Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
31. bře 2009

Honýš toho moc nenakecá, tedy nakecá, ale jen tata dada a mama mu pořád nejít 😉

e.k.t
autor
31. bře 2009

no joli taky spíš suchý a nebo rohlík na plátky a s tahini 😉

paolin
31. bře 2009

tak známí byli včera na kontrole po IVF a zatím jsou tam dva 😉 tak máme s Mirkem radost 🙂 akorát se strašně divili, že nemůžou do 12.tt sexovat 😀

martinka79
31. bře 2009

tak to je prima Jani. uvidíš jak bude baštit. já dávám máslo klasika a je to super občas koupím lepší šunku a žervé to miluje. a nejvíc mu jeodu rohlíky na strouhanku

evi balíček odelsán. nevešlo se tam, ale vše nemám zase krabice a pošta by se měla moc dobře tak to uděláme tou návštěvou, někdy... snad brzy.

martinka79
31. bře 2009

u nás mama taky není spíš mama ham 🙂
Pavli tak jste jim to vysvětlili? 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2009

díky Marti 😉
už se těším jak na sebe budou prcci reagovat Joli děti miluje 😉

martinka79
31. bře 2009

Michálek taky, ale to víš je to drak. 😉 zatím děti nebije, ale chce aby si s ním hned hrály. 😉

martinka79
31. bře 2009

a až dojedeme na Honzíka to bude mazec. 😀

anta
31. bře 2009

Marti, to volá na Tebe ne? Čičí 😀 😀
No nic jiného mu nedám, udělám dva krajíce chleba, on to jí tak pomalu, je to všude, ale zdá se, že mu to fakt jede 🙂

paolin
31. bře 2009

no, Mirek poznamenal něco v tom smyslu, že kamoš přeci může 😉 vtipálek jeden 😉 si mooc dobře pamatuje, že u Adámka jsme na to byli stejně 😉
v pátek jde Vítek se školkou do planetária a budou tam mít i pohádku. no a jak jsem četla, tak to bude pohádka o Vítkovi 😀 no, snad se mu nebudou děti smát

martinka79
31. bře 2009

Pavli nebudou. 😉neboj to bude pěkné. Jani to bych neřekla, že na mě, spíš na všechny baby kolem. Ovšem včera jsme na prochajdě měli jednu kočku co nás pronásledovala to se mu náramně líbilo. 😀

Jani on ten chleba jí sám a nebo ho krmíš?

anta
31. bře 2009

No spíš krmím, protože on si ho vezme do ruky a rozžmoulá to a hodí na zem a pak si s tím hraje, ale do pusky si ho nestrčí 😀 😀 Včera si oběd tak trochu bral sám, no vzal si dvě lžičky a sám si je strčil do pusy, snažím se ho povzbuzovat, aby jedl sám 😉

paolin
31. bře 2009

Jani, to je šikula! Adam mi v poslední době začne z židličky ihned vystupovat 😒 slupne něco šup šup a pak se dopíjí mlíkem. tak snad ho to brzy přejde 😉

e.k.t
autor
31. bře 2009

Tak čičí máme doma a dokonce se občas nechá i tahat za ocásek 😀 😀 😀

anta
31. bře 2009

Já nemám pro Honýše ani židličku, krmím ho na lehátku, jde to taky, máme takovou židličku, na které jsme měli kytku a to používám jako stoleček 🙂

e.k.t
autor
31. bře 2009

tak vystupování ze židličky zatím nezačalo, ale už jsem nainstalovala kšíry 😀 😀 😀

jo a jedení sama zkoušela včera taky, ale hodně toho bylo na podlaze, ještě že máme laminátku 😀 😉

anta
31. bře 2009

Napadlo mě obalovat Honýška do novin 😀 😀 😀

paolin
31. bře 2009

Evi, koukala jsem na fotky. to je sranda 😀

anta
31. bře 2009

Líbí se mi na té normální stravě, že prakticky to dítě může dostat najíst kdykoli a ne jak s mlíkem nejdřív za 2,5 až 3 hodiny, že se to na nic neváže a že člověk může vzít ven banán a dát mu ho a bez problémů, to je fajn.

martinka79
31. bře 2009

Pavli u nás to je taky tak vystupování nadávání rozčilování a odcházení a varcení se do stoličky. ach jo to je vždy mazec.

Jo víte co jsem si kupila růžové suneční brýle jen tak z prdelky aby svět byl veselejší a růžový. mě totiž šíleně serou jedni sousedi a co stále skuhrají a na hartusí a stěžují si. staví naproti nám a a furt skuhrají oba dělají peněz mají 100% více a stále něco melou a to jim teď ridče dali injekci 500 000kč a dělají jim dřevěné shcody. tak už jí mám sousedky dost a a mám na ni brýle. a taky na jednu prodavačku v ČB ta je tak prostivná,. že si je nasadím a usmívám se na ni. ty jo ta valila kukadla včera. škoda, že je mám v autě. Nikolce jsem koupila taky aby ji nic neporazilo. 😀 v tom světě.

martinka79
31. bře 2009

jani jasně a ty křupky v zdr. výživě Michálek je má stále v boxíkua jak jsme někde vytáhne a baští výkrmna.

anta
31. bře 2009

Jééééééééé, to jsou super fotky, Evi, Jolinka je moc krásná a šikovná, super 😉

anta
31. bře 2009

Tak mi holky držte palce, aby mě Honýš tentokrát s chlebíkem nevypískal, známe své děti 😀 😀 Udělám mu pro začátek dva krajíce, můžu i s kůrkami, tak je to super 😉

paolin
31. bře 2009

Marti, to je super. takovou růžovou pomůcku by potřeboval asi celý náš národ 😀

křupíny taky milujeme. rýžové, pohankové, kukuřičné..a taky piškoty. koupila jsem klukům od Nestlé a pytlík byl za chvíli fuč 😀 dávat teď Adámkovi i normální. on už jí prakticky vše. dětskou baštu prostě odmítá. ale jak může mít guláš nebo tak 😀 ideální to není. ale zase si říkám, že to nijak nepřeháníme a že už je to docela velký kluk 😉

paolin
31. bře 2009

Jani, držíme 😉 u nás je dělba práce - Viky kůrku nechce, tak ji s chutí dojede Adámek 😀

anta
31. bře 2009

Tak to jen zkusím, případně to okrájím, ale kůrka je na chlebu to nej 😀 😀

martinka79
31. bře 2009

PAvli jako u nás mně Mišák taky yt děktské erajdíky nechce. 😀

paolin
31. bře 2009

Marti, to by hoši mohli spolu rovnou na škopek 😀
Jani, chlebíček je super. a jak hezky se zašlapává do koberce 😀

e.k.t
autor
31. bře 2009

Pavli to dělal synovec, od půl roku kradl dospělé jídlo z talíře 😉

Díky za pochvaly 😀

anta
31. bře 2009

Naštěstí máme malý kobereček v obýváku, tak je to dobrý, takže chleba budu oloupávat jen z podrážek od bačkor a z Honzíka 😀 😀 😀