Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

gaba3
1. dub 2009

ahoj holky 🙂
děkuju za pochvalu 🙂 koukala jsem na vaše a roste nám to jako z vody, to ani není možný 😕 na jednu stranu jsem ráda a na druhou stranu, za chvilku školka, škola...že? ☹
pavli:tak je vitulka asi trošku introvert, mého bratra malá to taky dělávala, ale super popis, jak bobíka miluješ 😀

anta: díky, jsi první, kdo mi řekl, že mi je vojtulka podobnej, jupííí 🙂 😀 každej mi totiž tvrdí - celej tatínek 😝 😀

pavli: pošlu ti do ip naše míry, tak se nelekej 😀

martinka79
1. dub 2009

Ahojky holky jsme doma tedy už jsme i procházkovali achodili náš Michla chce jen barg a zvířata a jak tape. no pohoda. čekám te´d návštěvu. inak posílám super recept na výrobu dekorace.... vyfouklá vajíčla natřete prosím obyč lepidlem herkules a potom je obalte v ovesných vločkách 😉

martinka79
1. dub 2009

gabi supééééééééééééééééééééér moc krásný. musím za michálkem

many
1. dub 2009

ahoj holky 🙂 teď jak se oteplilo,tak chodíme hodně ven,tak není moc času na net,Ladík už chrupká,tak jsem vás musela jít aspoň pozdravit a dát o nás vědět 😀 včera jsem si byla nechat už odříznout to jedno znamínko tak to pěkně štííípe,no a pak si nechám teda ještě jedno a koneccccc 🙂 ale až toto přestane štípat teda,je to hnus jeden fialovej 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. dub 2009

ahojky, tak návštěva byla supééééérrrrrrrrr 😉

mám dobité baterky 😀 😀 😀

martinka79
1. dub 2009

tak to se máš Evi, já vybité. Many ty jo jsi šikulka. 🙂

e.k.t
autor
1. dub 2009

no já je tak vytlučené měla včera ☹

martinka79
1. dub 2009

to já je mám delší dobu. 🙂

martinka79
2. dub 2009

krásné ráno u nás sluníčko,a le jinak se mám pod psa.

paolin
2. dub 2009

dobré ránko! u nás je nááádherně!
Marti, copak se děje? 😨

paolin
2. dub 2009

Adámek nechce chrnět a divočí. zvířák jeden 😀 odpo vyrazím na písek dělát bábovky. moc se těším 🙂

martinka79
2. dub 2009

to víš stavba houstne vzduch ohledně ní peněz a bvšeho kolem na mě doma padají depky nejraději bych už byla tam. MM žije jen tou stavbou a já nějak mám pocti, že uhnívám nebo se musím zabavit sama s dětmi. Je to prostě někdy na palici a blbé dny se mě nechtějí zbavit. 😠 snad víš o čem mluvím není to ic specifického jen to je prostě dlouhodobé napětí sil. já mám pocit, že všem a všemu ustupuji a Mm asi také. jenže ono to jde tak ěnjak pomula a přitom rchle a peníze ty jsou nevím kde. 😀

martinka79
2. dub 2009

my odpoledne za kamarídkou na rozptýlení na prochajdu. to víš je to šíííííííílené.
já bych tak šla dělat zahradu,a le zatím nemohu a taky jak sd ětmi vi´d. ☹
nikolka se nám včera u sousedů sesypala z cihel odřeniny a měla mírný op třes mozku no šílené. bych jí......... 😠 😀 😀 a le naštěstí to nic moc není jen je zedřená.- spadli na ní něšjaké ty cihly.

martinka79
2. dub 2009

u nás se jezdí na autě. 😀

paolin
2. dub 2009

Marti, to je teda na levačku 😒 už se to táhne moc dlouho, viď? co takhle zkusit si udělat alespoň jeden den volno a někam společně vyrazit. Michal toho už taky musí mít plný kecky.

tyjo...ještě, že se Nikolce nic nestalo! to by ti ještě chybělo...

