Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

no no i zrcadlo nepomáhá balzám je mIchálek, ale jinak vám řeknu nějak to na mě doma padá.a to vše. je toho moc i když kdo toho moc nemá, že? nevím ani na návštěvy se nehrnu. rpostě bych už brala ať je tend ům aspoń trochu v koncích, šíleně mě to vysiluje vše. manuálně tam tedy moc nedělám, ale jinak blééééééééééééé

anta
23. bře 2009

Tady je zima jak v psí morně, vítr jako bejk a snad ještě poletuje sníh či prší 😝 Fakt počasí na nic, jak dělaný na depky. Paol se musí teď asi zdát krásný sny, jéééééééé závidím, já se dnes vzbudila ve 4,25 hodin a už jsem neusnula 😒

martinka79
23. bře 2009

no já tedy taky ven nelezu a spát bych šla jen kdyby šel prdelín

anta
23. bře 2009

No ještě aby jsi tam makala rukama, stačí, že máš ty dva draky neustále, ne? 😉 Chápu tě, táhne se to viď? 🙄 Tý vole, nějakej debil nám tady tluče do zdi nebo co to je, je to normální? 😀 😀

e.k.t
autor
23. bře 2009

Marti to je jasné, počasí hnusné, Michal na domečku a ty pořád doma v kolotoči sama, pořádně si nepokecáš a byla jsi zvyklá mezi lidi a teď ti to chybí, to znám 😉 😝
ale v dubnu prý přijde i jaro 😀

anta
23. bře 2009

Evi, už je na čase, bo tohle je hrozný. To jsi mi připomněla, existují brýle proti sluníčku pro taková prťouchlata jako jsou naše zlaté dětičky? Jde mi o to, že malému to sluníčko do očí tak vadí, že ječí 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

hurááááááááá Jaro.no je to strašné spíš vidím jak Mm doma už skoro nic neudělá myslím nějaké to vylepšení prostě se hrne a vidí jako zapálenej bejk dům. ja to chápu,ale já zase vidím jen ten byt. 😉 😒 no a jinak je to prostě někdy na hubu nemám chu´t se nq něj smát. zkusla jsme jeden den být prtova a nakonec mi to vyneslo jen zlo. žádné utišení nic těm chlapům se musí vše říci. 🙂
dnes tedy s prdelínem vylezl sám a já si hodinku dospala,a le potom kolotoč vypravit nikolku do školy. 🙂 je to zvláštní, ale asi normální, možná kdyby nějaká ta bača přijela či si vzala na chvililinku děti.

anta
23. bře 2009

Jé Marti, co to je babča? To už skoro 9 měsíců neznám 😀 😀 😀 😀

anta
23. bře 2009

Super odkaz, díky, ty děti jsou tam dobrý bourácííííí v těch brýlích 😀 😀

anta
23. bře 2009

V sobotu jsem hupsla do krámku s věcmi pro malé děti a koupila jsem tam malému takový ty samolepící obrázky a též samolepící plyšové mořské příšery 🙂 Na dveřích má malý zvenčí i zevnitř nalepeného krtečka jak nese vánoční stromek, trošku je to nadčasové, ale to mi neva, Honýšovi se to moc líbí 😀 😀 😀

anta
23. bře 2009

Dala jsem do alba chobotničku, abyste viděly, jak je to roztomilý, Honýš jí chtěl hned ukousnout chapadýlko, ďábelson 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

Jani ta je super. 🙂

anta
23. bře 2009

To jsem ráda, že se ti líbí, já mám ty serepetičky do dětských pokojíčků moc ráda. 😀 Už se těším, až tady vymalujeme na světle modrou, chceme mu to tady udělat moc hezké, zatím to má takový bych řekla spíš účelový, ale chceme mu tady udělat krásné hnízdečko 🙂

martinka79
23. bře 2009

to ti věřím já se těším do nového. taky to tam prdelínovi nějak vylepším. až budu potřebpvat nakoupit tyto prdelinky dojedu si za tebou. 😀 důvod návštěvy. 😉

anta
23. bře 2009

Mají tam spustu motivů, ta zviřátka se dají i pověsit, to je taky dobrý 😉 Jé tak přijeď, určitě mi pomůžeš s Honýšem, jak ho vychovávat, občas by se mi tvé rady hodily, se přiznám, jsem jak zamrzlá 😀 😀 😀

anta
23. bře 2009

Hned ti zvednu náladu, nezoufej, myslím si totiž, že musíš být fakt dobrá mamuška 🙂

martinka79
23. bře 2009

Jani díyk , jense udělá krásně tak se za tebou rozjedu není to tak daleko. 🙂

martinka79
23. bře 2009

Rady to nepotřebuješ víš sama jak na Honzíka. 😉 já kolikrát bojuji se svým dvěma prdelami.

anta
23. bře 2009

Důvod k návštěvě přece není třeba, není problém, můžu ti tyhle správňácký krávovinky nakoupit a poslat, kdyby jsi chtěla, já to tak milujuuuu to zdobení pokojíčkůůůů 😀 😀
Ale taky si občas nevím rady a když malýho čapou zuby a je umrčenej, tak mě to docela dokáže po chvíli dostat do kolen a jsem máma na zabití 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

i já Jani někdy ztrácím halvu a nervy.
Nic nekupuj aspoň bude návštěva veselejší. projdeme se s dětmi a Nikolka pohlídá kočárky venku. 😀

martinka79
23. bře 2009

ale díky za nabídku. 🙂

martinka79
23. bře 2009

koukala jsi na moji diskusi konečně začali maminy psát. 🙂

anta
23. bře 2009

Jé, to jsem nekoukala, bohužel, jsem nesvědomité zvíře 😀 😀 Probudil se mi Honýš, pápááááá 😉

martinka79
23. bře 2009

no nevadí. není to ni důležitého. mě se také probudil prdelín, ale ještě jsem ho uložila. tak snad to chvilku ejště zabere. jdu věšet prádlo

martinka79
23. bře 2009

tak jsme uklidila balkon odzimovala květiny a dala si semínka pažitkaa petrželky. květinky zasadím zítra nemám už hlínu potom jsem si seběhla ven uklidit za dome po těch puberťácích a dnes jim dám pěknou sodu a konečně může přijít jaro a já budud sedět na balkoně. 🙂

anta
23. bře 2009

Holky, div světa se konal, volala mi moje máma! No dala jsem si načas, než jsem jí to zvedla, panč jsem nevěděla, jak bude reagovat a jaký bude mít kecy. Kupodivu žádný neměla, to bych jí flákla telefonem jako ona mě, to víte, jaká máma, taká dcera 😀 😀 😀

martinka79
23. bře 2009

Jani takže volala takový obyč, hovor? 🙂 No snad to bude dobré, už se jí po tobě stýskalo.

many
23. bře 2009

ahojky holky 🙂 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
23. bře 2009

😀 tak chyba na přiznání idstraněna, MM budou za nás hypču a penziko a pojistky vracet 15 a mě 3 tisíce 😀 😀