Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. zář 2009

tak jsem se pokusila ometřit Joli a vypadá to na77 cm a já se divím jak to oblečení mizí do pytlů s věcma pro neteřinku 😉
ale proběhl výměnný obchod dosala jsem i tašku věcí po synovcovi, teda něco se vrátilo ode mne co dostal 😉

martinka79
11. zář 2009

jé taky musím něco dokoupit nqějké kaltohy mám tu jedny vidím je tak na Honzíka tedy polde délky nohavic co teď nocí. Jani písni kolik máte cm... nebo změř od rozkroku kalhoty. mám tu i prima tepláčky na písek vše ale bohužel klučičí. a potm tedy tu hromadu botků a bačkor. 🙂

anta
11. zář 2009

Mart, tak neváhej a pošli mi nějaké tepláčky, my žádné nemáme, zaplatím, neboj 😉

paolin
11. zář 2009

čauky holky! tak Adámek je dnes lepší! dokonce už si i hrál a neplakal 🙂 byli jsme na písku a pak za Vítkem chvíli na zahradě ve školce. teď baští a půjde spinkat. baští tedy, jak nikdy 😉 ráno vstával o půl osmé, tak snad konečně přejde na spaní poo. takhle je to docela na houbelec. to raní vstávání a nespaní v noci.
Evi, ty se tedy nezastavíš, viď? ale v práci dobrý, ne?
Jani, Honzík tedy vždy překvapí něčím suprovým 😀 půjdeš za tátou? neeeee 😀 😀 hezky pískujte s dětmí! to je super 😉
Marti, co to včera bylo za kravku v té restauraci? bych ji šlápla do úsměvu 😠 stavba pěkně pokračuje?

já jse probrala věci na podzim a zimu a musím něco dokupovat. Adam je jaksi větší, než Viky. našla jsem tu pár bot a dvě podzimě-zimní čepičky. boty jsou 22. jedny podzimní a druhé zateplené. kdyby někdo chtěl..přeměřím a pošlu foto. jinak je dám na MMB. akorát bych za ně asi chtěla nějaký ten peníz 😒 nějak nám ubylo financí a platit toho teď budeme, až nad hlavu..

martinka79
11. zář 2009

Jani neváhám já se balím neboj... musela jsem je vyžehlit paní na žehlení zase odřekla... kravka jedna. 😀

Pavli tak to je prima, že to snad bude na polední spaní... No stavba trochu stojí, někdo nám vytunelovat účet. 😀 ale ne to co je je... a žít se v tom dá. jen dovymalujeme, seřídí se okna dají žal.uzie koupí baretir k umyvadli a hurá nato. 😀

anta
11. zář 2009

Tak Honýš spinká, teď jsem ho umořila, jsem ráda, že spí, panč jsem tak trošku unavená a tak si dám panáka meruňkovice, už se těším 🙂

anta
11. zář 2009

Pavli, jsem ráda, že jste lepší, to víš, člověk aby se pořád o vás bál 🙂 Marti, změřím a písnu, jinak velikost 80 a výš 😉

e.k.t
autor
11. zář 2009

Pavli nezastavím, ale zjišťuji že jsem takto dost spokojená vytížená a hlavně nepostradatelná 😀 😀 😀

práce mne opravdu baví hlavně vypadá to že jednu hrozbu exce stáhneme hned v září 😀 😀 😀 sice odložím koupení botek a další potřebnosti, ale nevadí bude se hned lépe dýchat.

bloklý telefon holt muí vydržet do října, no bude to sice pálka, ale dobře, no a ještěmusím v září udělat novou pojistku aych byla pojištěná, kdyby něco 😉

anta
11. zář 2009

A Evi, nepotřebuješ nějak pomoci? Buď finančně nebo oblečením? Není problém, ráda ti nějak vypomůžu, co? 😉

paolin
11. zář 2009

Evi, já taky. jen řekni jak, ju?

