Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
4. zář 2009

ahoj holky! nestíhám, nestačím! doma chaoz, nějak nemůžu chytnout rytmus. Adam má teplotu a bolí ho zuby. už v Řecku se mu začaly klubat trojky a kdo ví, co ještě. taky kluci řádili na 150% a téměř nespali, tak jsou grogy a kňučí. jinak napíšu víc, asi až večer.
a co je nového?
Jani, nový kočár? supéér!
Evička pracuje a Martinka už má ve škole Nikolku.
ukusím vás trochu dočíst, jestli to půjde.

paolin
4. zář 2009

tak Adam kouká na Krtka 🙂
no, dovolená byla moc hezká. bez dětí by si to tam člověk fakt užil 😉 takhle jsme byli dost v poklusu 😀 hotel paráda, jídlo a služby suprový, bazény taky, moře trochu studené, ale OK. první dny trochu foukalo, pak 4 dny bezva, další dva dny tedy vychr, jak prase. zase si užili surfaři a kiteři. to byl mazec 😀 cesta na Kos dost hrozná. Adam nespal, řádil, zlobil, v letadle plakal. měli jsme let s mezipřistáním v Ostravě, což tomu ještě dodalo. jak nám roznesli jídlo, zvedl se mi žaludek, tak to bylo taky paráda 😝 😀 posledních 40 minut Adam už usnul - byl pokořen a spal až do rána. zpátky usnul při vzletu a spal asi hoďku a pak byl zlblý, tak seděl a byl hodný. Vítek byl hodný oba lety. no, uf uf, jsem ráda zpět na zemi 😉 kluci mají spoustu zážitků a o to šlo. v hotelu byli další 4 rodiny s malými dětmi, tak byli i kamarádi. fotky dodám asap 🙂

martinka79
4. zář 2009

Pqavli samé super zprávy

martinka79
4. zář 2009

prdelínek šupajdil hajat.. už chodí pěkně sám lehne já mu dám pusu a je to.

anta
4. zář 2009

Ahoj Pavli, moc tě vítám a jsem ráda, že jste si to tak nějak užili, hurááááá 🙂
Tak nakonec MM šel pro novou duši do toho kolečka, chacha, tak na něj nakonec došlo 😀 😀 😀

martinka79
4. zář 2009

Jani, chlap....haha u nás by to bylo podobné. 🙂

paolin
4. zář 2009

Jani, to je zase story s kolečkem 😀
jo, jeden dost negativní zážitek od móóře máme - ukradli nám tam od bazenu odrážedlo motorku a dvě autíčka. autíčka se asi líbili nějakému dítěti a motorka nejspíš místnímu zaměstnanci. hmm..ukrást dítěti hračku..to je dle mého fakt hienismus!
Adam taky spí a Vítek je u babi.
Marti, uspávání závidím 😉 já teď ležela u Adama asi 45 minut, než konečně zabrat. většinou zaberu dřív já 😀
jdu se najíst. je to ale změna, že mi dnes nikdo neuvaří 😀

martinka79
4. zář 2009

jé si měla písnout předem babičkám třeba ¨vám navařili.
No tak to je fujtajbl sráči... to je nemilé viď toto je to nejhoší krást dětem. ☹ 😖 😖 😖 😖 😖

anta
4. zář 2009

To je tedy, Pavli, hnus, to se vám to teda vyplatilo, viď? Lidi jsou závistiví a pitomí 😝 😀
No a kočárek je ale Marti jako nový. Mám já to ale s těma chlapama trápení, kluk u manžílka nechce poslední dobou vůbec bejt, no vůbec, to ne, ale do tří minut u něj řve 😀 😀 , no a pak si mám v klidu odpočinout, kde? Asi ve sklepě 😅 Přemýšlím, jestli se z kluka tak trochu nestává mamánek. No taky story domácí mám, vytírala jsem a kluk začal u MM samozřejmě ječet, MM se naprdl a div, že mi nezačal vyčítat, co si to dovoluju, že vytírám! No kopnout ho do řiti! Ale co, v pondělí jde do práce, to tady snad bude větší klid 😀 😀 😀

martinka79
4. zář 2009

Jani tak to znám.... hele už má roupy zaměstnej ho. třeba ho nech vytírat. 😀

anta
4. zář 2009

Člověk to nemyslí zle, ale jakmile kluk začne u MM řvát, tak on je na něj vyloženě nasranej, kdyby aspoň jen naštvanej, ale ten se vždy nasere, že se ho člověk až bojí 😀 😀 Pořád mu dokola říkám, aby si to tak nebral, že u něj kluk řve, že za to nikdo nemůže, no je to jako když říkám volovi dobrý jitro, fakt 😅

martinka79
4. zář 2009

Jani tak už mu to neopakuj.... to ho přejde velkýho tátu a i malýho Honzíka.
peču experiment... buchtu s jablky a želatinou. 😀

anta
4. zář 2009

Tak jo, prdím na oba, ať se třeba sežerou 😀 😀 😀 Věříš mi, že jsem z nich unavenější než když jsem tady s klukem sama?

