Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. čer 2009

Ten sloup, co vidíš, jsme již koupili s bytem, bylo to po celkové rekonstrukci, máme ještě takový bar, co vypadá jako zeď, je to moc pěkný, to mě na bytě zaujalo ze všeho nejvíc 😉 No jinak, dej si kávu a jdi na stavbu, ono tě to přejde 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

mi tedy přeješ. žádná stavba nebude už jsem tam dnes byla dvakrát.. 😀 dám si kávu oběd.
mě nějak vyhazuješ,copak máš tu v plánu vyvádět?

martinka79
1. čer 2009

tak chválím sloup i bar předchozím majitelům. 😀

anta
1. čer 2009

Jéééé já tě nevyhazuji 😀 Marti, teď jsem se dívala na videa z Honzíkova života, první jsme natočili, když mu byl necelý měsíc, jééééééééé, to člověku jdou úplně slzy do očí, to snad není ani možný, že byl tak malinký 🙂

e.k.t
autor
1. čer 2009

tak Joli jsem šupla do postýlky a děsně tam řádí, jsem zvědavá jestli ji zase nerozloží 😉 a kouká na Fíka 😀

anta
1. čer 2009

Ahoj Evi, Honzík postýlku ani nerozkládá, on jí rovnou asi rozláme, taky mu říkám občas Maxipes Fík 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2009

EVi to je Jolanky první spánek dneska? nebo to dopo zalomila?
jé fíka to je prima... Míšák není moc televizní ovšem já Tv celkově nijak moc nepouštím. 😒

martinka79
1. čer 2009

Jani jen neříkej, poslala jsi mě na stavbu..... 😠
Jo děti rostou rychlostí blesku

anta
1. čer 2009

Marti, nezlob se na mě, já to tak nemyslela ☹

martinka79
1. čer 2009

Evi pochavla nehtíků, super něžné. 🙂

martinka79
1. čer 2009

Jani nezlobím, vždyť mě znáš... a já tebe už taky nějaký ten pátek 😉

e.k.t
autor
1. čer 2009

Joli nespí to ne, ale likviduje a ničí vše v dosahu a já konečně jím a to topinku s tatarkou a česnekem 😉

martinka79
1. čer 2009

Evi si dáváš do dnosu bych si dala večer pěkně k vínečku či pivečku 😉

e.k.t
autor
1. čer 2009

no nemám sílu na to si uvařit, Joli dojedla včerejší polívku, druhý jí uvařím na 15 ale jsem unavená a nemám chuť vařit sobě 😝

martinka79
1. čer 2009

jasně to se bere, já dělám zapečenou brokolici Míšovi a a večeřži.

Jani musím s Badem k holiči... se ho budou lidi bát.... 😀 😕 😕 😕 bude jako lev.

martinka79
1. čer 2009

holčiny jdu si číst zatím pa

e.k.t
autor
1. čer 2009

Marti brokolicové pyré bude mít joli k brambůrkům a masíčku 😉

martinka79
1. čer 2009

Jé tak to jsme na tom podobně. my tedy bezmasé jídlo,a le jinak stejné.

anta
1. čer 2009

Tak Honýšek spinkal všeho všudy odpoledne po obídku půl hodiny, pak ho něco vzbudilo a plakal, tak jsem s ním byla venku a to je marnost nad marnost, neusnul, to bude teda zase den 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2009

Kde to zvíře bere energii? asi mne švihne, je mi už i blivno 😝 no to bude den, Martin dorazí zase kdo ví kdy 😝

anta
1. čer 2009

Evi, máme to samý, achjo, to člověk vidí ten den najednou jinak a to jsem měla dobrou náladu, to jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží, asi dlouho ne 😝 😅

e.k.t
autor
1. čer 2009

No já zrovna před chvílí dostala ořádnýho zdrba oa kamarádky a zároveň ředitelky agentury, protože můj ohnilej mozek udělal kanadu teda botu jak ..... no tak jsem mírně na sešup k podlazr, do toho mne chytlo ucho, no spánek by to spravil, přece jen od 2 ráno je to už dlouhý 😝

martinka79
1. čer 2009

holky to je šílené Míša spal ukázkově až skoro do 14hod. takže 2hodinky.
Jinak nikolka donelsa z matematiky 4 v ŽK tužkou prý zítra bude oprava, to jsem zvědavá. ☹

martinka79
1. čer 2009

Evi drž se... 🙂 myslím na tebe

e.k.t
autor
1. čer 2009

no tak to Niki neměla svůj den a opraví to, neboj 😉

e.k.t
autor
1. čer 2009

já to zvládnu, ale nikdy bych nevěřila že i já budu mít tak vyhrabanej mozek, no bylo to oprávněné, přitom možnosti tu fakt byly, ale já jsem slepý zmatkář, no to u sebe neznám 😝

e.k.t
autor
1. čer 2009

jdu zkusit polohu ležmo, i když fakt nevím ☹

martinka79
1. čer 2009

tak super odpočinek. No Nikolka z 12příkladů 3blbě a šup 4 ☹ ☹ ☹ je to smutné, ale nedá se svítit už to tam je oprava neoprava.

martinka79
1. čer 2009

čauky holky jdu se chystat na výlet.

anta
1. čer 2009

Evi, též ti posílám trošku energie z toho mála, co my nějak dneska zbývá 🙂
Marti, 4 z matematiky? Tak to je moje holka 🙂 , já jsem na matiku dřevo 😀 😀 😀