anta
11. zář 2009

Tak Pavli, Honzík to asi s tím, že nebude hodný u táty, asi myslí vážně, panč jsem se ho najednou zeptala, jestli u něj bude hodný, tak zase prý, že ne, to se mám o víkendu na co těšit 😀 😀 😀
Přesně tak, Evi, nejsme tady jen pro dobré teplé lidské slovo, ale i víc 🙂

e.k.t
autor
11. zář 2009

No to že jsem se mohla vrátit do práce vše postupně řeší, ony ty částky nejsou zase tak velké, na to jsme odpovědní, takže věřím že to zmákneme 😉

telefon počká, tam zatím nikdo nevolal to jen cetelem volal a tam jsme domluvení, tak pohoda a poistka se řeší. já si to vytelefonovala a nechala si domluvt termíny, takže to zvládneme.
Oblečení Joli má tak akorát,naštěstí jsem včas vyaukcovala tzv věci na dotrhání, pravda že část je opravdu jen na doma nebo na spaní, ale pěkné se občas vyskytlo taky a jinak občas něco dostane od návštěv, nebo od brněnské babi, tak to zvládneme, dokonce zvládám pomáhat jedné mamině, která je na tom hůř než my.

ale moc díky za nabídky, však mi pomáháte dost a z to vám opravdu děkuji

anta
11. zář 2009

Dobře, Evi, ale i tak naše nabídka prostě trvá, člověk nikdy neví a já jsem opravdu ochotná ti pomoci nebo spíš vám pomoci 😉

e.k.t
autor
11. zář 2009

jj já v nejhorších chvílích potřebovala spíš tu energii a tu jste mi daly, je to prostě povzbuzení vědět že kdyby bylo opravdu nejhůř nejsem na to sama, moc mi to pomohlo tenkrát v nemocnici i při těch pitomých zkouškách, prostě je super mít kamarádky, díky nimž člověk získá další nezaujaté názory 😉

anta
11. zář 2009

Energie mám na rozdávání, super, tak chytej! Sama na to nejsi, jsem ráda, že to víš a že ti taky aspoň trošku pomůže, já když se cítím na nic, tak vás musím vyhledat za každou cenu 😉 🙂

e.k.t
autor
11. zář 2009

No vždyť je to tak, navíc jsme tu fakt myslím super parta a všude je něco a snažíme se si pomoct a to tak dobíjí energii že jde vše o moc líp. 😉

anta
11. zář 2009

To máš pravdu, všude je něco a člověk se nemusí bát se svěřit se svými starostmi. Vždycky se na vás člověk může spolehnout, že ho pozdvihnete na duši 😉

e.k.t
autor
11. zář 2009

😎 tak už přes hodinu relaxuji v práci. To je klid, žádný řev oooo jaký balzám na uši

e.k.t
autor
11. zář 2009

😉 to je škoda že tu není net

anta
12. zář 2009

Ahoj holčinky, pěkný víkend vinšujeme, tak zase nespíme, ale vládne zde všeobecná pohoda, byli jsme celá rodinka na procházce a Honzíkovi se to taky líbilo a byl velmi spokojený 🙂

paolin
12. zář 2009

Evi, to je prima, že je pohoda 😉
Jinak hlásím, že Adámkovi už je asi dobře. Je zase samá sranda a blbinky. Tak jsem mooc ráda 🙂 Ráno teď spává do sedmi a přes den spí už jen poo. Třeba mu to chvíli vyrží 😉 Dnes se vzbudil, koukl na mě a řekl "Bubu?". Bubu říkáme Vítkovi. Ten už vstal a Adámek se po něm sháněl 😀 Pak si chtěl moc hrát s tátou - tomu se tedy moc nechtělo..tak plakal. Adam, né táta 😀
Vítek je dnes s babi na zahradě a já dávám dokupy zimní věci. Děsný, co ti kluci potřebují nového...

