Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
6. srp 2009

Ahoj holky, jen na rychlovku, Honzík ještě od rána neusnul, teď jsme hodili bobana, tak je naděje, že by to mohl na chvíli zabalit, prosííííííííííííím 😀 😀 😀
Marti, to víš, je to Míša - kluk zvídavej, Honzík mi v kočárku pomalu taky nechce už usínat venku, což mě občas, když jsem unavená, docela vadí, ale přece ho nezabiju 😀 😀 😀

martinka79
6. srp 2009

Mončo ahojky, pevné nervy... vydrž ono to přijde. 😉

martinka79
6. srp 2009

Jani 😀 😀 s tebou je dobrá nálada na světě. 😉

martinka79
6. srp 2009

Mončo a co takhle koupit ještě jeden noťas my máem dva pc taktéž.... 😎

e.k.t
autor
6. srp 2009

☹ Moni ahojky, teda řekni tm aťti koupí nějaej aspoň z aukra abys byla spojená se světem 😔

martinka79
6. srp 2009

Mony sobotní hlídání ti přeji a rochu v koutku závidím, ale jen maliiiinkato. 😀
evi kdy ty za nou dorazíš.......? než začneš pracovat pak nebudeš mít čas vůbec.

Jani na tebe si blokuji poslední týden v srpnu.... nějaký den .jsem domluvená s MM takže pohoda. 🙂

martinka79
6. srp 2009

Evi nakonec uděláme sbírku na Monču.... aby tu mohla být s námi.

monkia.pv
6. srp 2009

holky uz jsme zadali znamimu jaky notas chceme,ale nejak nema cas nebo co!Uz ten net potrebuju jako sul!jsem bez nej jak bez nohy! 😀 Vidim ze vam ditka nechcou spat v kocarku,tak u nas je to stejny!Spime jen jednou za den a to po obede,ale nastesti spi 2-3 hodiny,takze super!

e.k.t
autor
6. srp 2009

no já bych na půjčení měla starýho křápa, který se blbě pouští, ale jinak je funkční, jestli je zájem přivezu.

Marti, Martin má volno 10 a 11 a zatím nic nehlásil 😉 tak si vyber a nahlásím já, kdo dřív přijde ten dřív jede 😀

martinka79
6. srp 2009

no tak u nás právě v poledne super taktéž jedině doma 2-3hodiny, ale večer je to teď horší nechce usnout.... tedy než si lehne dělá histeráky a když řeknu miláčku řekni dobrou a jdeme spát a tak je konec hned se drží knížky nebo hraček a nechce a musí si nutně hrát. jinak je milionový na zahradě si vyhraje a všude nemáms ním probléma,a le tot mě zabíjí a havně chce jen mámu 😠 😠 😠 zlato moje.

monkia.pv
6. srp 2009

Marti fakt to hlidani je super!Ja si doma uklidim vklidu-pak se natahnu do vany a uzivam si to!No a nasi jsou radi ze ji hlidaji!Tak jsem se docetla ze uz budete pomalu bydlet!To je skvely!Jedete jak draci!

e.k.t
autor
6. srp 2009

Marti takže mamán jo? to joli ani omylem

anta
6. srp 2009

Tak jsem ho udolala, je v dobré náladě, což mě těší, to mám nejraději, když se krásně směje, je to můj měsíček na hnoji 😀 😀 😀
Ahoj Mony, to je teda pěkně naprd, nejen, že tě manža pořád nechává samotnou, ale ještě si s sebou bere tvé jediné spojení se světem, neboli s námi, to ti musíme hodně chybět, že jo? 😀 😀 To bych mu fakt asi usekla ruce, mně by to dost vadilo toto. 😒 Malá je moc pěkná, jukla jsem na ní 🙂
Marti, beru na vědomí, přijeď, jak potřebuješ, dárasy pro tvé prďoly jsou připravené, Honýš je pořád zkouší, tak snad se vašeho příjezdu dožijí (dárky ne Honýš) 😀 😀 😀 Proti sbírce na Monču nejsem, klidně😉

martinka79
6. srp 2009

jani super beru na vědomí taktéž... podrobnosti ujasníme. evi a co ty????
JO Mišák je mamánek.... ale jsem ráda mám stavy kdybych s ním prohodila plnou zeď či plot u domu, který nemáme ale pak si řeknu ty jo vždyť ot je to nejkrásnější v 16ti mě asi tak často volat nebude... 😀
Jo jedeme se stavbou... ale né rychle tak nějak normálně pomalu s jedněma rukama. občas si někoho najememe, ale to víte dům je velké sousto kdo ho má ví o čem mluvím....
pěču buchtu.... jogurtový základ na něj rozšlehaný tvaroh a pootm merunky a dobenka.

monkia.pv
6. srp 2009

jani na poslednich fotkach v albicku ma mala neco kolem 8 mesicu!Vubec nema cas doplnit nove foto!Jee vy jste hodne ze by jste na me usporadaly sbirku! 🙂 Ale myslim ze nebude potreba!zatlacim na MM a on na toho borca a snad to pak bude rychle!Holky nemate nekdo zkusenost s kreslenim detskych motivu na zed?Chtela bych Vanulce namalovat na zed strom a nejaky zviratka a myslela jsem ze sezenu sablony,ale bohuzel maji jen male a ja chtela velky!

