Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. lis 2009

Holky, šoupla jsem do albíčka obědovou fotku, to se zasmějete, takhle se u nás obědvá 😀 😀 😀

paolin
13. lis 2009

Jani, supr fotky 😀 😀
jinak golfky mám B&B tmavě modrý - klasika 🙂
jdeme ven 🙂

anta
13. lis 2009

Jsem si dala taky záležet, víš co mě stálo sil? Ale je výsledek je ohromující 😀 😀 😀
Tak to je dobře, že jsi dobře nakoupila, super 😉 . Ty naše golfáčky jsou taky lehký, si myslím, no rozhodně lehčí než ten náš Buliboš 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. lis 2009

Jani opravdu pěkné

monkia.pv
13. lis 2009

ahoj holky!Tak mi ditko usnulo bez obeda tak jsem zvedava jak dlouho bude spat!Leze ji chuderce 4 stolicka tak zase moc nepapa!
Jani moooc pekne!musim taky konecne stahnout nejake nove fotky!Jsem ostuda!nemam na to nejak cas ani chut!
Holky my jedeme koncem listopadu do lazni(tak jako loni) ja uz se taaak tesim zase na ty procedury a na odpocinek a hlavne na to ze budeme cela rodinka pohromade a bude to bez tenisu!Jupiii!

e.k.t
autor
13. lis 2009

Moni tak to ti opravdu přeju ty procedury 😉

anta
15. lis 2009

Ahoj holčiny, koukám, že je víkend a že tady nikdo není, tak to tady trošku oživuji, panč je mi po vás smutno 🙂

e.k.t
autor
15. lis 2009

Jani to mi povídej, no zítra jedeme za 10ti týdenní neteřinkou 😉 už se moc moc moc těším

anta
15. lis 2009

Jé, tak to se nedivím, to by se mi taky líbilo. Já odpoledne promazávala fotky s Honýšem, máme jich fakt požehnaně, tak jsem to tam trošku "uklidila", zavzpomínala jsem na peklíčko, které panovalo v naší domácnosti tak do 7. měsíce Honýšova 😀 😀 a říkám si, že se teď máme určitě mnohem líp 😀 😀 😀 . Honzíkovu únavu a případné pořvávání řeším "separací" v postýlce, kdy ho tam šoupnu a nikdo za ním nejde do pokoje, on si poleží, poňuchňá se s dekou a pak je zase o.k. 🙂

paolin
16. lis 2009

ahoj holky! u nás leje 🙄 Adam má dobrou náladu, tak to je zase super 😀 Vítek jde dnes k mojí mamce a bude tam spinkat. stráááášně se těší! Jinak my byli v sobotu na výletě a včera tak různě. Bylo tady krásně, tak se nám venku líbilo. Mireček dnes jede do Německa a jede na noc. Já se bojím, že někde usne ☹

Jani, taky jsem si v sobotu s kamoškou zavzpomínala na miminkovské období našich dětí..Na výletě byly holčičky úplný miminka a byly taaaaak hodný! Tak jsem pronesla, že to musí být super mít takové mimi a jedna ta maminka prý - a vy jste to tak neměly? Tak jsme se jen spolu s Naďou na sebe podívaly a Naďe zase vyhrkly slzy do očí. Aničce jsou 4 roky a ona pořád není schopná se s těmi zážitky vyrovnat...Je mi jí fakt líto! No, ještě, že jsem tehdy byly spolu. Jinak jsem si fakt myslela, že za ten řev a vše můžu já. Díky Nadě a Aničce jsem to přežila 😀

