Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. čer 2009

😀 😀 holka to by byla, ale sranda viď.

anta
16. čer 2009

No to by se mi hodilo do krámu a rovnou dvojčata 😀 😀 😀 Nene, počkám pár dní, uvidím, co bude 😉

martinka79
16. čer 2009

jé dovjčata tak to by jsme se zapotily s tebou všechny 😝

anta
16. čer 2009

Vy byste se zapotily a já bych se pos... 😀 😀 😀

anta
16. čer 2009

Honzík má ještě k tomu nespací období, což je úžasný, pomoooc 😀

martinka79
16. čer 2009

to si piš, ale neboj ono tolika radosti nebude. 🙂 je to jen stresová záležitost takže očekávej příchod hosta každý den. 😉

martinka79
16. čer 2009

jé tak u nás se spalo asi od 12.30hod do 14.15hod te´d pošupeme ven dnes budu sekat trávu na zahradě a umývat okna tedy oprašovat. 🙂

martinka79
16. čer 2009

tak nikdo tu nebyl celé odpoledne, my stihli osekat část zahrady a te´d usínáme.

e.k.t
autor
16. čer 2009

ahojky, jsem doma, byla jsem dnes na nehtech viz album, přesně jak jsem si je nakrelila 😉

potom setkání s kamoškama z porodky 😉

martinka79
17. čer 2009

jé evi samé krásné věci a já si říkala, kde jsi. že snad v posteli. 😀 tak jdu koukat na album.

Krásné všem raníčko svítí u vás sluníčko. Nikolka je fit do školy si to pomašíruje.

martinka79
17. čer 2009

tak Mišák churpe vždy v 05hod se probudí přesídlí do naší postele a spí dál.... tro je bájo jen kdybych nemusela vstávat. ☹ dens šla Nikolka z vesela.

anta
17. čer 2009

Dobré ranko, tak jsem tady, dnes mám doma MM, bude doma do pondělí, měl jet na služebku, ale nakonec nejel, do práce taky nešel, ó my se máme, ale pššššššt 😉

paolin
17. čer 2009

ahoj holky!
Jani, tak to máme stejný 😉 Mirek měl být týden pryč a zatím je doma 🙂 jééé, to je paráda! balzám na mé nervy 😵
Evi, jdu juknout do albika 😉
Marti, supr, že je Nikol lépe!

anta
17. čer 2009

Pavli, tomu věřím, že je to hnojůvka na nervy, on člověk občas vysadit musí 🙂

martinka79
17. čer 2009

Holky vy se máte to já budu mít MM v práci celý pátek a celou neděli má služby. ☹

martinka79
17. čer 2009

nehtíky super Evi.
Holky tak si ty vaše m..... užívejte 🙂

anta
17. čer 2009

Jé Marti, to je mi líto, že to takhle máš 😒
MM je fakt prdlej, běžel do lékárny pro těhu test, je nějaký vystrašený nebo co, to nechápu 😀 😀 😀

martinka79
17. čer 2009

Jani se mu nediv.... třeb ase na to klepe víc než ty. 😀 😀 😀 tak potom mi dej vědět.... myslím na tebe , ale vím, že tam dvě čárky nebudou. 😝

anta
17. čer 2009

Já si taky myslím, že z toho nic nebude, ale manža mě silně znejišťuje, není mi to příjemné, abych pravdu řekla 😉

martinka79
17. čer 2009

tak to chápu já když se na těhu klepala tak MM taky dělal velký povok a o to víc jsem se těšila... u tebe je to teď opačně.

martinka79
17. čer 2009

gtggkljdgfg rffegf ko bfuéhíéuýjl lok nmTJVI 😎 😎 😎 😎 😎 😎 MÍŠA

martinka79
17. čer 2009

převlíkám peřiny když je tak žužo

martinka79
17. čer 2009

tak a do toho si s Míšou umyjeme okna a půjdeme ven.... já sundala záclony a on šudlá okno a až usne tak to dodělám.

anta
17. čer 2009

Tak jsem si udělala test a negativní, docela mi odlehlo, protože mi na druhé dítě přijde ještě brzy, 🙂 s MM bychom chtěli počkat, až budou Honzíkovi tak 3 roky, nooooo. 🙂
Honýšek se teď sám cpe chlebíkem, sám si ho zkušeně strká do pusinky, to je pokrok 🙂 🙂

anta
17. čer 2009

Mišáčku, děkujeme za pozdrav, Honzíkovi ho vyřídím 🙂

paolin
17. čer 2009

jéé, Marti..to je nemilé, že budeš sama 😒 snad to ryhle uteče, viď?
já to zakřikla 😀 Mireček odpochodoval do práce 😀
Jani, tak žádné nové Anťátko? no, tak příště 😉

martinka79
17. čer 2009

Holky hlásím se z venku doma. Michálek dnes bodoval nejže peláší jak drak a je to pohodář a objevovatel světa. hned jak vyběhl ven čapl moje klíče a šup s nimi hodem velmistra do kanálu. 😠 😀 😀 😀 😀 to bylo žužo.... pěkně jsme se na ně koukali a přemýšleli jak na ně. nakonec mi páni dělníci na obci dali tyčku a ní háček a byly zase venku. 🙂
jsou radosti. Jani takže nic no to neva aspoň máš víc času na nás... takhle by jsi byla moc zaneprázděná.

martinka79
17. čer 2009

Pavli TM už pelášil pracovat,a le snad jen jemně. 😉

martinka79
17. čer 2009

tak jsme zjistila, že to naše zlato někam zašilo kartu do upc tedy a já nevím kam..... to je děs. ☹

anta
17. čer 2009

Marti, Mišáček je kuliferda, koukám 😀 😀 😀 Tak všechno pěkně do truhliček na zámek 😉