Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
24. bře 2009

Marti, už jsem se taky koukala. Mazec, co? 😀
Botičky ještě nenosí. objednala jsem schválně větší na podzim a mírnější zimu.

martinka79
24. bře 2009

aha ale to já neodhadnu nožku.

martinka79
24. bře 2009

děti mazec, ale krásnej

paolin
24. bře 2009

já mu koupila 21. má teď velikosti 12, a tohle jsou botky na nožičku 13. tak počítám, že vydrží podzim a možná i jaro 😉 no a když poroste rychleji, tak do lesa a na Vysočinu jsou parádní. no, uvidíme 😉
tady se zase honí všichni čertíci a bude sněžit 😒

paolin
24. bře 2009
paolin
24. bře 2009

já si od Světlušky pořídila tyhle botičky.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20810799&tab=1
už je mám doma a sednou mi, jak pr.. na hrnec 😀

martinka79
24. bře 2009

koukám

paolin
24. bře 2009

hele, už zase svítí sluníčko. to je tedy počasí!

martinka79
24. bře 2009

no u nás podobně
děs běs no já nevím přemýšlím spíš na podzim už 22 teď nosí 20 a klidně jedny 21
okouknu to u ní já chci botasky

paolin
24. bře 2009

ona tam dává zboží hlavně ráno. během chvilky to býva fuč. s paní je bezva domluva.

Mišák je velikej. ten bude mít nožičku určitě 22. Adam je malý, jak Vítek a tomu rostla noha tak o 5mm za půl roku. Marti, 22 tam paní teď taky dala.

martinka79
24. bře 2009

taky se koukám
no možná bych vzalai něco sobě
na to cvičneí botaky na mě nic moc

martinka79
24. bře 2009

byl tu tatin ze stavby moc se mu boty líbí mámů prý paní hned napsat

paolin
24. bře 2009

pokud bys chtěla boty fakt od ní, tak bere i poptávky. jukne pak do obchodu, jestli je tam nemají. asi jezdí někam do outfitu.
jinak já Vítkovi ještě pořídila tyto na léto a k bazénu a tak
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19640638&tab=3
škoda, že na něj nemá ty Goráče. hned bych mu je pořídila.

paolin
24. bře 2009

hele, já to dělám takhle - pokud si nejsem jistá, pošlu jí nějaký dotaz s tím, že si to třeba do hodiny rozmyslím. ale mám zboží vlastně "zabukované". u ní to dost frčí a věci jsou hned pryč. ty Vítkovi boty mi podržela do večera, než jsem mu změřila nohu. je fakt prima 🙂

paolin
24. bře 2009

jéé, Adam! zatím frčím!

martinka79
24. bře 2009

už jsme jí písla Michálek má asi 13cm nožku. 🙂 12,5cm

martinka79
24. bře 2009

michalovi vyrotla stolička nahoře v pravo a dolevlevo a to nemá ještě trojky. ty jo on jede proto je takový protiva občas vyjímečně. 😉

paolin
24. bře 2009

teeda! už stoličky? to je šikula! 🙂
počkám, až se vysněží ten hnusný černý mrak a půjdeme ven 🙂

martinka79
24. bře 2009

taky chci jít ven auspat ho a potom zase domů. sice opět kašlem a není to pěknéa, el doma je nuda. tak aspoň a hodinový spánek. jo a včera jsem mu koupila pláštěnku pat mat tu pevnou jen za 142kč

anta
24. bře 2009

Teda holky, teď se mi podařilo udolat Honýše, úplný zázrak! Nespal od třičtvrtě na jedenáct zmeťour. A to ráno spal jen od půl osmý do osmi a pak od čtvrt na jedenáct do třičtvrtě, takže jsem úplně odrovnaná 😀 😀

e.k.t
autor
24. bře 2009

teda koukám samý skvělý úlovek 😉

martinka79
24. bře 2009

to ti věřím. jak se dítě přetáhne je to horší na usínání. Já nakonec ven nešla jelikož Michálek má rýmu a kašle dost hnusně tak jsem ho dala spát do postýlky. potom se vyvětrá až pojedeme k dr. to ho bude Nikolka chvilku vozit venku. 🙂

e.k.t
autor
24. bře 2009

Marti gratulka ke stoličce, to se bude hned lépe žvýkat 😉

anta
24. bře 2009

Já to průběžně zkoušela, jestli neusne, ale nakonec musela vypnout zvuk u televize, protože ten jak slyší nějaké upoutávky, tak hned se zvedá a je zvědavej 😀 😀 Ale musím říci, že je moc hodný, pořád si chtěl se vším hrát, tak jsem po třech a půl hodinách řekla A DOST a do pěti minut byl tuhej jako žádnej druhej 😀 😀 Tím, jak je hodný, mi fakt zvedl náladu 🙂 Trošku mi ale dělá starost, že ráno vykáknul tuhý hovínko a podruhé to byl průjem. Včera kakal třikrát a pokaždé to byl průjmík. V pondělí jdeme na kontrolu k dr., tak se o tom zmíním. 😕
Na Mišáka kulišáka něco zase leze, jo? ☹ Vůbec mi to nepovídej, já se hrozně děsím toho, aby byl Honýš nemocný, to ho pak od sebe neodlepím 😉

martinka79
24. bře 2009

no asi na něj ěnco plivnul otec. 😠 jak tu byl minulý týden
Jani taky u nás musíme vypínat tv a či radio je jak vosa na bonbon a když promluví nikol tak to je konec. aona mluví stále i sama se sebou. 😀
tak to je fajn, že honzík hodný.
evi jo normálně jsem mu chtěla vyšperhákovat hubinu, že tam ěnco na dásni má a on zub. 😀

e.k.t
autor
24. bře 2009

no ten raději nechat na jeho místě, jo a Joli bude křivozubka 😝

anta
24. bře 2009

To je teda hloupej ten tvůj otec ☹ Gratulace stoličce, hned se mu bude skvěle sedět ééééé papat 😀 😀 😉

anta
24. bře 2009

Honý má ty zoubky od sebe, ty horní, vypadá jak Chip 😀 😀

e.k.t
autor
24. bře 2009

no já ještě nevím Joli má jen ty spodní a pěkně křivý, jako máma 😝

martinka79
24. bře 2009

Jani neboj Michálek taky má dírku. to je normální ono se to srovná a když ne tak tomu pomůžeme. nikolka je měla potom krásné ajako druhé klafáky má hnus. 🙂