anta
6. srp 2009

Jé Moni, já to zatím dělám tak, že vezmu čtvrtku, namaluji nějaké zviřátko, nalepím to na zeď a Honýš se zabaví tím, že to trhá a rve a kouše 😀 😀 Příští rok nás čeká malování, takže to lepení na zeď zatím neva, taky jednou nad těmi ozdobami budu přemýšlet 😉
Marti, Honzík je matánek neboli tamánek, jede po nás po obou jak slepice po flusu 😀 😀 😀

anta
6. srp 2009

Jé, Marti, když budeš mít chuť hodit s Mišákem, tak přijeď do Kladna a hoď nám ho do třetího patra 😀 😀 😀

paolin
6. srp 2009

čus bus holky!
Adam chrní, Vítek jel s tátou do práce, tak honem za vámi 😉
jéé, Marti, tak si užij výlet!
Mončo, ahoooj! teeeda! ať se honem manžel pochlapí a pořídí ti nouťase, jinak že si na něj došlápneme 😉
Jani, to je prča s Honzíkem 😀 Adam měl mamánkovací období, u Mirka jenom řval. už ho to přešlo a včera šel s Mirkem dokonce i spát 😉
holky, tak jsem včera zabookovala zájezd k moři. chtěli podepsat smlouvu a poslat peníze do hodiny a půl! se zbláznili, ne? pak mi ještě naučtovali za Adama 18tisíc za přistýlku!! tak jsem si to se slečnou vyjasnila a platíme na něj jen 1200,- a za Vítka 4990,-. krapet rozdíl 😉 máme odlítat 24., tak mi držte pěstičky, ať je kontník chodivý a děti zdravé 😉

anta
6. srp 2009

Holky, jestli máte zájem se pobavit, jukněte ke mně do albíka, takto jsem dopadla po jednání s úřady a neklepejte si na čela tak nahlas, já všechno slyším 😀 😀 😀 😀

paolin
6. srp 2009

hele, Jani, na to kolik jsi absolvovala úřadů, jsi dopadla ještě dobře 😀

anta
6. srp 2009

No byla jsem na OSSZ, na úřadu práce, na VZP, v Modré pyramidě a v T-Mobilu, takže jsem si užila svého dost 😀 😀 😀

monkia.pv
6. srp 2009

Pavli a kam letite?
Jani super fotka 😀

anta
6. srp 2009

Jsem ráda, že šel MM do práce, já vám nevím, ale mám dojem, že když je doma, tak je Honza pořád slyšet, je ječivější a vůbec hlučnej 😖 , pořád se chce u něj nosit a sotva ho dá na zem, tak začne hned ječet, no to se mi vůbec neděje, tak nevím 😨

paolin
6. srp 2009

Mončo, letíme na Kos. je to naše první pořádná dovolená od doby, co máme Vítka. a moje první luxusnější dovolená. to jsem tedy zvědavá 😉

paolin
6. srp 2009

hm, Jani, asi upoutává pozornost. chce být s tátou, protože je mu vzácný.

paolin
6. srp 2009

jinak holky, malý zázrak 😉 naši si vemou Vítka na víkend na chatu. naposledy s nimi byl, co se narodil Áda. Mireček razí v sobotu na turnaj v beachu, tak doufám, že nebudeme o berlích oba dva 😉

anta
6. srp 2009

Asi jo, u mě je fakt dost v pohodě, směje se a řádí jak černá ruka, jenže táta dělá děsnou chybu, nechá kluka na zemi a jde si sednout před ním k PC, to víš, že se po něm hned škrábe, že chce taky k PC a MM to občas pěkně štve a zbytečně po něm řve, že ho to nebaví, no takže je to takovej začarovanej kruh 😅 , já mu to říkala, ať si před Honzou k tomu počítači nesedá, jinak tam to zvíře bude chtít taky, no nedá si říct. Nejvíc mě štve, že já malýho přebaluju a MM si sedne k PC, tak malej mi při přebalování začne ječet a chce za tátou, no tak to bych ho (MM) čutla do prdky 😠

paolin
6. srp 2009

Jani, ach jo s chlapama...s tím PC je to u nás stejné. Adam vyloženě nesnáší, když do něj koukám a hned mi to hrne pokazit 😀 momentálně je u nás dost rachot, páč se kluci pořád o něco rvou. Vítek Ádu záměrně pošťuchuje, podráží, bere mu věci a Adam zase chce úplně vše, co má Vítek. to je pořád nějakýho řevu! nejlepší na tom je, že tohle je asi ještě docela klidová fáze. za pár let mě z nich asi raní 😀

anta
6. srp 2009

Pavli, ty musíš mít fakt dobrý nervy 🙂

paolin
6. srp 2009

no a Jani, máš recht - jsou situace, kdy se musí dítě nechat v klidu. to by mohl chlapák pochopit 😉