martinka79
4. zář 2009

to ti věřím mě někdey osšťaí jen kukuč mého chlapa..... když jsem myla terasová okna tak on jezdil s Mišákem venku o zahradě a vozil asi ve všem co má kola a jezdil neustále kolem mně..... vzadu na zahradě nemohl s ním vyjet někam na ulici nebo si sednout vedle něj a on by si sám krásně hrál... prostě chlap co má pocit že ti tak šíleně trvá.... sem to z něj úplně cítila. Já nakonec pustila radio zpávala si a kašlala na něj... 😀 😀 😀 😀 😅

anta
4. zář 2009

No to mi mluvíš z duše, já vytírala podlahu a koukám, kluk mi v tom hamtá, říkám manžovi, co mi ho sem pouštíš? A on na to, "co mám dělat, on mi utek", ale že by jako za ním hned šel nebo něco, to ne, pěkně seděl u PC a polib si, že? 😀 😀 😀 Tak příště si dám MP3 do ucha a budu u toho vytírání i tancovat 😀 😀 Chytrý 🙂 A s tím kukučem, to máme doma to samý, však už mi to nedalo a musela jsem MM zeptat, jestli se mu s námi doma vůbec líbí 😀 😀 😀

martinka79
4. zář 2009

Jani neporvokuj TM nech ho bejt to jous chlapy oni asi tak blbě čumí normálně... co vím od kamarádky tak to to samé. 🙄

anta
4. zář 2009

Když já se ráda bavím na rovinu 😀 😀 😀 Jasný, zaujmu novou strategii, když u něj bude kluk řvát, nebudu si jich prostě všímat, dokud mi třeba nepřinese. Už mě to fakt nějak neba 😀 😀 😀

martinka79
4. zář 2009

já vím,

martinka79
4. zář 2009

prdelínek se vzbudil

e.k.t
autor
4. zář 2009

ahojky tak u nás bylo živo, sestřenka dnes dostala dárek pro radost a na hraní a to Verunku 48/2980 😉

paolin
4. zář 2009

Jani, to je tedy na prdlačku s těma chlapama...s námi na dovče byl pár z Plzně se stejně starým chlapečkem, jak o je Adam. no a ten táta se nechal slyšet, že prý to není žádná odpočinková dovolená, ale pořádně aktivní dovolená. co asi čekal s mrňousem, ne? jeho žena to komentovala slovy, že necháme, co malý vyvádí. doma, že malej celý dny sedí na zadku a kouká do zdi... 😀 😀 ti chlapy jsou někdy fakt mimo mísu 😀

Evi, další holčička? to je paráda! musí být krásná, babulenka mrňavá 🙂

my dnes měli samé návštěvy. nejdřív jsme byli u jedné babi, pak u kamošky a teď odešli naši. uf! dám Vítka spinkat a jupí odpočívat. no, chybí mi mořské večery u koktejlu 😉

e.k.t
autor
4. zář 2009

no těším se až ji uvidíme

many
4. zář 2009

ahojky holky 🙂 našla jsem 12ctý zoubek 😀 poslední čtverka mu roste a je klid, jen 37 a sem tam v noci zamrčí a zase spí dál, kéž by to tak bylo u všech zoubků 😀

gaba3
4. zář 2009

ahojky 🙂
many: jaktože nechrupkáš?? četla jsem zprávičku...jsi tu ještě?

gaba3
4. zář 2009

teda holky, to snad ani není možné, koukala jsem na fotky, jak nám ti drobečci rostou 😕 😕 😉 😉

já tady tak bloudím, mirka mám na pařbě z práce a vojta spinká u babičky...

marti: zítra budeme kousek od vás...jedeme do kolína, ale bohužel jen na otočku, musím na vyšetření...jinak bychom se určitě stavili...ani vojtu nebudeme sebou brát ☹

martinka79
5. zář 2009

Ahojky holky tak já m ám tedy náladu nic moc... včera TU BYLA gABČA A mANY NO TO JE PRIMA.... já stavbovala a už mě to vážně neba-

anta
5. zář 2009

Ahoj holčiny, Kladno hlásí chladno 🙂
Marti, tak odpočívej, zkus nic chviličku nedělat, jde-li to 😉

e.k.t
autor
5. zář 2009

ahoky
tak definitiví usnutí bylo v 0:15
to ona a chvilku zbrala a pak řev, asi noční běsy
😝

v 2:30 vítr mlátil sušákem do okna tak jsem ho byla zlkvidovat, no v 7 mm z pace a v 8 slečna fakt mazec, a to nyní fakt prudí 😠 😝

anta
5. zář 2009

Jé, Evi, no to teda máte "veselo", fuj 😝 Teda ten Honzík nějak jí míň, achjo ☹ , co je manža doma, tak ho pořád honí po bytě s plnou lžičkou a ham ham, kluk mu utíká a směje se, no to je šaráda 😅 😅 To ho zase budu mít co odnaučovat. Přemýšlím, jestli s ním mám jít ven, když je takovej vítr, co radíte? 😉

paolin
5. zář 2009

ahoj holky!
Evi, to je u vás zase veselo. jsme vám ale v patách 😉 Adam začal v noci zvracet a zvrací pořád a má teploty. teď usnul a já jsem z toho grogy. kluci odjeli do Vyškova za dědou a vyslechli si před tím tisíc keců, že nedojedeme všichni a jak si to představujeme. bych někdy ty staříčky něčím praštila...
u nás slunečno a taky chladno. tak zdravíme Kladno a šupky dupky čepku na hlavičku a na prochajdu 😉