Adam už chrní!

martinka79
2. dub 2009

jé se máš Pavli, Michálek na autě ochutnává suthy na pomlázku.
já hledám nějaké vychytávky na dort. No taky ybch to brala a vidím to na neděli,a le to víš. v úterá nastupují topenáři a Michal to musí ještě trochu došmrdlat. v sobotu slouží takže je to k h.... Zítra by to mohl vše udělat a v neděli opravdu pohoda naší rodinky. Jinak mě už klepne. no Nikolka šupala do školy,a le nevím jak to dopadne s tou rukou má jipěkně nateklou a sedřenou. ☹

anta
2. dub 2009

Ahoj holky, ozvu se pořádně později, Honýš od čtvrt na šest ještě nespí, je to divoch 😉

anta
2. dub 2009

Tak jsem tady, konečně jsem ho po čtyřech hodinách lezení a průběžného papání a kakání systematicky zničila 😀 😀 😀 Honýš je divoch, režim žádný, někdy mám pocit, že si fakt dělá co chce 😝 😀
No, Pavli, nová strava Honýšovi mooooc jede, připadá mi spokojenější, ale to bude asi tím, že i já se cítím jakoby lépe z toho hlediska, že co se týče jídla, nejsem již v celku vázaná časem, dělám to tak, že ráno dostane 150 mlíčka, pak krajíc chleba, z toho chvíli vydrží, no a pak dostane chleba (originální, že? 😀 ) s přesnídávkou, pak má oběd a odpo už nevím, co vymýšlet, tak mu dám mlíčko a je to, zatím jsem zcela odbourala dvě dávky mléka, to si myslím, že je docela úspěch 😉
Marti, kuk, nezoufej, já jsem si zrovna vzpomněla na jednu velmi dobrou kamarádku, už od školky se známe, co mám Honýše, tak tu byla jednou, slíbila, že přijede v únoru, vyprdla se na mě, občas se ozve mailem a chce fotky Honzy, já jí je ale neposílám, abych jí donutila k návštěvě. Ani o víkendu nepřijede, prý toho má hodně, dala se na studium na VŠ a pořád se vymlouvá, že nemůže přijet panč má to a to a to, je mi jasné, že se jí přijet prostě nechce ☹

paolin
2. dub 2009

Jani, zkus třeba vyživu smíchanou s bílým jogurtem. nebo ty křupinky ze zdravé výživy, rohlík..co banán škrabaný lžičkou? Adámkovi nejvíc jede nudlový vývar. miluje celá rodina 😀

anta
2. dub 2009

Banány jsem včera koupila, zkusím to, myslím, že mu to pojede, on by s prominutím asi sežral i sušený hovno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2009

babány jsou supr. Adam zbaští půlku, někdy i celý. teď už mu to dávám kousat.
to je bezva, že Honzík pěkně baští 🙂

martinka79
2. dub 2009

Jani ale já vážně přijedu 😀 tak jsem dala prdelku spát a snad zabere byl se vyvenčit na balkoně co tam vyváděl a ježiš on je prevít fur na někoho volala, ještě že ve vidklákově tolik lidí nechodí. 😀
Jani to je dobře, že mu jede.

martinka79
2. dub 2009

u nás by jelo i vysr. hovno a i vývar prostě miluje vše.

anta
2. dub 2009

No holky, včera jsem byla s malým venku, jsem si bláhově říkala, že se ještě trošku prospí, hahaha, vtipe vylez, chvíli ležel jako děsně unavenej a pak bum a koukám, že si v tom kočáru normálně klekl na všechny čtyři,tak jsem ho dala na sedánku a ten teda koukal po tom světě, to bylo super 😀 😀 😀 Achjo, koupila jsem mu čepici, ale je děsně velká a jinou už nemám 🙂

anta
2. dub 2009

Holky, čím vystýláte kočárek? Vytáhla jsem z něj už fusak, určo by v něm bylo Honýšovi moc teplo a teď nevím, co mu tam do toho kočáru dát 😉

paolin
2. dub 2009

teda banány 😀

martinka79
2. dub 2009

ty jo to se mi taky stalo koupila jsem dvqkrát blbou. tak dnes opakuj nákupa rovnou mu ji vyzkoušej. 😀 náš MIchal zase chce chodit po vesnici a ve měšstě tedy kldině kočárkuje.

paolin
2. dub 2009

Jani, já mám v kočáře pořád fusak. Adam tedy jezdí ve sporťáku. časem pod něj dám jen fleesovku a na něj teplejší deku. jestli bude ještě ochoten sedět 😀

anta
2. dub 2009

Paol, babány, to je náhodou origoš 😀 😀 😀
No já si právě myslela, že má hlavu větší, to jsem se ale spletla, jéééé zkoušet nééééé, on nesnáší čepiceeeee 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2009

Marti, to je jak u nás. jednou jsem chlapečka vypustila na ťapanou a už mi do kočáru nechce 😀