Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

adámkovi šmikni vlásky vzdadu a ve předu a je.
my nemáme skoro nic a je to. 😀 u nás enspí,a le vstávalos e suprově smědl co doma naše a já uvařila další polévku jelikož mi zbyla rýže./rajskou) jen tu buchtu nemám nevím jakou.

Michálek si oblíbil ty aita co má na ježdění věčně na nich se dí a troubí a haleká a startuje. děsné. tedy vlastně jeden je hroch. 😀

Pavli odpočívej

paolin
10. bře 2009

no, asi to zkusím. aby ale chudáček nevypadal, jak ... 😉
tu buchtu co třeba be-be pudinkovou?
tyjo, Míša je fakt šikula!

odpočívám - piju kafe, cpu se čokoškou a pracuju 😉 potřebovala bych nějakou větší objednávku, aby se mi šaty rozjely. no, třeba z toho nakonec nebude vůbec nic. zavřu krám a nastoupím do Sáry-achich achich. ovšem, jestli nedostanu výpověď, že!

martinka79
10. bře 2009

ale prosím tě dej tomu trochu čas. 😀 bebe neznám 🙂

martinka79
10. bře 2009

MIchal je vážně šikulka přepl si zvuk na Tv na radio a u toho kouká na bebe tv. 😀

martinka79
10. bře 2009

dneska si hodně hraje sám až na raní bagrování. 😀

anta
10. bře 2009

Tak jsem malého zase udolala, opravdu si dobu bdění protáhl na čtyři hodiny, teď když to vím, tak nejsem tak překvapená, aspoň budu vědět, jak na něj v příštích dnech 😉

martinka79
10. bře 2009

jasně Jani, já zase kecala michal si tv přepl na jojku 😀 tam byla líbačka

martinka79
10. bře 2009

michálek chodí po těch 4hodinách

martinka79
10. bře 2009

dneka tu ani enbyla evička a Ali. kdo ví jak jí dopadla první hodina. 🙂

e.k.t
autor
10. bře 2009

ahojky, dočteno, mezi tím mi 3x chcípla síť 😝

no co nedělám. noc u nás taky blééé už několikátá, ale ne Joli ale chlupatá kočky 😠

Joli vyprudila před 11, zase jsem ji přebalila poňuchala a dala jí mlíčko, a pak spala asi do 6ti

zato chlupice furt něco shazovala, skákala po nás no opět nádhera

paolin
10. bře 2009

Marti ee. to koupíš 2 balíčky kakaových Be-Be a 2 balíčky normálních. uvaříš třeba kokosový pudink-hustší a pak Be-Be k sobě lepíš vychlazených pudinkem. Světlé Be-Be, tmavé Be-Be. Uděláš řadu cca 10cm a pak k ní plácáš druhou. jo, jsem zapomněla, že celé to plácáš na alobalu, do kterého pak hotovou "kostku" potřenou pudinkem zabalíš a necháš vytuhnout v ledničce. tyjo..návod, jak prase..se neumím vyjadřovat 🙄

paolin
10. bře 2009

a co vlastně Ali školí? jsem to nějak probendila.

anta
10. bře 2009

Teda Míša je koumák, ten ví 😀 😀 Honzíkovi se zase moc líbí upoutávky na Nově, ta hudba 😀 😀

e.k.t
autor
10. bře 2009

Marti kuk, nějak mi Joli dává zabrat a taky peru jak o život a kompletovala jsem kočárek 😉 tak má joli sporťáček, bohužel bez boudičky 😝 no ale zase se s ním bude fajn manipulovat

paolin
10. bře 2009

Jani, krásná fotečka Honzíka 🙂

dite1
10. bře 2009

ahojky holky!!!
kokam ze jste toho pekne namluvili. Je pravda ze kdyz jsem u mamci tak sem moc nechodim. Nemam totiz cas se nudit.
Akorat me moc mrzi, ze nam asi nevyjde navsteva s jancou pac maly honzik je nemocny..
Jinak Jani dnes jdu do sportbaru nekde u kauflandu tak ti kdyztak hodim domu tu fotku. nebo jen do schranky. Jak se ti to hodi.
Honzik zase udelal milion pokroku rika porad drrrrrrrrrrnnnnnn drrrrnnnnn drrrrrrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnn hrozne srandovni a taky ukazuje jak je velikej a na kazdyho mava cau.... 😀

martinka79
10. bře 2009

PAvli tak díky. Ali školí na pc nějaké vzdělávání.
evi supéer ahojky. Kočky jedny děsný. 😠

