Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. črc 2009

jé to je divné.... tak snad ten dnešek přežijeme... Jani hurá do akce. 😉

e.k.t
autor
9. črc 2009

tak první analýza byla úspěšná, zato druhá ta bude bléééé, no uvidíme 😉

anta
9. črc 2009

Evi, ty to zvládneš, jsi holka moooc šikovná 😉 My se vrátili z venku /doma říkáme, že jdeme ventu/, není to tak zlý, občas teplo, občas hnusnej vítr, občas déšť, člověk si má z čeho vybírat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. črc 2009

no to už bude od začátku hodně velká předpojatost 😝

many
9. črc 2009

ahojky holky 🙂
jééééé já ani nevím ,že Alenka čeká druhý miminko 🙂 no to je superrr

martinka79
10. črc 2009

krásné ráno všem, tak jdeme dnes na převaz a domluvíme se zda bude muset znovu na operaci.... se mi nehćhce mos souhlasit, ale tu ručičku má vážně ble. ☹

anta
10. črc 2009

Dobré raníčko, holčiny 😉 Marti, to je mi vážně líto, že jsou s tím problémy, achjo, doufám, že zase nebudete muset do tý příšernosti jako je ta nemocnice ☹ Posílám Mišulínkovi pusinku za jeho statečnost 😉

martinka79
10. črc 2009

Díyk ti Jani za podporu ani mně se do té nemocnice nechce a podstupovat zase to všechno.... nevím jak to udýchám. ☹

anta
10. črc 2009

Ale vždyť už je to doba, co mu to dělali, jak to, že se mu tam objevila taková hnusárna? A co to je, nějaká infekce nebo co? 😉 Kdyby náhodou, tak zase jsem na příjmu, neboj, nebudeš tam případně sama, ale chápu, že by se ti do té morny nechtělo ☹

martinka79
10. črc 2009

no je to tkáń které se snaží zacelit a ránu a vevnitř je něco co tomu brání a porto leze ta živá tkáň ven..... může tam být zbytek stehu nebo infekce..... tak já ti nevím dnes budu volat svému dr. co to dělal☹ alenemyslím si, že zato může, jelikož na netuo tom často píšou, že to může vniknout. jeden paleček super druhý hnus.- jdeme se chystat na výlet k dr.

anta
10. črc 2009

Moc držím palečky, je mi vás fakt líto a vypadalo to dobře, viď? Moc na vás budu myslet 😉

anta
10. črc 2009

Dala jsem si do albíčka Honýšovu fotku, hraje si na ní na manekýna 🙂

paolin
10. črc 2009

ahoj holky!
Marti, to je děs ☹ je mi to moc líto ☹ snad to bude brzy OK!!!
Jani, fotka parádní 😵
Adam chrní. Má každý den úplně jiný režim, jak je Viky doma. kdo se v tom má teď vyznat..zkusím dát spát Víťu.

paolin
10. črc 2009

jo jinak holky, u nás velká novinka - zpráva roku 😀
známí se snažili o mimčo cca 8 let. dost drsný diagnostiky, špatný chromozomy, alergie na oocity...prostě příroda řádila. několikrát IVF, potrat apod. vzdali to, zažádali o adopci..v lednu kamoška šla na operaci s páteří, nesměla poté otěhotnět...a teď je v 18tt. přirozeně! no zírala jsem včera, když mi to Mirek říkal! to je bombááá! tohle je fakt zázrak 😀 moc jim všichni držíme pěstičky. to bude v álejích nablito, jestli to dotáhnout do zdárného konce 😀

e.k.t
autor
10. črc 2009

jééééé tak to jim Pavli přeji aby měli zlatíčko jako my 😉

Marti no to je fakt nepříjemné s Mišáčkem, ale hlavně aby se to zhojilo a bylo to v pořádku 😉

paolin
10. črc 2009

Evi, hned jsem si vzpomněla na vás, jak jste si museli počkat. říká se, že těhu je zázrak. dle mého je fakt zázrak počít přirozeně po takové době a po problémech 😉 takže Jolanko, ty velký zázraku, ať se moc daří 😉

