Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. srp 2009

no to bych byla poprděná strachy 😉

anta
13. srp 2009

Ahojky, holčiny 😉

anta
13. srp 2009

Tak jsem se napapkala. Včera mi teda Honýš docela sral 😀 😀 😀 , byl protivnej jak prase, ale nějak jsem to ukočírovala, ani nevím jak, ale žije 😀 😀 😀

martinka79
13. srp 2009

tak mišánek vstával teď přiřítil se za nou do kuchyně já vařím už guláš obkladfač už zasde maká. 😉

martinka79
13. srp 2009

malá procházka na stavbu, dovařím oběd...

many
13. srp 2009

ahojky holky 🙂
vše nej Alenkám k svátku 😉

many
13. srp 2009

Jani u nás je ta protivnost taky teď delší dobu z těch zubů a je to síla, když ho to chytne 😠 sebemenší maličkost ho rozteká,rozeřve,........to nervy pracují 🙂 je to nezvyk, že 😉 takový zlatíčka a jak už umí dát zabrat

many
13. srp 2009

Marti koukala jsem na fotečky, teda vy to budete mít nááádherný 😉 jéééééééééééé

many
13. srp 2009

jééé Evča už se snažijou o další mimi 🙂 tak držím pěstičky 🙂

many
13. srp 2009

Paolin ty máš tak krásný ty fotečky jak jsou tam brášci spolu v té posteli, vaně,... to je náádherný 😀
jinak jsem omrkla i ostatní dětičky a pěkně teda rostou 😉 hlavně ať jsou všichni pořád zdraví

many
13. srp 2009

holky zase mám smůlu, že tu nejste ☹ tak snad přííííště

paolin
13. srp 2009

kuk, jsem tu 😀 ráno jsme dali Vítka do školky - dokonce chtěl 😉 a asi ho to i brzy přešlo 😀 a Mirek mě zavezl na kožní, takže má zase zásobu mastiček 😀 pak jsem dokonce šla s Ádou i ven. hned před domem jsme narazili na děti ze školky na procházce, tak jsem se připojili. Vítek tedy kňučel a tak jsme si šli s nimi hrát na hřiště. docela jsem to zvládla. dokud mi tedy Adam nezačal utíkat a řehnit se, jaká je to švanda. no, pro mě moc nebyla 😒 jsem ho sbalila a hurá dom. teď už spí a já si taky půjdu lehnout. v noci měl hrací dvouhodinovku od 22-0:30, což bylo dost drsný. řehnil se, lítal po posteli a dělal kraviny. no a vstával o 5ti! to je fakt síla, co on vyvádí! 😠 každopádně jsme mu dnes našla v pusině 4 nové zuby - spodní dvojky a čtverky. tak je teď zubatec největší 😀
Many, já se s tebou vždy minu! to je ale smůla!

e.k.t
autor
13. srp 2009

Ahojky všem

Alenkám všechn nej nejnej k jmeninám

Pavli Adikovi gratulka k zoubkům

Many no snažíme nesnažíme, Joli je teď tak náročná že teda o romantiku nemám zájem teda zájem by byl, ale jsem tak hotová že fakt neeee, ale třeba seto ase usadí 😀

anta
13. srp 2009

Též se přidávám ke gratulaci všem Alenkám k svátečku. 🙂
Honzík spinká, byl teď hodně unavený, že mi málem usnul sám v postýlce s pejskem, který děsně nahlas štěká, to mu evidentně vůbec nevadilo 😉

e.k.t
autor
13. srp 2009

Jani závidím, tady to budeasi zase až do večera, to asipadnu na hubu, páč na zítra mám návšěvu kamarádku se třema dětma z toho nejmladší má 18 měsíců 😀

anta
13. srp 2009

Evi, nám ty zoubky dávají taky zabrat, malej se taky v noci budí a pláče, není to legrace zůstávat přes den čerstvá jak utržená jahoda 🙂

e.k.t
autor
13. srp 2009

no právě, a už to trvá dlouho a tím že ani nespí přes den je to fakt na vodík kyslík vanad dusík kyslík 😝 😀

