Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
7. dub 2009

čauky holky! dnes trochu později - Adam spal až do sedmi! 😀
byla tu Kamča - jééé..škoda, že jsem nemrkla na koníka. zase jsem seděla u nouťasu do desíti 😒
Marti, šupky-dupky k zubaři! nebo kloktej slivku. možná to nepřestane bolet, ale aspoň budeš prima přiopilá 😀 😉 fujky, vůbec ti to nepřeju ☹
Marti, no jo..za pár hodin jedeš rodit, viď? si to pamatuju, jak dnes. šla jsem z Vítkem z miniškolky a přišupajdila si to sms, že je Míša na světě 🙂

paolin
7. dub 2009

holky, mně včera Vítek dělal takové scény, že jsem ho málem zmydlila na hromádku. bylo to fakt strašný ☹ a důvod? žádný! teda vlastně ano - řekla jsem, že nemusí mít ven vestičku. prý a proooooooč! pak jsem řekla, že papučky má dát do botníku. na to a prooooooč! a spustil řev a scény. nechápu to ☹ už se těším k tomu psychologovi. večer jsem Vítka téměř nenáviděla! on toho totiž nenechal a nenechal. čtyři hodiny furt dokola!

uf...tak jsem si poztěžovala a je mi líp.. 😉

martinka79
7. dub 2009

Pavli tak to je děs 😉 Snad to bude lepší. 🙂
mám hotový marcipán 🙂

paolin
7. dub 2009

teda Marti, ty jsi fakt úžasná! a jaký jsi vybrala dáreček?

martinka79
7. dub 2009

autíčko nakladač, mobil česky mluvící, vkládací tvary, vodní puzzle 😉

paolin
7. dub 2009

no paráda 🙂

martinka79
7. dub 2009

boty,

martinka79
7. dub 2009

no to víš, 🙂 nic moc jsem nevymyslela

paolin
7. dub 2009

já pořád přemýšlím. teď nad malými balonky. jak se jich prodává pytel. asi vyrazím do pořádných hraček a tam pořídím a bude.

martinka79
7. dub 2009

tak jdu na balkon s kávou.

martinka79
7. dub 2009

balonky na oislavu a krepák a vše nmám připraveno zítra vše nafotím. jo ještě mám

martinka79
7. dub 2009

hodně knížek

martinka79
7. dub 2009

Pavli je to těžké já zašla do super hračkárny a míša si tam sám vybral. 😉

martinka79
7. dub 2009

tedy venku je prímově a on chrupe trouba jeden malej. 😉

paolin
7. dub 2009

u nás taky 😀

martinka79
7. dub 2009

to je krása co? Pavli budeš dělat dortík adámkovi?

paolin
7. dub 2009

Marti asi jo. nebo koupíme 😉

martinka79
7. dub 2009

ráda pošlu ti odkaz na super dortík. jo. 🙂

martinka79
7. dub 2009

http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plec... já ho udělám do dortové formy potom orzříznu naplním jahodovou směsí či krémem a na horu tu směs a potáhnu to marcipánem a něco vymodeluji. marcipím sušené mléko 100g 100g cukr moučka, lžíce oleje a bílek vše zpravocat a potom zbarvit potravinířskémým barvivem 🙂

martinka79
7. dub 2009

Suroviny:
10 dkg polotučného sušeného mléka,10 dkg moučkového cukru,1 bílek,1 lžíce oleje,1 lžíce medu

Postup:
Tento recept mám od mé dcery cukrářky.Na marcipán používejte jenom polotučné sušené mléko.Suroviny smíchejte na vále dohromady,nejlépe rukama řádně prohněteme.Dále přibarvujeme potravinářskými barvami,které přidáme do malého množství vody a do marcipánu přidáváme po kapkách,až získáme požadovaný odstín.Je moc dobrý,nejlépe chutná čerstvý,děti ho milují.

martinka79
7. dub 2009

zítra ti psínu jak sjem ho nakonec večer udělala jo a nafotím to bude halooo. 😀 😝

e.k.t
autor
7. dub 2009

Marti jsi šikulka a bude to jistě moc super 😉

anta
7. dub 2009

Holky, Honýš je fakt šikovnej, vždycky si stoupne a pak se vítězoslavně směje a když ho chci vzít do náruče, tak si sedne 😀 😀 😀 Pěkně vyčůranej je, stoupá si, kde to jde, mám z něj velkou radost 😉

e.k.t
autor
7. dub 2009

no to jsou Jani super pokroky 😉

anta
7. dub 2009

Evi, taky čumím jak umím, minulý týden se ještě plazil a teď pomalu aspiruje na chození, člověk mu musí být pořád za prdelkou, aby někde nespadl, ale jak ho to bavííííí, já na něj třeba nekoukám, pak slyším, jak se mi něco za zády směje a kuk, on to Honzík na dvou 😀 😀 Pořádně si začal stoupat od včerejška, udělala jsem hafu fotek, ať máme s manžou na co vzpomínat, je to moc krásný. Klidně vydrží 4 hodiny vzhůru a do poslední chvíle stojí, dokud vyloženě neodpadne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. dub 2009

no to jo, Joli teda zatím jen o nábytek, nebo o něco 😀

anta
7. dub 2009

Honýš také jen o sedačku nebo v postýlce, už se ale chce šplhat i na židle, to se bojím 🙂

anta
7. dub 2009

Také je vtipné, že když Honýš vidí, že nejsem dvakrát naladěná, tak si sedne a začne dělat paci paci pacičky a směje se na mě 😀 😀 😀

paolin
7. dub 2009

BAF, jsem tu! 😉
holky, to tedy čučím, jak ti vaši mrňousci valí s pokrokama! jůůůůů! jaro blahodárně působí 😀
teda a já se taky musím pochlubit - Adam začal končně taky pacat. 😀 ale trvalo mu to 😀 asi bude po mamince. té taky trvá, než hlava nabere obrátky 😀

paolin
7. dub 2009

jinak se budu opičit po Primě. mám také denní dávku emocí...Vítek opět ztropil histerickou scénu. no jen do mně..teď oba spí. to je vyjímečná chvíle 😵