Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. zář 2009

Byla jsem jedné kámošce v Praze, vzala nás do keltské restaurace, bylo to tam moc pěkné 😉

martinka79
21. zář 2009

ahojky dorkyočtu vás až později dnes mám nabytý den... vyřizování potom cvičo a pak uspání prdelína a dpoledne rodičák+cvičení . Mm je dnes v tahu tak je to vše na mých bedrech.

martinka79
21. zář 2009

Many tak to je prima číst, že je Ládíkovi dobře....
Evi ty jsi zase vydělávala a ještě s úsměvem to je prima.... 🙂

e.k.t
autor
21. zář 2009

a zase se usmívá, před chvílí jsem si vytelefonovala poznání do té druhé stanice, kterou neznám, tak mám na říjen 3 směny, hurá 😉

zase budou korunky.

a dítě teprve vstává, tin má den, já noc tak to bude taky super, budu muset jet teda autem a vystřídáme si u něj v práci volant, já tam gecnu na vlak a šup do práce. 😉

martinka79
21. zář 2009

Evi tak to je prima, že máš směny na říjen.... 🙂

martinka79
21. zář 2009

holky já zjistila, že pokud se do 14dnů přestěhujeme tak budu bez netu.... mMM jede na služebku na 14dní a asi neic zatím nezařizuje. 😒 se asi zblázním.

martinka79
21. zář 2009

vás nebudu moci číst.

anta
21. zář 2009

Ahojky holčiny, tak máme za sebou zase víkend, já ho měla nebývale příjemný. Honzík už si umí řici, když se mu chce kakat, přijde za mnou, vypoulí oči a zrudne a mě je jasné, že musím čapnout a honem honem na nočník 🙂 Minulý týden opravdu stál za prd, ale opravdu celý, panč mě ta záda přešla pořádně až v sobotu. Takže teď pravidelně cvičím, aby mě ta bolest zase nepřekvapila. Další novinka, když se Honzíka zeptám, jak dělá slepička, tak odpoví KOKO, to je tak hezký, jaký má hlásek 🙂
Tak Marti, už se vám to konečně blíží, ale buď ráda, neboj, máme přece mobily, kdyby ti bylo smutno 😉

e.k.t
autor
21. zář 2009

Marti a jakýmzpůsobem máte net nyní?

paolin
21. zář 2009

ahoj holky! tak jsem tu! dnes jsem jela na 9 na gyndu, tak jsem vás nestíhala. Adam teď spí, já se honem najím a za hodinku šupy dupy pro Vítka do školky. to zase bude den v jednom kole..jinak Vysočina supr. hub bylo dostatek, tak máme zamraženo na zimu 😀 v neděli bylo opravdu kááásně!
Evi, to je prima, že budeš mít nějakou tu práci 😉
Jani, Koko říkáš? to je ale šikula!! 😀
Marti..uf uf teda! neboj! budeme psát sms 😉

martinka79
21. zář 2009

No Evi tak my te´d máme net pro celý dům za prima cenu a super rychlost... ovšem do domu by to sice také přivedli,a le asi za 800kč možná i víxc v tého podobě a rychlosti.
po pravdě tomu vůbec nerozumím.
MM bez netu nebude, ale když bude 14dní v pr.... tak mu je net...u...
Nějak to vyřeším budu na něj útočit. sedět na zahradě pít kávu a psát si s vámi bude prima ne?
Já dnes byla za zahradnicí co mi rozvrhla zahradu ještě to dodělá a písne mi. super spolupráce já si řekla své a ona doporučovala další... a potom jsme cvičili.... byly jen 3maminky no neva. ☹
jen nemám nic n´vařeno Míša měl rohlík se šunkou a co udělám nevím... bych si dala nějaké jídlo od někoho... on ještě nespí hajdalák... přišel za mnou.