anta
13. srp 2009

Tak tomu Evi věřím, teď jsem od pondělka do dnešního dopoledne takřka propadala depce, se přiznám, byla jsem naprosto v hajzlu ☹ Nakonec mě z toho dostal sám Honýšek, hm zajímavý 😉

e.k.t
autor
13. srp 2009

no oni to vycítí lumpíci, jo a u nás se opět nespalo ani po 11 ani po 14 jak bývaly dobré časy, teď už by si možná dala říct, ale pokud neupadne na podlahu, má smůlu povoleno má 19:30 😀

paolin
13. srp 2009

jéé, Jani, to je mrzuté ☹ ale supr, že už je ti líp 😉
Evi, to je lumpačka, ta Jolanka! tyjo...jak to nespaní zvládáš? a už je ti líp?
Mirek vzal Adama ven. tak zkusím uklízet. jak nemůžu chodit, tak je tu bordel, jak v tanku. bléééé 😝

e.k.t
autor
13. srp 2009

tak Joli usla v 20 tak jsem po večeři, posbírané prádlo, ještě vyndat a nandat myčku a hodit vaničku a naplnit pračku a hurá do potýlky 😉
a ráno na novo
a odpolko přijedekamarádka se 3 dětma, tak to tu budu muset aspoň trošičku pofackovat, dcera má astma, tak to po delší době setřu 😉

martinka79
14. srp 2009

krásné ráno holčiny včera jsem měla naplněný den návštěvami. tak jsem na vsá neěmal čásek dnes to bude lepší.... v neděli odjíždíme na meneší dovolenu a ve čtvrtek už budeme tady... máme objednaného zubaře. 😉
Jinak včera Michále nespal celý den.... jak vstávala ž v 9hod tak prostě nešel ale usl v 19:30hod a docela slušně. já jsem byla taky unavená z návštěv... dnes jsem si dala uklízecí den. převleču peřiny a možná vyperu záclony a umyji okna haha ač jsem řekla, že už ne tak asi Jo. 😉

martinka79
14. srp 2009

doufám, že vám všem je dnes super. 😉

anta
14. srp 2009

Dobré raníčko, holčiny. Už je dobře, měla jsem nějaký depkajzny, to bylo tou celkovou únavou z toho, jak Honýš v noci pláče z těch pitomejch zubů, tak mě vždycky vzbudí a já pak mám problémy s usínáním, včera odpoledne už jsem se ale cítila v pohodě, únava spadla a dobrý. Ale že jste nic nepoznaly, co? 😀 😀 😀
Myslím, že Evička je nebo byla na tom podstatně hůř než já, panč je na malou sama a když se divoška rozhodne, že nebude spát, tak je to obzvlášť úděsný 😉

martinka79
14. srp 2009

Jani tak to je dobře, že ti je lépe a Evička snad je na tom podobně 😉

paolin
14. srp 2009

dobré ránko!
holky, to je dobře, že je líp! to nespaní je teda drsný!! 🙄
Marti, užij si dovču!
jinak jsem včera v noci měla migrénu. dost mě překvapila, páč přišla ráz na ráz a hlavně na opačné straně, než normálně. to by mě teda zajímalo, co to jako má znamenat. že by mě ten posttrauma šok z kotníku vyvolal změnu 😨 čumím jak péro teda 😀

martinka79
14. srp 2009

ahojky Pavli tak to je nemilé a snad to je dnes už lepší.... lituji tě. a co kotníček jak se léčí a vy za chvliku taky jedete někdy po 20 ne?

e.k.t
autor
14. srp 2009

tak u násbudíček před 6, teď uje řevy řev vzteky vztek ale jinak pohoda, jen Martin bude mrzutý, páč se potřebuje po noční vyspat

e.k.t
autor
14. srp 2009

Pavli s tou migrošou je to tedy opravdu divné 😲

no Joli zkoumá posraný látkovky coprávě vyrobila, a je jí divné proč jsou v pračce a proč jem je drbalav umyvadle 😀 😀 a proč ta pračka nepre 😀 😀 😀

je s ní fakt sranda 😉

paolin
14. srp 2009

Evi 😀
Marti, máme letět 24. už bych tam chtěla být 😉 kotník lepší. v pondělí mám kontrolu. měla bych už chodt bez brešlí (berlí), což si nějak nedovedu představit...