Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
18. črc 2009

čauky holky, jsme doma! počasí supr, až na dnešek. začalo pršet, tak jsme jeli domů. a v Brně tedy lije fest 😀 doufaám, že jste se měly prima a děti byly hodné! okouknu nové fotečky 🙂 já nějak moc nefotím. musím se polepšit! 😉 jdu večeřet, tak zítra juknu 🙂

martinka79
18. črc 2009

ahojky balím Nikolku dopoeldne sjme sjezdili svět a sháněli holínky to byla práce a nějaké super boty na tábor trekáče se prodávají až od srpna to je, ale blbost co???? 😀 trekáče potřebuji na výlety hlavně v létě a né v zime i když to tajé. OPbkladač udělala hodně moc práce a dojede zase v pondělí.

e.k.t
autor
18. črc 2009

pavli hlavně že jste se tam dobrodili 😉

e.k.t
autor
18. črc 2009

Marti jsou to vtipálci 😝

e.k.t
autor
18. črc 2009

jinak před momentem jsem uspala ječilku zlobilku a padám teda taky 😖

martinka79
19. črc 2009

čauky holky, Pavli už doma to počasíčko viď. no já zapadla na táboře.... a nahodila jsem asi další 5aut scvým autem vycouval mi známý,a le byla to práce dva nás museli ještě tlačit..... všichni od bláta. 😀
kvůli chytrákovi co zaparkoval úplně na mně nalepený a mi nemohli hnout autem.

e.k.t
autor
19. črc 2009

Marti někteří jsou fakt úžasníííí 😝

e.k.t
autor
19. črc 2009

☹ jdu se šrotit zítra zkouška z techniky 😝 a nic neumíííím ☹ 😝

martinka79
19. črc 2009

Evi drřím pěsti já peču muffiny Michálek chrupe usnul nám v autě když jsme jeli z výletu. ☹

e.k.t
autor
19. črc 2009

no hlavně že jste v přádku dojeli, to je důležité 😉

tady je to hrozné, mám se učit a nemám tu solené ražené makadamové ořechy, to je potrava pro mozek ☹ achich ach

martinka79
19. črc 2009

jé to znám tak okousek nějakou čokošku
ta je sice na energii, ale i tak.

e.k.t
autor
19. črc 2009

tak se jdu učit do kavárny 😉 třeba to pomůže, je toho moc 😝

paolin
19. črc 2009

čauky holky! Evi, tak se drž! moc na tebe myslíme!
Marti, ty jsi šikula, že mufinuješ!
my dnes byli plavat a mám toho už docela dost. ne, že by kluci dnes moc zlobili, ale mám vybité baterky. potřebovala bych alespoň chvilku "svobody" 😉 babičky mají bohužel své, takže smůla.
Mirek uspává Adámka a jak ten plače...achich ach! nejraději bych tam šla a pochovala ho. jenže to je pak Mirek naštvaný, že si Adam vydupal dvé. těžký..jinak vám řeknu, ža jak jsou kluci pořád se mnou, tak už je pěkný mamánek i s Adámka. a to tak, že nechce už být ani s tátou. to je tedy síla 😝

paolin
19. črc 2009

tak mám obarvenou kebuli, ostříhané nehtíky a šupla jsem pár foteček do albika - konečně 😉 jdu si dát zdravé hranolky a koukat na Midsomer. tak dobrou a zítra páá!

martinka79
19. črc 2009

Pavli tak ti utěším Michálek je mamánek šílený..... přes den ještě tak zvládne s někým být,a le musí mít činnost, ale usínání a noční soaní jen s mami když mě vidí tedy. a před 2dny ho Mišák v noci zkoušel uklidnit a 50min.... řevu vzteku a boje a ž jsem nakonec stejně nastoupila já. MM to těžce nesl. není na to zvyklý Nikolku mohl ukládat kdokoliv. ☹
Pavli užji si večer.

martinka79
19. črc 2009

Evi kavárnička jéééééééééééééééééé, tak snad jsi se něco naučila
my zítra jedeme směr kontrola nemocnice s palečkem§ 😉

martinka79
19. črc 2009

Pavli super fotečky taky musím něco přidat, snad v týdnu... 😉 nějak také nefotím není čas.... jsme jak větroplachové. Kluci spolu spící to je úžasné. 🙂 .

e.k.t
autor
19. črc 2009

tak jsem se tam snad naučila přejezdy a vše o nbich 😉 ale ještě toho moc zbývá 😅

martinka79
20. črc 2009

krásné ráno všem... 😉

martinka79
20. črc 2009

šupu uklízet a balůit synovce dnes už odjíždí. on chuděrka ještě chrupe.

anta
20. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, tak jsem zase tady. Víkend s tchánem byl naprosto hrozný a doufám, že ho teda hodně dlouho neuvidím. 😠 Je to děsnej kretén, opravdu 😝 😝
Marti, tu návštěvu budeme muset odložiti, neboť je tady ještě manželův bratroň a vůbec nevím, kdy bude odsud odjíždět, je teď po 4,5 letech z Irska v ČR a zůstává nadobro, asi si nás bude chtít užít, jak to půjde 😉 Příští týden by byl opravdu pro návštěvu celkově vhodnější, tak snad to neva 😉

martinka79
20. črc 2009

jani ajsně nevadí a chápu to... jéééé tak tchán byl bléééééééééééé to je mi líto... někdy je lepší nemít návštěvu než ji mít doma. 😀 pěkně si odpočiň švihni chlapům kluka ahurá na prochajdu s volnýma rukama.

martinka79
20. črc 2009

já trochu gruntuji mění se nám tu návštěva přijede neteř a od zítra tu bude chrupat obkladač tak proto. ale mám tu binec takový ten neviditelný co vidím jen já. 😕

paolin
20. črc 2009

ahojky holky!
Jani, to je opruz teda...ale máš to aspoň za sebou 😉
Marti, ať se ti hezky uklízí!
my jdeme na chvíli ven. sice je tam krapet kosa..

martinka79
20. črc 2009

no je Synovec byl s Mišákem a psem a přišli se pro mikiny a Michálek už stávkoval je doma.
😀 jj uklízené to jde když enní nikdo doma se těším jak vypadne neteř ven s mišou a já se do toho dám vemu to z jedné vody na čisto a pěkně vyhazovat a likvidovat jednoen krásný den..... 😀 😝

paolin
20. črc 2009

tak jsem doma a Adam spí. kluci dnes tedy zlobí, až hamba 😠 asi zase změna počasí. od středy mají být opět tropy. děsný toto..
jak je u vás?

anta
20. črc 2009

Teda, já se k tomu PC vůbec nedostanu, tak až budu moci, tak vám popíši situaci během pobytu mého tchána u nás, doteď se divím, že jsem ho nevyhodila oknem 😀 😀 😀

paolin
20. črc 2009

Jani, napiš, napiš. třeba se tomu teď zasměješ 😉
byla jsem si s kamoškou sednout na pizzu a bylo to moc fajn 🙂 kéž by to bylo častěji 😉
Adam teď řval a řval a nechtěl tátu a řval, dokud jsem nepřišla. děsný toto 🙄
tak dobrou všééém!

e.k.t
autor
20. črc 2009

tak techniku už mááááámmmmm, v pátek RID a v pondělí doprava a bude snad klid

many
21. črc 2009

dobré ránko 🙂 🙂