Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
12. bře 2009

Evi, děláte dobře. na Jolanku jste si hodně počkali. taky bych tak uvažovala.

many
12. bře 2009

jééé teď čtu,že kdyby to bylo rychlý,tak byste brali i třetí 😀 😀 😀 no to je krááása 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

no pokud by druhý nebyly rovnou dvě 😀

anta
12. bře 2009

No tak by byly dvě, měli byste dvojitou radost a s Jolinkou trojitou 🙂
Honýšek mi krásně spí, ale zjistila jsem děsnou věc, Honýšek se chce nechávat uspávat jen v ruce, pomooooc, jak toho devítikilovýho bejka mám nosit, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

no to je hloupý a v klokance by se mu nelíbilo? 😉

many
12. bře 2009

Ladík už taky chrní,Jani mně doma usíná u prsa 😉 venku naštěstí bez 😀

anta
12. bře 2009

Evi, v klokance mi vydrží chvíli, neboť se chce držet mámy kolem krku, mám ho jako ozdobu místo náhrdelníku anebo jako opičku 😀 😀 😀
Many, no já žádná prsa nemám, tak má Honýš smůlu, bude si muset počkat až bude mít holku krev a mlíko 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

no Joli usíná v postýlce od malinkata, tak doufám že se to nezmění 😉

anta
12. bře 2009

Tak to máš dobrý 😉
Holky, Honýš pořád leze na kolínkách do výšek a snaží se stavět na nožičáky, to jsou vám rány a řev 😀 😀 😀

many
12. bře 2009

Jani zachvíli se postaví a pošupe 😉 taky jsme s Laďou šíleli,že furt padal na hlavičku a naštěstí teď už je to jednou za čas 😉 počkej,zachvili se rozšlapa 😉 😉 😉

many
12. bře 2009

jdu pověsti prádlo,musela jsem zapnout pračku jak se včera zblil a dneska pěkně dos... 😒 a to ráno kakal hromadu do nočňajzu 😒 asi těma zoubkama no a nebo zubem 😒

anta
12. bře 2009

Tak to jsem moc zvědavá, jinak Honýš spinká už hodinu a půl! To je zázrak od pondělí! 😉

e.k.t
autor
12. bře 2009

no já taky peru a peru a peru, mám tu několik krabic věcí po dětech známých a jak to leželo ve sklepích a na půdách blééééé a Joli si v tom čuně lebedí a dělá s tím borčus ☹

no něco vyberu a nechám si a zbytek dám po pár korunkách do bazárku 😉

teda nápad Martina, prý se sem nevejdeme 😀

anta
12. bře 2009

Já mám pořád oblečky v posteli v ložnici, je toho jak nas...., mám problém to udat, ale to bude asi tím, že na to tolik nemyslím 😀 😀 😀

many
12. bře 2009

tak Ladík taky přetahuje,ale tak nespal předtím,měl jít už v 11 a šel až po 12,ale jen ať pěkně spinkají

many
12. bře 2009

to je tichooooooooooooooooooo

e.k.t
autor
12. bře 2009

tak Jolipomáhala věšet prádlo, to byla kůlna, raději bez ní 😀 😀 😀

many
12. bře 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 já teď vytřela kuchyň,koupelku a chodbu a chtěla bych ještě schody,ale nevím nevím kdy se Ladík probudí,aby mi nespadl z postele,tak asi budu muset počkat a nebo to risknout,ale asi počkám

many
12. bře 2009

bobíšek,zase si to protáhl pěkně 🙂 jsem zvědavá jestli mu teplota klesla nebo ne

many
12. bře 2009

no teda ta zvýšená teplota,že 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

Many a dáváš ještě něco proti ní?

Joli oběd a sušárna asi zmohla, tak ji šupnu do pelíšku 😉

many
12. bře 2009

Evi nic nedávám

many
12. bře 2009

dokud není 28 tak se nemá,že si tělíčko tvoří obranné látky

many
12. bře 2009

38 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. bře 2009

no joli pomáhá i jablešný čaj s meruňkovou šťávou, ale asi tím že jí tak moc chutná, že ho vypije kotel a pak hodně čurá a tím se ochladí 😉

many
12. bře 2009

tak my spali 1,5 necelou a zase úplně horkej a červenej jak ráček,ale má furt 37,7 no ale na večer mu dám teda čípek,to nebudu riskovat,aby se mi chudáček budil ☹

e.k.t
autor
12. bře 2009

já to pochopila, tak silnou demenci zatím nemám, že kdybych měla, tak MM do druhýho nejde 😅

many
12. bře 2009

no dnes mu šťávička nejede jak to jídlo,tak hodně kojím,jdu mu ohřát znova obídek,třeba si trošku dá

e.k.t
autor
12. bře 2009

no aspoň že se ještě neodstavil, Joli ne a ne a ne, takže teď mám ještě co jsem zamrazila v očekávání změny názorů, jinak UM 😉

martinka79
12. bře 2009

čauky holky hlásím se tu. venku zima jako v pr... a začalo i pršet. zvládla jsem vše kroužek, nákupy a cestu dompů jé doma je klid a jak je Mišák doma šťastnej. jen mám nákup v autě Nikol venčí pesana a až dojde pošupu pro ten nákup. azse balík peněz a nemáme nic.

MÍŠA JE ZDRAVEJ máme do nedělel brát ATB a jinak pohoda. no uvidíme. 😉