Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2009

jé to já nevadržím. 😝 😝 😝
Míšaa se probudil mám skoro vařeno. tak si pohrajeme a potom hurá na obídek. 😀

e.k.t
autor
17. dub 2009

ahojky,

tak u malých dětí je problém s očkováním meningokoka,takto malé děti nejspíš chytnou typ B a proti němu neexistuje očkování.
pro puberťáky a starší se doporučuje kombinace A a C a to je na 3 roky a stálo kolem 200

martinka79
17. dub 2009

tak jsme po obědě a chystáme se bven snad Michálka vítr neodfoukne... 😀 si ho přivážu jako balonek z pouti. 😀

Evi krásný den... čauky 🙂 užíváš si vi´d.

anta
17. dub 2009

Tak Honýš byl vzhůru 4 hodiny,teď jsem ho zničila 🙂 uf, to je s ním ale děsná práce, jak všude leze, tak mám strach, aby blbě nespadl, tak jsem mu neustále za prdelkou 😉

paolin
17. dub 2009

holky, tak jsme zpět z plavání. Adámek je šiška šišatá! ráno vstával o půl deváté a ať jsem kolem půl dvanácté drandila v kočáře, jak vzteklá, nechtěl usnout. usnul až po 12 v autě a za chvíli jsme ho budili na plavání 😀 mně tedy po 5ti minutách spánku někdo vzbudit a dát mě do bazénu, tak ho asi zabiju 😀
jinak už k nám dorazilo to pršení. lehce, ale přece 🙂

many
17. dub 2009

ahoj holky,přejeme pěkný víkend 😀 😀 😀

many
17. dub 2009

jinak osypání z 6. nemoci už mizí a ten čtvrtý zoubek zatím nevykoukl 😉 jinak je Ladík v pohodě,akorát zase spí po těch dvou hoďkách jako dřív a sem tam je pěkná mrčna 😀 😀 jinak v poho 🙂

anta
17. dub 2009

Ahoj Many, super, to ráda čtu, myslela jsem na Vás, jak se to vyvíjí. A jak toto léčí, léčí-li se to vůbec? Zítra si to přečtu, zajímá mě to, kdyby nááááhodou 😉
Jinak též přeji krásný večer a co nejméně prudíků 😀 😀 😀

many
17. dub 2009

Jani,na tu 6 nemoc nic není,ta vyrážka sama mizí,jen sem zavolala doktorce,že jsme přes svátky měli horečky,.....zoubek,..... a že je po horečkách a že se osypal,popsala jsem jí to a že podle toho co jsem četla,tak že je to určo ta 6 nemoc a ona že jo a že nemusím chodit,pokud nejsou žádný jiný problémy 😉 je to fakt taková hladká vyrážka,světle růžová a není nějak vystouplá a měl to prvně na bříšku,pak trošku na zádičkách a na krčku a na bradičce 😉 už to mizí,na zádech nic,na bříšku trošku a na bradičce taky trošku 🙂

many
17. dub 2009

jinak hodně teď mrčel,tak jsem mu šoupla nurofenek sirupek 🙂 a zachvíli povalí chrupkat,snad 😀 tak pa pa a dobrou noc holky,jdu na Ulici 😉

e.k.t
autor
17. dub 2009

ahojky, dnes super návštěva u mamky v práci potom na baštu 😉 s taťkou pro plachtu a zpět 😀

e.k.t
autor
17. dub 2009

tak Joli je konečně spící 😉

martinka79
18. dub 2009

krásné ráno a celou sobotu.
Pavli tedy adámek je prdelík, ale plavání zvládl dobře a to je prima.

many se daří dobře relativně, Ládík se uzdravuje a nemoc je na ústupu. taky prima.

Janča nahání Hozuláka po bytě..... no je to drak jako všichni kluci. 🙂

Evička se dovolenkuje taky skvěle.

Nám se včera rozbilo DVD ☹ je to mrzuté pro nikolku a tátu. Jinak v noci ťukání a že máme otevřené auto........... super akce. Mm nezavřel kapotu a taks e ndalo zamknout na dálkové auto.. Naštěstí se u nás nekrade... haha 😀 😀 😀 Jinak noc u nás nic moc. Mišák měl divoké sny a často se budil teplem. Tak jsme taková rozlámaná nezvykle.
My jsme dnes sami.