anta
16. lis 2009

Ahoj holčinky, nějak mi ten koník blbnul, už jsem sem odpoledne písala, ale nějak mi to chcíplo 😀 😀 Mám MM doma, tak jsme se dnes dali do nakupování vánočních dárků, mám je vymyšlené od včera, tak jsme to tak nějak trošku zfoukli, ještě jich tedy zbývá dost, panč je nás všech jak malejch myší, ale myslím, že na to stačí jeden nákup a je to, tak jsem ráda, že máme aspoň z toho hlediska po starostech.
Pavli, já nevím, co se Nadě stalo, takže nějak nevím 😉
Dnes je Honzík takovej divnej, od rána ukňouranej, od pěti vzhůru a pak spal jen hodinu a čtvrt, což tedy opravdu moc není na to, že zase byl v noci 4x vzhůru 😖

paolin
17. lis 2009

no, Jani, malá od kamošky měla baby koliky, špatně spala, do toho roštěp patra, nekojily, prostě dost blbý no. myslím, že má takový ten pocit, že o něco přišla a je z toho dost smutná. z těch zážitků a vlastně je to i trochu žárlivost na ta hodná miminka a spokojené maminky. já měla to stejný. díky Ádovi, který byl 6 týdnů fakt zlatíčko jsem to ale dokázala v sobš srovnat. ale bylo to fakt děsný. myslely jsme si, že za to vše můžeme my, maminy. kolem nás všichni v poho a my..uřvaný děcka, uřvaný matky..bléé 😝
táta už nám dorazil do Německa. jel přes noc, tak jsem měla strach 😒 venku je hnusně a poprchává. trocha sluníčka by vůbec nevadila 😉

martinka79
17. lis 2009

ahojky moc moc vás zdravím. jsem tu u sestry a koukám na net. myslím na vás... jste prima.

martinka79
17. lis 2009

jinak nikolka nemocná.... bolesti ucha jedeme za chvilku domů.....no a tak nějak přežíváme.

anta
17. lis 2009

Jé Martinka, super, ještě že jsi se sem mohla juknout 🙂 Už jsi nám tu chyběla a budeš zas ☹
Pavli, to znám, já když koukala na ty fotky, jak jsem psala, tak mi bylo taky poněkud z toho období smutno. Byla jsem v té době docela dost psychicky špatná z kluka a kluk asi ze mě. Myslela jsem si to stejně, že jsem za to mohla já a doteď mi to vlastně mrzí, že jsem Honzíkovi asi ten vstup do života moc neulehčila. Ale žárlivost mě nepopadá, koukám spíš dopředu a mám radost z každého pokroku, který uděláme 😉 Každej nás docela chválí, že máme bezva dítě a přiznám se, že to beru jako odměnu za to trápení, kterým jsme si fakt procházeli každý den 😉

e.k.t
autor
17. lis 2009

ahojky tak návštěva byla fakt super, ještě zmenšit fotky no na fcb už je mám 😉

anta
18. lis 2009

Ahoj holčiny, kdepak se schováváte? Já uložila dítě k ledu a dobrý 🙂 Byli jsme kupy kupy a Honzíkovi se moc líbí vození se v košíku 😉 Nechápu, proč jsem si ty golfáče kupovala, když pořád někam chodíme pěšky, taky dobrý 😅 Mám horkou novinku, Honzík přes den spinká v ložnici a když je vyspinkanej, tak už umí sám slézt z postele a přijít do obýváku, což je fajn, že aspoň nevyvádí, že si pro něj nikdo nejde 🙂

paolin
18. lis 2009

ahoj holky! já krapet nestíhám, jak jsem sama doma. Za chvíli valíme pro Vítka, tak budu mít do večera o zábavu postaráno. dnes máme krásně sluníčko 😵
Jani, to jsou prima novinky! a co zoubky? koulala jsem na fotky 😀
Marti, snad bude ouško v pořádku! už, aby jsi měla netík doma!
Evi a kdepak jste byli na návštěvě?

