Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2009

díky okouknu. tak za chvilku pádíme ven.

martinka79
31. kvě 2009

tak jsme doma napapaný, vykoupaný a hurá do pelechu. dnes venku předvedl vztekavou jéééé to byla scéna zrovna před našima sousedama 😠 😠 😠 ybla jsem neústupná matka a vyhrála.

martinka79
31. kvě 2009

byla jsme na stvabě a nějak mě přepadl splín ☹ ach jo.... stále nekonečně mnoho práce. potřebuji naobjednat ty dlsžby a oklady a ´t moýže okladač najet... ale kdy to nevím.

e.k.t
autor
31. kvě 2009

no jo Marti ty dokončovačky jsou fakt náročný 😝

martinka79
31. kvě 2009

jsou hnusný a nějak nemám sílu dožehlila jsme a jdu pít alkohol...ů ten mě dá lepší pohled na svět. 😀

e.k.t
autor
31. kvě 2009

tak bojuj 😉 my deme spinkat taky 😉

e.k.t
autor
1. čer 2009

tak budíček ve 4 se stává pravidlem 😀

anta
1. čer 2009

Dobré ranko, holčiny, tak to jsi nás, Evi, předběhla 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2009

No to víš, jak Joli běhá, tak víc poznává a vstává proto dřív 😉

paolin
1. čer 2009

ahoj holky! konečně tu 🙂
jdeme vzbudit tátu a pak vás zkusím dočíst!

e.k.t
autor
1. čer 2009

teda zvíře mi likviduje noťase, dostane na prdelu a bude, od 4 už by mohla odpadnout, ale zatím na to nevypadá.
Ve 4 dala 280 mlíka po 6 dala 180 mlíka a čekám kedy odpadne 😀 d

martinka79
1. čer 2009

Kráané ráno tak my celá rodinka v 6hodin. dnes jsem nemusela křičet a něco opakovat vícekrát, hned je ten den lepší. 🙂

martinka79
1. čer 2009

Dnes přijedou na vnitřní parapety a obvolám tu kuchyň krom toho koše bereme vše. 😉 obklady zajedu koupit do pátku podmínka...Má vlastní. 😉

martinka79
1. čer 2009

pádím vysávat.... náš kutloch

anta
1. čer 2009

Teda Joli je divoška 😀 😀 😀
Ahoj Marti, Pavli, pěkně vás tu vítám, já mám MM doma a pořád okupuje PC, tak jsem ho musela vyhodit 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Jéééééééé TM má dovolenou? 🙂 tak to se máš. 😀

martinka79
1. čer 2009

řekni Tm, že rána jsou tvoje u Pc.

anta
1. čer 2009

No to se mám teda 😀 😀 Má jí celý týden, no jak já to vydržím, to nevím 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Jani vydržíš, dopo spolu pobydete a odpoledne ho pošleš kočárkovat. 🙂

anta
1. čer 2009

Tak jo, Marti, včera jsem tady měla ségru na návštěvě, bylo to moc fajn. Honzík se choval slušně a dokonce si i hrál se strejdou, kterému říkám Tetouš 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

jé tak to je prima náš Michálek chlapům občas říká také teta nebo táta. 😉 to muselo být prima.

martinka79
1. čer 2009

ak jsme přebrala poštu a nepotřebné věci a Miša se v nich teď hrabe a dočítá to co za ty dva týdny nestihl. 😀 si tedy dá práci... jeho mozeček. 😅

anta
1. čer 2009

Míša je drak, já se jdu umýt, mám mastnou hlavičku, že se jí bojím o něco opřít, aby po mně nezůstal mastný flek 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

Jani tak utíkej, já byla ráno ve spršce. 😉

paolin
1. čer 2009

Jani, to je prima, že je manžílek doma, ne?
Marti, za chvíli budete mít hotovo a vše se ti zúročí! vydrž prťka, vydrž!
Evi, koukám, že řádíš na Aukru 😀 taky mě to obchůdkovaní baví 😉
Adam měl jít spát, ale slezl z postele a dělá mi tu pěkný borčus 🙄

martinka79
1. čer 2009

Pavli čusík busík sháním něhjaké věci na děti vestu a bundu Mišákovi nějak jsme lenivá sam to hledat evička mi pomáhala. dnes jsem narazila na toto. 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16573480&tab=0
Jinak je to děsné s tou stavbou občas mám depky, že bych se na to vše vy kašlala a potom z razu se těším, že do 4měs. už na 100% bydlíme. je to jak na houpačce něco jako s dětmi. ☹

martinka79
1. čer 2009

Míša právě dorazil Nikolčinu Milku. 😉 co dáváte vašim miláčkům k dnešnímu dni? 😉

martinka79
1. čer 2009

Včera měla svátek Kamča... vše nej dodatečně. 😉

paolin
1. čer 2009

Marti, kluci dostali dáreček včera. V sobotu jsme byli na dětském dni v Tescu a docela chaoz 😀 a včera dělal dětský den kamoš na chatě. škoda, že pršelo. jinak supr. kýta, buřtíky, pivečko, kofola..dokonce měl pro děti vymyšlenou sněhovou klouzačku 😀 fakt škoda, že lilo, jak z konve a byla kosa