martinka79
21. zář 2009

halooooo maminy co iáva relax když děti spí.????? 😀

paolin
21. zář 2009

u nás se nespí! musela jsem Ádu vzbudit a jít pro Vikyho. tak krásně spinkal..tohle mě docela se**! ale kafe je 🙂 kluci koukají na Krtka, pak půjdeme nakoupit, na kaštany, na písek, na....bolí mě za krkem a není mi well. ale venku je kráááásně!

martinka79
21. zář 2009

no my máme rodičák a tak... takže taky nic příjemného místo relaxu na zahradě budu pendolovat po městě a fujky....

anta
21. zář 2009

Tak holčinky, potřebuji poradit, jsem z toho našeho kluka nějaká bezradná, najednou z ničeho nic zmizel jakýkoli režim spánku, pořád ty zubáky se ozývají, jak to mám vydržet? 😉 Co děláte vy, abyste se nezbláznily? 😀 😀

martinka79
21. zář 2009

Jani nic nedělám přizpůsobuji se dítěti i když musím říci prdelín je docela fajnový a když nechce usnout jdu s níma tam usneme... 🙂 usne. 🙂

martinka79
21. zář 2009

Jani jak ti teď Honzík spí??? dopoledne? a potom odpolko nebo prostě už neusne.

martinka79
21. zář 2009

budu muset vzbudit prdelína... o půl čtvrté máme rodičák... se tak chce ☹

anta
21. zář 2009

Marti, Honzík teď spí tak od půl desáté do desíti a pak nevím, jak usne, no mám v tom pěknej maglajz a on taky, chjo chjooooo ☹

martinka79
21. zář 2009

jé a tak to je blbé... a co to dopo protáhnout a jít po ránu ven. třeba po té 9hodince trak do těch 10.30hod... a potok obídek nebo rovnou do hajan... je to těžké děti jsou různorodé. ☹ Drž se holka moje posílám ti sílu a energii.

anta
21. zář 2009

Doufám, že to přejde, panč se mi po každém spánku budí se řevem, což je teda dost fakt na palici 🙄 A už je vzhůru a řve, papa já letím 😉

martinka79
21. zář 2009

Jani ahojky a drž se. 🙂

e.k.t
autor
21. zář 2009

ahojky, ozývám se z práce

Jani vydrž, ono si to zase sedne, neboj 😉

Marti tak za 800 je to moc, ale třeba ufoun má dost dobrý inet za 400-800, t mobil asi za 600-800, vodafon za 600(první půlrok za 300), takže se jistě najde, no a jinak mám mobily 😉

martinka79
22. zář 2009

ahojky holky.... Jani tak jak je ndes po ránu???
Ëvi ty pracante. já včera toho měla ažaaž... děti melou až mi jde hlava kolem. 😝 ale jinak pohoda.

martinka79
22. zář 2009

no Evi asi půjdem od to t-mobile..

Pavli otázka n atebe, ty máš ve svém místě obchod-bazárek s výkupem oblečení???? No u nás jeden otevřeli a ta paní mi prý dá za bundu 20kč....??? není na palici??? asi to hodím na net... nebo do kojeňáku. jak to funguje u vás?

paolin
22. zář 2009

ahoj holky! chystáme se do školky, tak krapet nestíhám.
Jani, co Honzík-lepší? ono ho to přejde. snad brzy, co? 😉
Marti, záleží, jakou máš bundu. ale je to tedy dost málo! raděj dej na net..

martinka79
22. zář 2009

no mám ji next a stála skoro 1000kč 🙂 jak je to u vás??? utíkejte do MŠ ať nepřijdete pozdě. 😝

martinka79
22. zář 2009

pádím uklízet byt je to tu jak v prasečáku,a le já bach to nejradeji už odstěhovala.... 😝
aspoň vyperu a převleču a vyasju a vytřu.

paolin
22. zář 2009

sice je toho teď va bazárcích moc a ceny se snižují, ale naposledy miza bundu, co stála cca 350,- dala 70,-. nenech se ošidit a dej to na net. za Next můžeš dostat dost. zkus si ceny projít na MMB. vždy to tak dělám, než udám svoji cenu.

martinka79
22. zář 2009

děkuji ti moc...