paolin
13. zář 2009

ahoj holky! koukám, že máte všichni pilno 😉
my byli na zážitkové nakupování, jak říkáme..koupili jsme Vítkovi novou postel. vyvýšenou s domečkem. měli slevy 50% 😉 taky jsem mu pořídila dvoje nové boty, zase ve slevě 😀 tak mám radost. nějak jsou mu všechny boty malé. světe div se, Vítek nám poporostl 😀 néé, dělám si srandu. docela se vytáhl. má teď 102cm, což je na Vikyho výkon 😉 Adam spí a já vařím smažený květák. kluci půjdou montovat. tak prima nedělíííí!

e.k.t
autor
13. zář 2009

Pavli tak to jste měli super nákupy, kukám. My dnes byli s chlapama koupit novou autosedačku a máme STARMAX 9-36kg a je i polohovací tak jsme moc spokojení a byla v akci takže za 2000 no super super 😉

martinka79
14. zář 2009

Krásné ráno všem, tak u Pavlínky se nakupovalo to jebezva u nás nic moc...
Evička odjela k rodičům za malou a Janička je opět jako sluníčko pro nás všechny.
No já v sobotu pěkně cvičila užila si trampolínu holky to je věc..... stojí sice 30tis ,ale to je nádhera.... děti to zvládli úžasně neuzlobily Míša si ani nevzpomněl. Jen nikolka měla raz blbla na Míšoví motorce a bum bác má sedřený celý obličej....dokonce i přes oko...
Já dnes mám cvičení pro děti dopo tak musím uklidit a tak...
Míša rýmuje.

anta
14. zář 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak už opravdu po ránu moc nespíme. Včera byl Honza frajer, nespal od 11 hodin dopoledne, vydržel do čtvrt na sedm večer s námi být vzhůru 🙂
Marti, tak dnes se zrovna jako sluníčko moc necítím, něco mě štve a já nevím co 😀 😀 To bude asi to počasí 🙂

martinka79
14. zář 2009

Jani copak? No počasí je hnusné taky mě nějak položilo.... ale mám moc práce tak na chmury ení čas. jen mi volalla jedna mamina, že se už Nikolcer smály jak vypadá tak jedu dnes i do škly už toho mám všeho plné zuby.... Nikolka už tak má potíže s bolestmi hlavy a do toho toto.
Jani nemám na tebe čísilko míša zase mazal.... prosím moc moc...

martinka79
14. zář 2009

nespavec je fajn, je to jiné,a le pokud spí po o... tak je fajn.

anta
14. zář 2009

Cože? Panebože, proč tý Nikolce nedají pokoj? Je to taková pěkná šikovná holka, proč se furt do ní někdo trefuje? Jojo, pošlu ti SMS, aby jsi měla moje číslo 😉

e.k.t
autor
14. zář 2009

Marti to je naprd tady byli děcka taky ošklivý a hnusný a já jako dítě chtěla utéct k babi do moravské a chodit do školy tam, já si tady užila šikanu a tenkrát se to neřešilo a navíc my byli kádrově špatní tak jsem neměla zastání zato chlapečci kádrově dobrých mohli vše a nic se jim nestalo 😝 no ale zase ztoho těžím celý život, jen tak něco mne nepoloží, zkrátka co nás nezabije, to nás posílí, tak šup šup posilovat 😀 😀 😀

Marti posílám Niki moc moc moc energie a odvahy, až se jednou ohlídne jaké to bylo, bude hrdá jak to zvládla, a my ji máme rádi, tak to posílám éterem 😉

paolin
14. zář 2009

ahoj holky!
Marti, to je děs toto! pořádně je ve školce zdrbej, ju? chudák Niky. děti jsou fakt zlí.... 😠
Evi, ty sis tedy užila svý, viď? lidi by si měli nejdříve zamést před vlastním prahem. kam to spějeme...
Jani, Adam k tomu nespaní taky pomalu směřuje. dnes tedy chrní. byla jsem na kontrole s kotníkem a usnul v autě. moc v noci nespal, páč se Vítek rozhodl, že ve 3 už je vyspaný a dělal kravál. včera baboucel Adam od 22-01..co těm klukům zase přelítlo přes nos! včera mi nemohli usnout, protože byli paf z postele a pořád juchali 😀