Pavli u Vás prý byla prima noc spací tak a´t to zůstane. 😉

martinka79
18. dub 2009

tak se mi právě ohlásila návštěva na čas odpolední. Můj vl. otec. děti se těší. 😉 a já vlastně taky.

e.k.t
autor
18. dub 2009

Ahojky, Joli dnes spala se mnou na kanapi a světe div se celou noc až ráno do 6ti

a pozor vylezl čtvrtý zuuubbbbbbb 😉

many
18. dub 2009

ahoj holky 🙂
Evi gratulace 😀 😀 😀 😀
musím se taky konečně mrknout jestli není venku 😉 už tak 3 den chci a nejsem schopná 😀

martinka79
18. dub 2009

Ahojky holky moje, tak to Evi gratuluji a u many doufám, že bude úspěšná.

martinka79
18. dub 2009

já hledám na netu inspiraci na polévku. nějak mě něbaví vařit stále podobné. už mám super pro michálka a nás holky. 😝

many
18. dub 2009

tak u nás zatím nic 😉 teď jsem ho nakrmila a je tuhej 🙂

martinka79
18. dub 2009

jé se máš u nás se hraje a rabuje. je to pohdář řádí tu s nikolkou.
Jak je na to s ťapáním a co botičky? koupila jsi nakonec nějaké, nás to počasí pěkně vypeklo vi´d. hned do plavek 😀

many
18. dub 2009

no pořád chodí u nábytku,ale už 3x se sám pustil a udělal pár krůčků a jinak taky začal dělat paci paci konečně 😀 😀 😀 ale musí se mu chtít,sem tam 🙂 no jinak se hodně pouští a vydrží dýl stát sám a když ho vezmu za ruky,tak už je to takový jiný pocit,néé to tahání,cítím,jako by se jen přidržoval jemně a jinak šel sám 🙂 no jsem zvědavá kdy to příjde,ale myslím,že do roka už bude chodit,no uvidíme,aby nepřekvapil a prd 😀 😀 😀 jinak botečky mám suprovýýýýý od Paolin 🙂 takže jsem nemusela kupovat 🙂 🙂 🙂 jedny mi poslala a jsou mu suprově,ten cm volnej,takže v nich už sem tam venku ťapká za ruky,ale spíš ho nechávám v kočárku,už začíná být vyčůranej,rozbrečí se a chce ťapat,ale dokud neťape sám,tak má smůlu 🙂 🙂 nebudu ho furt vytahovat 🙂

many
18. dub 2009

jinak počkám ještě chvilku a povalím mu koupit sandálky,teda mrkla jsem sem do bazárku a tam toho je,jenže Ladík má silnější nárt a bojím se,že mu třeba nebudou,ale prodávají to mamči levně a je fakt,že ty malý čísla ještě nejsou sešlapaný,takže bych mu nožku neničila,ale raději do toho nejdu,pak by mu nebyly a mně by byly na nic 😉

martinka79
18. dub 2009

Many taky se koukám po sandálkách chci s plnou špičkou jelikož náš jak řádí venku tak by si odral palce. 😀 to je prima, že ti pavča poslala.
Já darovala dál sandále dvoje a jedny lehčí botky. 🙂
Tak to znám my v kočárku jsme jen když ho ukecám na jídlo čí dlouihou jízdu někam. jinak miluje jít ven. už vyelze na 3schody. 😀 jak někdo někam jde už řve u dvěří a chce jít taky.

many
18. dub 2009

jéééééééééééééé 🙂 tak to už máš doma veselo 🙂 🙂 já zkoušela jít s Ladíkem po schodech,ale má krátký nožky,nemohl jí ani za boha dát na další schod 😀 😀 😀 tak ještě musím počkat 😀 no Pavla mi poslala i papučky,ale do těch se Ladík nedostal 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

jinak proto právě nechci kupovat tu tříkolku jak jsme chtěla,protože by v ní určo nevydržel,myslím si,že bude chtít chodit a néé se vozit 🙂 takže bysme zbytečně utráceli 🙂

martinka79
18. dub 2009

jasně hele my máme na zahradě odrážedlo, velké auto na co si dá sednout a motorku a jak to tzam frčí. doma další motorku a bagr. a je to nejlepší.
no míša na ty schody leze sám. jinak dolů udělá jen krok, ale přijde mi, že se moc napíná takže ho nosím, ale to víš otevřu dveře posadím ho na židličku a jak má boty šup sleze z ní a chce už utíkat ven. 😀

many
18. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jé na to se těším až si sám z něčeho sleze 🙂 to je takový srandovní u takových prďolků malých 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

no když spí na posteli a probudí se,tak už doleze na kraj a vždycky čeká,má strach,aby nespadl asi,ale ukazuju mu sem tam jak slézt a prd 😒 tak to chce u nás asi ještě čas

martinka79
18. dub 2009

jasně hele u nás ta to přišel když ještě lez a skoro nestál.... on byl v tomtot koumák. sleze a ze všeho. Občas se s ním motorka převrhne,a le to je nromální, no je moc legrační jak se řítí s kyblíkem v ruce na písek. 😀

many
18. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