječáky nic,zatím teda no 😒

many
10. bře 2009

Kamčo -malá se ti tak budí úplně pořád nebo jsou to jen nějaké dny 😒 a kojíš furt

martinka79
10. bře 2009

Tak to je jak u nás, my se spíš vrťákujeme nechceme papat max. čajík a to jendou za noc. vstávali jsme v 6hodin pro mě akorát připravit vše pro nikolku do školy. 🙂
dnes vařím z netu vločkovou poévku a rizoto. jsme zvědavá jak to půjde k chuti mišákovi. odpoledne jsem slíbila knedlíky bu´d jahodovékynuté nebo šv+ěstkové odpalované. uvidíme. 😉 a ještě by to chtělo moučníček,ale jaký nevím. poraďte co upéci. 🙂

jo a co ta kosmetička nikdo nikam a nic.... tak to je tedy rada.

many jak jste dopadli u té dr. jak volala sestra?

paolin
10. bře 2009

čauky holky! u nás vyjuklo sluníčko - no jupí 🙂
my taky vstávali v 6. pak jsme si s klukama hráli v posteli - nebo spíš kluci s náma 😀
Adam večer opět předvedl řvací scénu. nějak nechápu, proč to dělá. uspával Mirek, tak ho nechal vyřvat. no já bych to nezvládla a zase chovala 😉 v noci se Adam pokakošil a jak jsem ho po umytí hned za 😉 plínovala, tak je teď chudák celý opruzený ☹ kravka jsem teda!

Marti, to zní dobře! něco pošli, však viš 😉
s tou kosmetičkou fakt neporadím. byla jsem jednou

many
10. bře 2009

tak jsem uložila malýho a chrupká,tak opět půlhodinka klidu 😀
Marti - jsou tam každý den a nemusíme se objednávat,berou od 8 do 10 jinak prý nic platit nebudeme,jedině,kdyby jsme chtěli na obličeji,že je to kosmetická vada 😉 že mají smlouvu s metal alianc a tu máme,takže paráááda,tak teď se musíme jen my mezi sebou domluvit kdy a vyrazíme,chtěli jsme v pátek,ale my dáváme auto na technickou,takže musíme asi až příští týden

martinka79
10. bře 2009

Já vím aděkuji ti za příspěvek. Pavli jé adámek chudáček.... někdy jsem to ale matky viď, ale neboj dáš beppa... bude to dobré. já dnes vyřazuji věci a

Mám tu spustu věcí po nikolce pěkné nezničené někteér nové značkové, kdyby někdo měl v rodině holčičku do 6-7let tak kldině písněte pošlu nechci za to nic zbavím se toho a bude klid. 🙂 džíny trika mikiny 🙂 .

many
10. bře 2009

co jste řešili s kosmetičkou 😉

many
10. bře 2009

Marti tak já mám malou ségru 🙂 4 letou 😉

martinka79
10. bře 2009

aha tak to je prima, pootm mi písni jak jsi odpadla já půjdu až po zákroku Michálka. nechám to po létě jelikož to ještě po dokojení samo dovyskáče či zmizí a celkově se to srovná.

Jo holky my vlasntě 16.května nebo jak to vychíází jedeme na to předpoper. kontrolu na oba palečky. jsem zvědavá. Jinakd alší dotaz jakou patu používáte na vaše dětičky? mimina. 🙂

many
10. bře 2009

ale něco bysme ti zato určo dali,přece nééé zadara,to néééé 😉 nebo kdyby sis to chtěla prodat i na aukru,taky bysis něco vydělala za to 😉