anta
18. lis 2009

Zoubky lezou krásně ven, už jsou mu vidět ty trojky dole, jak jsou špičatý 🙂 Fotky dobrý 😀 😀 Takhle to u nás chodí, Honzík si nás prostě osedlal 😉 Rádi si s ním hrajeme 🙂

e.k.t
autor
19. lis 2009

Ahojky od rodičů, z moravy

Pavlli byli jsme u sestřenky popřát a osvěžit si co bylo cca před rokem, kdyžbyla Joli prtě 😉

Jinak mám po ránu super náladu,10týho mi byla nabídnuta noční 20/21 to je staré, včera mi byla nabídnuta denní23 a dnes ráno jsme se předběžně dohodly, že kdyžbue trvat PN kolegy tak ještě 24/25 noc a 27 den, jupííííí zase jsme na chvíli v klidu 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2009

Jani trojkyse teprve chystají tak jsem fakt zvědavá jak to bude probíhat 😉

e.k.t
autor
19. lis 2009

joli ještě o půlnoci nespala apřed 6 byla už vyspaná 😅

paolin
19. lis 2009

ahoj holky. u nás tragická noc ☹ Adam dělala od 3 kravál, o 5ti nám ťukalo topení a v 6 Vítek vstával. jsem spala asi 4 hodiny a je mi z toho fakt mizerně 😒 jdu s Vítkem do školky, pak s Ádou do cvičení a jestli mi to vyjde, tak pak šupajdím chrnět s Adamem. usíná mi cestou ze cvičení, tak mi držtě pěstičky, ať se neprodbudí 😉

e.k.t
autor
19. lis 2009

Pavli držíííímmmm 😉

anta
19. lis 2009

Ahoj holčinky, tak jsem dala dítě do mrazáku éééé spát 😀 😀 😀 My jsme měli pohodovou noc vcelku 😅 Jé teda Pavli, no to by mě zabilo ☹ Evi, ty jsi to taky neměla jednoduchý. Teď mi MM domluvil očkovandu proti chřipce (obyčejné) na příští týden, to se teda těším 😎 Dr. říkala, že prý se té prasečí chřipky nemusíme tolik obávat, že to vesměs postihuje lidi, kteří mají kardiovasculární problémy, no to já nejsem, teda doufám 😅

e.k.t
autor
19. lis 2009

Jani tak piďáro jo? No aby Honzulkovi nebylo líto že dostává jen on, že?

Jinak JOli jde 25 v 10 na kontrolu na kardiologii, přišlo pozvání, no jsme teda fakt nadšení 😝

paolin
19. lis 2009

Evi, hezky jsi držela 😀 Dala jsem si s Ádou hoďku bucingu 😉
Jani, čoveče ti nevím s tou chřipkou. kamoška ji měla povinně očkovanou v IBM a pak chytla dost brutální mutaci. normálně by chytla tu klasickou, ale protže na ni nějak byla naočkovaná, tak chytla tu horší nebo co. ono to bude určitě individuální, ale děsný, jak je člověk z těch všech očkování domotanej...

e.k.t
autor
19. lis 2009

No očkování je dobrý pro oslabený, ale má být včas, teď ještě nebudou protilátky a v tom je ten nesmysl, že je potom ta horší varianta 😉

many
19. lis 2009

ahojky holky 🙂 jaksi není poslední dobou čásek na net, je krásně a chodíme dost na procházky 😉 pokusím se vás dočíst 😉 jinak dnes jsme byli na 18ti měsíční prohlídce 🙂 tak měříme 86cm a vážíme 12,5 kg a vše ok 🙂 dostali jsme poslední Hexu a snad nebude velká reakce, před spaním měl zvýšenou a doufám, že bude klid a spinkat do rána, jinak už nám konečně vylezla ta jedna trojka dole a už čekáme na tu poslední,snad bude taky každým dnem ať už je chvíli klid než pojedou ty pětky 😒

e.k.t
autor
19. lis 2009

many to je obrik, no Joli ma kolem 11 kilo miru netusim. 25 jdeme na ko na kardiologii a pak teprve budu kontaktovat dr, az s vysledky