Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

jak mě bolí ten zub
a doma už nemáme paralen ach jo. 😠 😠 😠 😠

anta
7. dub 2009

Tak třeba chce někde lapit nějaké dítě a dovézt ti ho domů jako dáreček 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

Jani včera jsme s MM koukali na tvého Honzíka konstatovali jsme, že když se narodil tak na dvou fotkách je jak odchovaný velký kluk ten kluk má pod čepicí, i když žádnou zrovna na hlavě něměl. a potom jsme se radovali ajké číro a noa nakonec jsem neodolala a koukali jsme na tebe jsi úžasná. 😉 fakt znovu pochvala.

martinka79
7. dub 2009

jéééééééééé asi holčičku,a le já chci raději vlastní s našemi geny. 😀 to víš nikdy nevíš co tě v dospělosti překvapí.

anta
7. dub 2009

Ty fotečky, kde kouká, jak veliký dítě, mám vyloženě vtisknutý do paměti. Já jsem úžasná jooooo? Ale doma byste mě nechtěli, co? 😀 😀 😀 Ba ne, dělám si legraci, děkuji za pochvalu, ty jsi mi taky velmi sympatická, se přiznám. TM vypadá docela přísně, tak doufám, že jen vyzerá a není 😀 😀 Zrovna jsem si vzpomněla na to, co jsem dělala minulý touto dobou, seděla jsem s velikým bubnem u PC a hrála mahjong, a Honýš do mě čutal jak o závod 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

Jani můj Mm má taková výraz docela to funguje lidi se ho bojí či cítí takový odstup, ale jinak je srandista je sním prča musím říci. 🙂 hele já před rokem tady skohrala, že řeknu na poradně a tom monitoru, že to chci vyvolat a rodit a že domů už nejdedu a a zahodin budu ležet v nemocnici na příjmu. 😀

martinka79
7. dub 2009

Jani chtěli bychom tě moc domů si piš s tebopu je legrace anikdo se nenudí. jak píšu o tom těhu a tak tak mám husinu a je to tak zvláštní pocit.

martinka79
7. dub 2009

MM tvrdí, že se nemusí na každého hned smát a být s otevřenou náručí kdo chce tak si ho pozná do hloukby... 😀 prýs tačí, že má doma jednu charitu.

martinka79
7. dub 2009

peču kuřátko udělm špenát a k tomu bamborový knedlík.

anta
7. dub 2009

Tý joooooooooo 😀 😀 😀 No vidíš, tak to za chvíli budeš mít za sebou viď?
No MM taky vypadá velmi přísně, to je fakt. Lidi si od něj udržují odstup docela veliký, ale já ne, já se ho nebojím heč, já se totiž nebojím ani Mikuláše v létě 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

jste měli nedávno viď.

martinka79
7. dub 2009

N¨Vidíš a to je dobře. Ani já se nikoho nebojí. 🙂 a vlatně když chpal bobě čumí tak je to jen jeho obrana. 😕

anta
7. dub 2009

Zrovna mi dneska MM povídal, že Honýš má kukuč po mně, takový čertovský, že má prý výraz jako já, tj. polibte mi všichni pr..l a já vás mám na háku, no není drzý? 😀 😀 😀
Kuřátko to nebylo, byly to vepřové rolky, mňam mňam, ještě že umím vařit, jinak by se mnou asi MM nevydržel 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Ještě abychom se bály, když jsme dcery národa Jana Žižky 😀 😀 😀 Když na to přijde, pořídím si sudlici či cep a zmydlím každýho, kdo mi přijde do rány 😀 😀 😀

martinka79
7. dub 2009

Jnai tak odobný výraz má moje klegyně čupí jak napupěněj bejk taky jí to často říkám. 😀 já spíš uččím povýšeně a to jsme taková dobročka skromná.

anta
7. dub 2009

To nemám ráda, když někdo čumí jako kráva nebo jako nasupenej bejk, to ho hned taky napomenu, ať kouká jako člověk a ne jako skoták. Moje bývalá kolegyně, ta když měla blbou náladu, tak čuměla strašně, tak hned ode mě vždycky dostala sprdunk, ať mi tím svým ksichtem nekazí náladu 😀 😀 😀 No a jak teď za mnou ráda jezdí na návštěvy, takhle se musí vychovávat 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Dala jsem do albíka ještě fotku Honýška, je tam trošku vidět, jak se mu kudrnatí kedlubna, po kom on to má? 😀 😀 Stačí, když se trochu zpotí a už má na hlavě prstýnky 😉

e.k.t
autor
7. dub 2009

dobré ranko 😉

tak jsem slupla housku s romadurem, pujdu pověsit druhou várku prádla Joli tu vesele řádí 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Ahoj Evi, to jsi šikovná 😉

martinka79
7. dub 2009

Ahojky Evi to jsi vážně čiperka.
Já uložila prdelína sice vařím, že půjdeme ven,a le byl pěkně pritvnej vstával zase v 5hod ale vydržel ležet do 6hod.

ozval se zub a celá pusa s tím jdu hledat nějaké tlumiče.

anta
7. dub 2009

Honýš je dneska taky trošku protiva, řve, sotva se k němu otočím zády, asi byl unavený, tak jsem ho musela systematicky zničit 😀 😀
Marti, sežeň si koně a on ti ten zub vyčutne 😀 😀 😀

anta
7. dub 2009

Tak aspoň Marti teď nemusíš mluvit, jé zuby to jsou pohroma huby 😝 😝 😉

martinka79
7. dub 2009

no já jsme úpln+ě odvařená dala jsem si půl brufenu jelikož mám na něj alergii, ale nemohu to už vydržet. jdu dodělat oběd a vyválet marcipán snad se povede. ☹ s takovou náladou ty jo. a si budud musert vyhledat zubaře jelikož na vysočinu k mému nikdo nepojede. netuším zda je to moudrát či sanice či zánět,a le bolí půl huby až po ucho.

martinka79
7. dub 2009

ani nemluvím ani nejím, pusu otevřu jen napůl

anta
7. dub 2009

To tě asi chytil ten trojklanný nerv, ten se nachází v puse a dosahuje až k uchu, jestli jsi třeba náhodou neprofoukla, chudáčku, já ti to pofoukám fůůůůůůůůůůůůů fůůůůůůůůůů 😉

martinka79
7. dub 2009

taky jsem si říkala a co na něj? 🙂

anta
7. dub 2009

Teď se člověk může teprve vcítit do těch našich prďolků, když jim lezou zuby ☹

martinka79
7. dub 2009

ty jo jak já s nimi soucítím už 10let mi lezou moudráky a to tu bolest vždy přečkám bez lékuů,a le pslední dva dny je to až šílené a co to je nevím. 😉

martinka79
7. dub 2009

ani envím dky k zubaři jít když mě to tak bolí všichni josu v řiti asi zítra.

martinka79
7. dub 2009

až táta usídlí ty potenáře tak pojedu.