Jani jdu koukat na fotečku. jé to taky miluje reklamy a tak. 🙂

jééé tu já už viděla,a le stejně je pěkná.

martinka79
10. bře 2009

Míšo super. pozdravuj honzíka.
Jdu dělat úkoly s Nikolkou a nakrmit divou zvěř ach jo. 😀 pořád by jen jedli.

anta
10. bře 2009

No, Míšo, Honýše ještě není zcela zdráv, pořád pokašlává a má i rýmu, tak dyžtak jen do schránky, takže jak říkám, nechci, aby to tvůj Honýšek čapl, tak se nezlob 😉
Jé děkuji za pochvalu fotečky, mně se taky moc líbí 🙂
Jsem se dověděla, že mů bratr bude mít nejspíš chlapečka, chce mu dát jméno Honzík a přiznám se, že mi to nějak docela vadí. No když tu byla máma, tak ze sebe vypustila takovou blbost něco v tom smyslu:"...ble ble ble, no jo ale Honzík není Bartoš" (byla jsem za svobodna Bartošová). Takže až bude mít máma vnuka Honzu Bartoše, tak asi to bude správný či co ☹ ☹

paolin
10. bře 2009

tyjo Jani..pusť to z hlavy! pokud je brácha normální, tak si to jméno rozmyslí. hele, Brtoš, neBertoš, na tvého Honzíka nikdo nemá 😉 a jestli to nevidí tvoje mamka, tak to má tedy velikou smůlu a neví, o co přichází!

paolin
10. bře 2009

tak já taky mažu. Adam se za chvíli vzbudí. juknu večer 🙂

anta
10. bře 2009

Řekla bych, že spíš nevidí ☹ Nějak se mi ti to dotklo, jsem asi citlivka 😅
Já nevím, ale když jsem čekala Honzíka, tak jsme nevěděli, že to bude Honzík, myslela jsem, že bych případné holčině taky dala jméno Maruška, ale bylo mi blbý to dát, když už jedna Maruška - vnučka v rodině je 😒 Tak jsme se nakonec rozhodli pro Anču, to je taky krásný jméno.
Honýšek je milionovej kluk, i když je od včerejška umrčený a mamánek 😀 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

Jani taky by mě to štvalo a za druhé je to blbé v rodině dva Honzíci. Mě se taky líbí Kuaba ale když ho má MMsetra tak ho přeci nedám. 🙂 ale kšali na to. bartoš nebartoš jak říká Pavla maminak snad pochopí.

anta
10. bře 2009

No jo, ale tak je to fakt hloupý. 😉
Holky, dneska mě ten Honýšek nějak cvičí nervy, pořád by se zase nosil a je uplakanej, achjooooo. Do neděle sekal dobrotu a od včerejška je zase jak vyměněnej, no co to s ním zase je? ☹

anta
10. bře 2009

Asi to byly opět zuby, už jsem z něj šedivá, ale dostal sprdunk a už se zklidnil a kouše mě do nohyyyy 😀 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

no u nás doklud nepřišel tatínek byla pohoda, el on sho chovala cuclala a prdelín teď kniká když odešel na stvabu
A já mám asi v pr... koleno normálně nemohu nohu natáhnout, stále mi to vyskakovalo najednou se to tam nevrátlilo.

e.k.t
autor
10. bře 2009

u nás net opět padá a je hnusně pomalej 😠 😝

martinka79
10. bře 2009

jééé Michal už spí jupí. Nikolka tu prudí. HOlky proč ty děti jsou tak přechytralé. 🙂

martinka79
10. bře 2009

holčiny jdu hajat bolí mě noha a nějak mě celkem rozhodila. musím do pátku vydržet zajdu za ortopedem. 😒
Sice mě v sedě nebolí, ale lehnu si k tv dám si panáka a bude hej.