Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
28. kvě 2009

A víš, že je mi krásně? Já byla jen děsně utahaná. Zjistila jsem, že i když Honýš zlobí, tak už mě to tak nesere 😀 😀 , naopak mám z něj radost, pořád chce někde stát, na něco ukazuje a dělá jééééééééééééé 😀 😀 😀 Zrovna spí, ale to stačil děsně zapatlat bundu na ven jídlem 😝 😀 😀 😀

anta
28. kvě 2009

Jo a ještě je dobrý, že mám takovou sílu, že umím odstrčit sedačku od zdi, ta sedačka je děsně těžká, tahali se s ní dva chlapi, když jí k nám stěhovali a nadávali u toho jak mourovatý, asi měli ochablé svalstvo na rukách, což se o mě tedy říci nedá 😀 😀 😀 To se hodí, protože při přebalování aspoň můžu přeprat Honýše, když se rozhodne se točit do stran 😀 😀 😀

paolin
28. kvě 2009

Jani, vidíš, jak ti Honzík prospívá i po fyzické stránce. teď se ti úročí to věčné nošení 😀

anta
28. kvě 2009

On už se ale tolik nenosí, teď už je víc na zemi, nebo ho dávám do kočárku, ať se s ním nemusím vláčet jak s koulí na noze 😀 😀 😀 Nosí se před spaním a mně to dělá hrozně dobře 🙂 , protože většinu času přede mnou spíš utíká 😀

paolin
28. kvě 2009

to je ale potvůrka!
Adam dnes chvíli jezdil na autíčkovém odrážedle. měla jsem tááákovou radost! 😀 taky srandovně píská na flétnu 😀 se můžu smíchy po....trhat 😀 jinak Vítek byl včera protivný celý den. no na zabití. dnes od rána bezva. venku jsem ho potkali se třídou a byl taky v poho. snad mu to vydrží 😉 tátu máme dnes v Motole.

anta
28. kvě 2009

Adámek je hodný, viď? Alespoň to tak na mě působí, že o něm ani moc nepíšeš, že by tě extra zlobil.
Možná se Vítek včera špatně vyspal, tak se rozhodl, že tě to nechá sežrat, však to známe 😉

paolin
28. kvě 2009

Adam je rošťák. ale pozitivní povaha 😀
jdeme pro Vítka. tak zatíííím!

e.k.t
autor
28. kvě 2009

ahojky, tak jsme koupili píseřček jolince a kolegovy jsem pomohla se svítidly do bytu no Joli snad konečně zavřela oči, jinak by večer byla fakt na odstřel 😀 😝

martinka79
28. kvě 2009

ahojky jsme doma 😉

martinka79
28. kvě 2009

tak jsme se na vše koukla vše snad vyřídila a teď je ro na tátovi jak se rozhodne.... zda dveře ano či ne., ale ta cena ja lákavá... a při našem počtu velká sleva

e.k.t
autor
28. kvě 2009

Marti to zní lákavě, třeba ušetříte 😉

martinka79
28. kvě 2009

no normálně cena dvěří 7-10tis a teď 3490 za dveře+zárubně, výplňa kliku. tak si to objednám sama Mm je dens na oslavě a nějak nevolá. tak na něj.... kašlu.

e.k.t
autor
28. kvě 2009

jasně to je špica cena 😉

martinka79
28. kvě 2009

tak jsem je změřila a montáž dohodla se sousedem.. 😀 😀 šlo to dobře.

e.k.t
autor
28. kvě 2009

no supr, ty jsi šikulka 😉

Joli tu dělá blbosti se sedačkolehátkem, no děsná sranda 😉

martinka79
28. kvě 2009

tak to já děti uložila Mišák ještě nespí slpal dnes dlouho odpoledne snad zabere potřebuji uvařit na zítra jídlo. Ráno jedu do Prahy 🙂
no jsme ráda, že to mám zítra to jen MM objedná

e.k.t
autor
28. kvě 2009

no tak to je super, Marti, Prahu máš to školení? tak ať ti něco dá a jsi spokojená a odpočatá od dětiček 😉

martinka79
28. kvě 2009

mám seminář o vývoj. dysfázii. 🙂 si odpočinu.

e.k.t
autor
28. kvě 2009

no to snad jo, jsem zjistila že existuje pátý dys a to dyspraxie 😅

martinka79
28. kvě 2009

jé tu já mám na nějaké činnosti. 🙂 tak jsme vyplnila dotazník od zaměstanavatele z centra.... to bylo zase pocení jak já nesnáším ty sebehodnotící dotazníčky. 😉 jdu se konečně najíst.

e.k.t
autor
28. kvě 2009

dobrou chuť, já teď jím taky 😉

e.k.t
autor
29. kvě 2009

dobrééé rááánooo 😉

anta
29. kvě 2009

Dobré ranko, včera jsme měli napínavý večer, Honýšovi něco nesedlo a bolelo ho bříško, chudáčka, prděl jak motorová pila, nemohl vůbec usnout, tak jsem ho prošťouchla, namazala bříško pupíkem, dala fenyklový čajíček, nechali jsme ho vyřádit v ložnici na posteli a už ve 21,15 hodin usnul. Dobrý výkon na to, že normálně chodí spát v 18,30-18,45 hodin 😉 Co holky děláte vy, když vaše mrňousky čapne případná bolest bříška? Já jen abych případně věděla, čím mu ještě ulevit. Honýš ale jako neplakal, to ne, pořád se na nás smál a řádil jako v 5 hodin odpoledne 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2009

no tohle udělala Joli včera v noci a taky jako ty, ještě jsme pocvičili nožičkama a potom jsem udělala z obou klubíčko a dobrý 😉 jo a může to klíďo píďo být od zubů 😝

anta
29. kvě 2009

No to mi neříkej, od zubů? Achjo, už 14 dní máme svým způsobem trápení a nic mu nevyrostlo ☹ My jsme také cvičili s nožičkami, vždycky si tak ufouk, že jsme mysleli, že spadne barák 😀 😀 😀

anta
29. kvě 2009

Ještě se zeptám, co mu teď mám dát jíst? Odmítá mi chlebík, rohlík mu dávat nechci, panč je to bílé pečivo, bylo by dobré, kdyby se vykakal, je to docela těžký mu něco nabídnout, protože moc nejí 😒

e.k.t
autor
29. kvě 2009

Jani klidně mu dej rohlík jestli má na něj chuť, nebo jogurt, přesnídávku a do ruky piškot

anta
29. kvě 2009

Děkuji, Evi, já vím, že se pořád ptám jako tele, ale nechci mu přitížit, myslím, že mu ten fenyklový čajík dost pomohl, tak jsem ráda. Včera to byl vůbec večer, MM přišel z práce dost nasrán a malej nemohl spát, všechny procedury jsem s malým udělala sama, protože MM ho pořád jen nosil a nic s ním nedělal a ještě byl příjemný jak kudla v zádech, tak jsem ho raději od malýho odehnala se slovy, že je nechutnej 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2009

ahoj holky!
Jani, to tedy bylo veselo! hele, když nic nechce, tak mu nic nedávej. tedy zkoušej to, ale nenuť ho. hlavně, ať pije. však on se brzy rozbaští 😉

anta
29. kvě 2009

Ahoj Pavli, Honýš naštěstí pije krásně i ten fenyklový čajíček, což mě těší 🙂 Ne, nenutím ho rozhodně k ničemu, vím, že by to u něj mohlo vyvolat dlouhodobý odpor 😉 Máme doma neustále švédský stůl, je plný pochutin pro Honýše 😀 😀 😀