Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

ahojky holčiny

anta
19. bře 2009

Ahojky i já zdravím, teď jsem udolala Honýše. 😉

martinka79
19. bře 2009

jÁ DALA PRDELKU TAKÉ SPÁT, ALE NEVÍM NEVÍM,.

martinka79
19. bře 2009

Jani také máte sníh?

paolin
19. bře 2009

dobré ránko! u nás zasněžené.
Adam taky uspán. jak ten pláče, když jde Mirek a Vítek pryč..si říká - nééé, táto, nééé! nenechávej mě zase s tou mámou! 😀

jinak holky, představte si, že jsem včera dostala gratulaci k narození děťátka a pozvánku na vítání občánků. to má Adámek hezký dárek k prvním narozeninám 😀

Jani a jak u vás? pořád tě situace v rodině moc trápí?

anta
19. bře 2009

Já dala Honýše spát a vím, řeže to jako o závod 😀 Je tady sníh a hnus. Marti, dneska jsem nějaká otrávená jak indiánský šíp, vůbec nevím, co s tím, jako by mi chyběla radost ze života a nějaký pohon ☹

paolin
19. bře 2009

Jani, to bude tím počasím. zase hnusně, jaro fuč..

martinka79
19. bře 2009

Jani jsem na tom podobně jen jsme to už nechtěl psát a věčně si stěžovat já vstala s takovým splýnem a nechutí a na všechno, že je lepší mě zabít než na mě koukat. Tak jsem se snažila rozptýlit převlékla jsme peřiny dala si nové a stejně nula. ☹ nevím asi fakt už deficit počasí a všeho.

apvli náš prdelín taky tak bulákuje když všichni odejdou.

anta
19. bře 2009

Paol, ahojky, ty holko jedna 😀 😀 A víš, že mě to ani netrápí? Mým cílem, proč jsem s mámou vydrbala, bylo to, aby si prostě na mě nedovolovala, srovnává mě s hysterickou sestrou, která nezvládá svý dítě, hned si myslí, že jsem stejná a přitom ví kulový, jak to u nás krásně v klidu jde ☹ Přichází svým postojem o svého vnoučka, který dělá pokroky neuvěřitelný a je šikovný.Čím nechci samozřejmě říci, že je to inženýr světa, to jsou všechny naše dětičky tady 😀 😀 Jak říkám, lepší nezájem než předstírání, proč jí mám všechno říkat po telefonu, když to může sama vidět. A stejně to neocení, jen vždy řekne, "no dyť joooo", jako by vše bylo samozřejmostí ☹ Nikdy nevyjádřila nad ničím radost, pamatuji si, že jsme jí hrdí ukazovala postýlku a kočárek a ona na to ani nic neřekla, třeba že je to hezký, jen čuměla jak pes na bez a nic 😔

anta
19. bře 2009

A Marti a já to klidně napíšu a stěžuju si 😀 😀 😀 Asi bych taky potřebovala ránu z milosti 😀 😀

anta
19. bře 2009

Ale že bych řekla, že mi ta situace v rodině nevadí, to bych kecala, spíš mě to jako mrzí, máma mezi námi sourozenci vždy dělala rozdíly, já jsem to bohužel vše odnášela, byla jsem neustále bita a trestána za něco, za co jsem nemohla. Vidím, že to jaksi mámu nepřešlo ☹ ☹

martinka79
19. bře 2009

Jani u tvého popisu se pobavím, ač je spíš k pláči, ale chápeš mě. Já mám doma podobnou rodinku a už mě nepřekvapí nic.

Můj otec tento týden zase dojel pracovat sousedovi na střeše. spí u nás jak jinak 😠 a když dojel tak mi řáká byl jsme u dr. jsem nemocnej, ale dala mi jen paraleny. 😠 😠 😠 😠 😕 Já čuměla a něměla sí lu mu říci a to jako budeš tady nemocnej když Mišák sotva dobral ATB? nic civěla jsme jako ta kráva. Tak Michálek má znova rýmu. jelikož ráno je to prostě znát ten vzduch. Matce raději ani nevolám jelikož bych vybuchla jako sopka a to mi za nervy nestojí. ☹ Jo a ísto práce u souseda kecá Michalovi do našeho. holky já už mám takovou averzi.