anta
10. črc 2009

Ahoj holky, přišli jsme zvenku, mám úchylný dítě na pouliční lampy, jakmile nějakou vidí, tak hned na ní ukazuje a dělá ééééééééééé héééééééééé jééééééééé, lamp je na ulici dost, takže to prakticky dělá celou cestu 😀 😀 😀
No ale podařil se mi supr úlovek, jedna bába z jednoho baráku měla ve vokně super větrník ve tvaru kytky, moc se mi vždycky líbil a záviděla jsem jí ho 😀 😀 , no a co se nestalo? Vítr jí ho odnesl a já ho teď našla válet se na trávě, tak jsem ho hned ulovila a mám ho doma, je moc pěknej a velkej 😀 😀 😀 😀

paolin
10. črc 2009

teda Jani, aby na vás baba nedošla, že jste ji ho z balkonu uzmuli 😀 ale úlovek prima 😀
pořád na nás zvoní nějakej debil a já ho neznám. ať mi políbí!

anta
10. črc 2009

Ale já za to nemůžu, že je velký vítr, tak si to má bába posichrovat 😀 😀 😀 , dám si ho na druhou stranu do okna, aby to hned neviděla 😀 😀
Že by úchyl? 😀 😀 😀

paolin
10. črc 2009

ne,t ak nakonec to byl soused, že prý se mu na balkoně rozmnožily vosy, tak ať neotvíráme okna.
Jani, máš pravdu, má si to bab hlídat 😀 s tím Honzíkem to musí být super 😀

anta
10. črc 2009

Ježiš, tak to se sousedovi omlouvám 😀 😀 😀 To bych se teda bála těch vos 😕 Ano, s Honzíkem to je super, pořád se venku směje, vidí velký auto, začne na něj ukazovat a smát se jak blbej 😀 😀 😀

paolin
10. črc 2009

jéé, to je hezký 😀
Adam miluje pejsky. jakmile nějakého uslyší, štěká taky 😀 dnes štěkal i na kočičku. v tom má chudák zmatek 😀 taky teď na všechny dělá pápá a rozdává dudýn protijdoucím lidíčkám 😀 tuhle měl moji peněženku a rozdával karty, i platební. to se lidi nasmáli 😉
tyjo..ti dva pořád chrní!

paolin
10. črc 2009

Jani, co víš. třeba je ten soused úchyl, ani o tom nevíme 😀 😉

anta
10. črc 2009

Jé Honýš pejsky miluje, vždycky mu říkám: "Honýšku toho pejska papat nebudeš, teď jsi obědval" Lidi čuměj 😀 😀 😀 Dnes taky dělal pápá, to mě překvapilo. Ale ta lampová úchylka 😀 😀 je děs, panč kvůli tomu ani nechce spát 😅

anta
11. črc 2009

Tak koukám, že tady nikdo od včerejška nebyl. Ale mám novinku, Honzík udělal krásné tři krůčky, posílali jsme si ho s MM mezi sebou a on si pěkně došel jak ke mně, tak k tátovi, takže vlastně udělal 5 krůčků, ale jistých 😀 😀 😀 . Jinak už se začíná zvedat čím dál tím víc a s větší jistotou 🙂

e.k.t
autor
11. črc 2009

Jani to je super, já měla včera rozlítáno, do kanceláře dodělat včerejší klientku a odpoledne ještě jedna analýza 😀

anta
11. črc 2009

Evi, teď jsme udělali 6 krůčku v kuse, což mě teda udivilo, Honzík se na to vždycky pekelně soustředí a už si to ke mně metelí, jéééééé 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. črc 2009

to jsou krásné chvilky 😉

e.k.t
autor
11. črc 2009

tak Joli slupla plnou misku husté hovězí polévky se spoustou masa kuskusem a mrkví a ještě 😀 se tváří jako že má hlad, pomoooooccccc to dítě mne sežere 😀 😀

já ještě nestihla žádné jídlo, no za chvíli budou uvařené brambory a Joli dostane mrkev s masem a brambory a až ji uložím tak si dám gulášek za včera nebo rizoto z předvčera 😉 jestli zalehne a nechá mi chvilku 😅

anta
11. črc 2009

My jsme měli americké brambory s filé a dali jsme si do nosu, Honzík si dal jen kousek skleničky provensálské zeleniny s kuřecím masem a teď se dodělává ještě mlíkem. Ráno spal málo, tak je unavený jako prase a je protivnej, ani se mu nedivím, je to takový spací počasí, uáááááááááá už zase zívám 😀 😀 😀