Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. dub 2009

Tak já mišáka nějak neuspala usnul v autě když jsem jela pro Mm a v posteli řádil jak ho viděl. tak ho uspím v kočárku tak na 1hodinku spánek to by šlo. 😀 zatím pa

e.k.t
autor
28. dub 2009

my za hodinu razíme ke tchánovcům 😉 tak možná večer, možná zítra 😀

anta
28. dub 2009

Ahoj tak jsme se vrátili z venku. Dnes mě opět dodělala moje milovaná maminka, sdělila mi do telefonu, že nepřijede na Honzíkovy první narozeniny, protože jede někam do hajzlu, už to má předplacené 😝 😝 ☹

anta
28. dub 2009

Jsem trochu z toho přešlá mrazem, je mi z toho smutno, pořád přemýšlím, co jí Honýs udělal, že je taková 😢

martinka79
28. dub 2009

Jani nebuď smutná. vydrž, mamině se to vrátí až k ní Honzík nebude chtít a bude mít raději nás tety. 😀 Moc moc na tebe myslím ho´d to za hlavu a těš se, že tam bude ten kdo tebe a tvé dítě má rád. a třea si to mamina usmyslí na0 0narozeniyny dojede. 🙂 Michálek od rána nespí. 😠 😠 😠 ☹

martinka79
28. dub 2009

tak jsme dala ležet prdelína a on spí sice doma, ale to neva

anta
28. dub 2009

Ono je to takový blbý, že jsem na to naprosto nijak nereagovala a pak se mi to rozleželo v hlavě a je mi z toho bléééééé 😝

martinka79
28. dub 2009

no tak jí zavolej a zeptej se kdy přijede na honzíkovi narozky 🙂

anta
28. dub 2009

Marti, já jí volat nebudu, nemá zájem, tak já taky ne ☹

martinka79
29. dub 2009

dobré ráno všem Jani tak taky tě chápu asi byxch nevolala, ale na druhou stranu vědět co ji k rozhodnutí vede je také dobré. 🙂

paolin
29. dub 2009

Jani, to snad ani není možný, toto..hele, kašli na ni! ono stejně..většina oslav není ani tak o oslavenci, ale spíš pokec pro členy rodiny. tedy - u nás to alespoň tak je. takže narozky dětí slavíme sami a to v den jejich narozenin. pak uděláme tu "povinnou rodinnou" oslavu a to už je jedno, jak se kdo chová. pořád se dohadovat, do kdy může a nemůže, nás už nebaví. jasně, že jsou vyjímky. ale každý snad ví, kdy kdo narozky slaví a tudíž lze předpokládat den oslavy. tak asi tak. snad už je ti dne líp! hele, a když kdyby tě to vážně moc a moc a mco trápilo..já bych mamce zavolala a vše jí řekla. holt, po přízni řízni 😒

martinka79
29. dub 2009

Pavli přesně tak, my tedy narozeniny slavíme také sami a potom s rodinou pokud má zájem, ale jinak to už neřeším. 🙂

anta
29. dub 2009

Ahoj holčinky, tak jste první a vyhrály jste cenu, ale zato já mám umytou kedlubnu 😀 😀 No jinak k té mámě, já jsem jako nepředpokládala, že by jí to na 100% vyšlo, i to se může stát, že ne. Ale, že mi to řekne už 2 měsíce předem, že nepřijede, protože jede někam do hajzlu i když se to dá odložit, mi trochu vzalo dech 😕 . Ale co nadělám, prdím na to, divím se, že mě to vůbec ještě překvapuje 😝 😀 😀 Mně nejde o to dělat nějakou pompézní oslavu, ale tak jsem si říkala, že je to dobrá příležitost, jak stmeliti rodinné vztahy a vůbec k setkání a myslela jsi, že by u toho babičky zrovna chybět neměly, bohužel budou chybět obě ☹

martinka79
29. dub 2009

Jani ale rodiče chybět nebudou a to duležitější. je to mrzuté,ale ty to to ustojíš jako vše. 🙂
já mám také umytou hlávku. 🙂

martinka79
29. dub 2009

ale nemám kafčo tak to jdu napravit 🙂

anta
29. dub 2009

No to máš, Marti, pravdu, jsem železná lady 😀 ale už mě to štve, jak se neustále kvůli tomu, jak se všichni k nám otočili prdelí napřed, když se Honzík narodil, trápím 😖

martinka79
29. dub 2009

holky já nějak dnes nemám energii na práci a nic. sice vařím polévku, ale jinak asi končím. a to mám dnes malou oslavu u kamarádky z práce. nic nepečeu nic nevařím vše asi koupím, volali mi včera a jelikož nemám autí tak vusem bych to ani neuvezla. ☹ no co hlavní je, že tam budu já a Michálek a Nikol.

martinka79
29. dub 2009

Jani tak se netrap. 🙂 nestojí to za to.

anta
29. dub 2009

Dala jsem si fotku do albíčka, je to pozdrav od Honzíčka uličníčka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. dub 2009

ahojky, dnes tu moc nebudu, budu mýt mytí hlavy od šéfové 😝 a ještě kvůli tomu musím do pardubic a s Joli k tomu 😝 😝 😝

martinka79
29. dub 2009

Jé evi to je nemiléééééééééé snad nic vážného. držíme pěsti a potom písni.

martinka79
29. dub 2009

Jani 😀 pěkná fotečka, Honzíku nazdar 🙂

e.k.t
autor
29. dub 2009

no jo, zase budu poslouchat, jak si představuji spolupráci, když nemám výkony, když nedělám a nenosím pojistky.

To že jsem zatím neobjela kamarády a známé....... 😝

No ale nesu k dopracování stavebko pro Joli a povinné ručení pro bráchu 😉

martinka79
29. dub 2009

aha tak to je blbé... no ale xco nějaký ten sprdunk se dá vydržet. 😝 vydrž prťka vydrž.

martinka79
29. dub 2009

učešu se a asi vemu zatíčko ven ana malou prochajdu a potom do hajan brzy jedem na návštěvu tak a´t je vyspaný.

anta
29. dub 2009

Horká novinka, Honýš si stoupá na všechny čtyři a to velmi aktivně, huráááá, mám z toho velkou radost 😀 😀 😀

martinka79
29. dub 2009

huráááááááá tak to je šikulka. hrajete si doma na pejsky, my pádíme na malou prochajdu než ho dám chrnět. 😝 čauky

martinka79
29. dub 2009

nakonec jsme doma prdelín se nějak vrněl tak šel spát

martinka79
29. dub 2009

ty jo venku je zase zima jako blázen. jen jsem byla pověsit prádlo a bléééééééééé ☹

martinka79
29. dub 2009

holky co děláet ja se nějak nudím. ☹ mišák spí já nemám náladu na nic.