martinka79
19. bře 2009

Vždyť já si také stěžuji. 🙂

paolin
19. bře 2009

holky, tak BUM BUM a je to 😉
u nás leze sluníčko. hned to bude veselejší. a co kdybyste si šly něco pěkného koupit? nebo dobrého 😉

paolin
19. bře 2009

hele Marti, tak na to by neměl asi nikdo. fakt nevím, jestli jsou ty lidičky už úplně na palici nebo co.. 🙄

anta
19. bře 2009

Marti, tvůj otecko je teda případ na dřevěnou palici, co? 😀 😀 Panebože!
Paol, když já nevím, co si koupit, já mám všechno 😀 😀 😀

martinka79
19. bře 2009

no hele já někdy úplně žasnu. a to mi kamamrádka vyprávěla jak jí její matka vypráví jak si koupila tufu sýry za 10kč a že to je super cena a bala bla bla bla. když se jí zeptala mami a mě jsi též koupila tak řekla , jééééééééé ty by jsi chtěla? 😀 ty vole to je síla rodiče jsou někdy mimo mísu.

martinka79
19. bře 2009

Jani koupíme si něco dobrého. 😀 já asi zákusky a ž budu na kroužky nebo bych ti děti zabila. dnes mi přijde jeden nový kluk s utrápenou matku zjistili mu zkříženou latralitu a nic jí k tomu v poradně neřekli tak budu pracovat za ně a mám pro ni tisíce odpovědí a vysvětlení. 🙂

já si myslím, že nás rodiče takto proplekávají jen yt samostatné co je nikdy nevolali a nemuseli je mít za zadkem. Protože všechny kamardáky co mamjí stále maminy u prďky jsou happy. naslouchají svým matkám to je pro ně to pravé.

anta
19. bře 2009

Všude je to stejný 🙂 , se můžu vsadit, že máma Valerii pořád něco dává a nám dala čepičku, která byla Honýšovi malá 😝 Samozřejmě mi nejde o to, že Honýš od mámy nedostává nic, jsem rozumná, ale mohla bych se vsadit, že Valérii takto neodbývá ☹

paolin
19. bře 2009

tak co třeba tu dřevěnou palici 😉
kamarád mi jednou k narozkám dal váleček a na něm je napsáno - když tě naštve blbeček, mrskni po něm váleček 😀
koukám, že rodiče jsou všude stejní. dělají prapodivná rozhodnutí, až se nestačíme divit. holky, snad nebudeme stejní 😉 včera maminka taky - všichni chataři jedou v létě na kola. (všichni? nám tedy nikdo neřekl). žádné jeďte taky, je s vámi počítáno..na druhou stranu si přeci nebudou kazit dovolenou případným hlídáním svých vnoučků 😉

anta
19. bře 2009

Rodiče= 😝 😝 😝

paolin
19. bře 2009

Jani, raději nemyslet! hele, stejně by ty dary nebyly ani hezký 😉

Marti, co je to latralita?

martinka79
19. bře 2009

Palvi třeba chtěla aby jsi jela i s dětmi
Jé podobnou hlášku mám na hrnečku,. 🙂

martinka79
19. bře 2009

pardon lateralita dominance ruky a oka

anta
19. bře 2009

To je fakt, Marti, máš svatou pravdu 😅 Jen nějak pořád nevím, co bude jako dál?

martinka79
19. bře 2009

Jani, hele té mojí kamamrádce dělají rodiče super tísíc věcí, já se normálně u toho válím smíchy, nekecám, to je žůžo poslouchat jak jasou ti rodičové bbbbbbbbbbbbb........ 😉 a ty rady do života no to už pomalu učůrávám dkyž mi je volá enbo vypráví a idkyž u nás není taky o co stát to se směju už sama.

paolin
19. bře 2009

no, to právě oni nechcou. aby tam nemuseli hlídat 😉
no, měli jsme podobné boje, jak u Janičky. nechala jsem je párkrát vydusit a pomohlo to 😉 taky to bylo samé sestra sem, sestra tam. sestra je nejlepší, ty děláš jen problémy..jak ti dvě chytly slinu, bylo to fakt nechutný. takový hašte, co mi v prvním těhu dávaly! ať jdu na potrat, že jsem bezohledná k rodině..bla bla. škoda, že jsem si ty emaily od sestry neschovala 😀

martinka79
19. bře 2009

nic nebude dál oprostě to bude podobné a časem si děti sami u praordičů vydupou postavení nebo to zabalí a nebudou tam chtět jezdit. té mojí kámošky dcera 14let má jako trest jet k prarodičům na prázniny. jen s babičkou vydržet je pro ni lék. 😀

paolin
19. bře 2009

Marti, tak vím stejný houbelec, jak předtím 😀 tomu nerozmím. a po 4 letech doma už vůbec ne 😀
to mi připomíná..koukám na nějakou detektivku a když mám štěstí, pochopím, kdo je vrah. většinou mi Mirak pak ale vysvětluje, proč dotyčného zabil 😀 no úplnej pablb ze mě je 😀

martinka79
19. bře 2009

Pavli hele huba na vypustí a cokoliv a zdi ta ty můžeme plivat ještě více ana papír to můžeš napsat co chceš. na to kašli.