Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2009

Jani http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
to co máme je odrážedlo. kupovali jsme ho přes čáryfuk
http://www.caryfuk.cz/product-10026/odrazedlo-b...

anta
4. kvě 2009

Tak to je i super cena, to koukám! Díky moc za pomoc 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2009

Pavli taky má aktivitu vkládačku, ale třeba vkládání zatím Joli vůbec nebere 😀

paolin
4. kvě 2009

tak ještě jednou..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6293976&tab=1
když si zadáš chodítko, tak ti to najde tyhle ty potvůrky.
odrážedlo jsou ta autíčka, motorky a pod. 🙂

paolin
4. kvě 2009

Evi, vkládača je super!
Adama to docela baví. aspoň něco 😉

anta
4. kvě 2009

To jsou moc pěkné věcičky, když si to tak vezmu, tak my jsme se učili chodit akorát tak s kolečkem naplněným hnojem 😀 😀
Evi, to je fikaný s těmi hračkami. Každé odrážedlo má svoje 🙂

paolin
4. kvě 2009

Jani, to je fakt 😀

anta
4. kvě 2009

Holky, já jsem si snad něco ráno skřípla v kříži, chodím jak poloviční mrzák, bolí mě z toho prdel aůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 Když je MM doma, tak jsem jak křepelka a dneska mě čapla záda jako sviňa! 😝 😉

anta
4. kvě 2009

Jinak budeme kupovat novou lednici, ta, co máme, je věčně namražená, pořád jede a my se pak nemůžeme doplatit za elektriku, takže jsme prozatím odsunuli rekonstrukci bytu na další rok a koupíme lednici a satelit, taky potřebuji záclony, v obýváku nemám žádný, ani tyče tam nejsou, takže máme s manžou vyloženě smělé plány 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2009

Jejda Jani! snad ty záda brzy povolí!
plány máte pěkné 😉
noo, tak už je to jasné. poslední týden v červnu vyráží Mireček na školení do Němec. to se fakt těším.. 😝

paolin
4. kvě 2009

holky, nemáte některá zkušenost s dobrým letoviskem na dovču s dětmi v Řecku?
já mám fakt pocit, že pro děti je to nejlepší v Chorvatsku 😒 Myslím, že i Bulharsko je fajn, ne? 😕

anta
4. kvě 2009

Jé Pavli, nejlepší je sedět doma na prdeli 😀 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2009

😀 Jani, to my bychom seděli 😀 ale chtěli bychom vzít děti k moři. hlavně Adam by to kvůli ekzémům potřeboval. klube se z něj alergik, ekzematik, fujtajblik

martinka79
4. kvě 2009

tak řecko je nejlepší korfu. jinak Michal byl teď s Nikolkou zjistím jmeno. Já tedy jsem pro Chorvatské ostrovy. 😀

Jani dobrý taky potřebuji novou lednici. odstrkávadlo máme do fischrer price hrocha je to to i jezdící 🙂

martinka79
4. kvě 2009

já letos nic sama nejedu s dětmi a MM potřebuje volno na dodělání domu

martinka79
4. kvě 2009

Jani tak to je se zády průšvih tak zkus nějaké cviky. 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2009

já neporadím, my nikam nejezdíme, ale taky začneme, kvůli Joli, tím že jsme se nevíděli tak dovča byla o tom být spolu v klidu a po hospůdkách a tak

paolin
4. kvě 2009

Marti, my byli na Bolu a pro děti paráda. ale ta cesta...ještě se dvěma divochama..hrůzou mi vstávají vlasy..i chloupky 😀
Korfu říkáš? slíbili jsme Vítkovi letět. a taky je to asi pohodlnější. no, stejně rozhodnou finance 😉

martinka79
4. kvě 2009

No Pavli Korfu je docela levné kouknu na to místo, kde jsme byli vážně klid a pohoda. MM to ví, já jsem palice děravá. 🙂 No Hvar je také dáleva,ale krásná. hele vy si přeci můžete koupit last minute a bude to levnější. 😉

martinka79
4. kvě 2009

holky představte si jak mám tu kámoška-sousedku co bydlí nad námi a chodí s malou dcerous námi ven tak v soboru sejmuli celá rodina v autě kluka na motorce. přesně kluk 13let na krosce do nich napáli bez helmy oblečení. oni je sotva 30km prý už skoro stála kluk udělala salt a přea auto a motorka na dvě půlky.
Holčina jejich to měla v přímém přenosu sedí totiž v sedačce uprostřed. ☹ teď to v MŠ ráno řšili všichni a drbalia drbaliKluk je v pořádkujen nohy jedna zlomená druhá zašitá je mimo nebezpečí a bude chodit. ovšem matka včera na ně dojela, že to chtějí řešit bez pojišťovny... tisíc keců a smutků.kluk prý motorku nepřihlášenou tátovi sebral haha tomu nevěřím tu rodinu znám z MŠ.šílení debilové.

martinka79
4. kvě 2009

oběd se vaří dns polévka zeleninová s vločkami a buchtičky se šodó. 🙂 se těším. půjdeme na chvilku ven sice je zima,a le asi ho vyvětrám musím koupit housky. 😝

paolin
4. kvě 2009

Marti, to je dost drsný! bych je poslala někam..nejde o kluka. jde přeci o to, že tohle se stát nemůže! ke všemu ohrozil i tu rodinu!! auaaa! děsný..
jinak last určitě pojedeme. jen toužíme po malém hotýlku, písečně pláži a dětském hřišti 😉

paolin
4. kvě 2009

dala jsem pár foto z narozek do albika 😉

martinka79
4. kvě 2009

jdu koukat na fotečky. Pavli to se seřžene a Řecku na 100%

martinka79
4. kvě 2009

my měli aparmána chdoil na jdílo do místního grantu. 🙂 super.

martinka79
4. kvě 2009

já snídaně miluji na terase v noční košili a jen tak a co si zrovna chci koupit. 😀 jinak vaření je super. dokonce teď Michal chodil na jídla do růzých restaurací a bylo to fajn myslím si, že byl kousek od soluně.

martinka79
4. kvě 2009

Pavli fotečky prima moc ti to tam sluší ty vlasy. 🙂 a děti spokojené veselé. 🙂

martinka79
4. kvě 2009

se tak nějak doma pleskáme ven nejdu je tam větrno a odpoledne nás čeká venčení tak se šetříme aspoň beudeme nemocní.

martinka79
4. kvě 2009

http://www.lampshracky.cz/index.php?map=detail&...
holky super hračka vláček hraje jezdí nejen po kolejích, ale i zemi. mám vkládací zvířátka.