Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
27. lis 2009

Marti, taky dělám brokovou ééééé brokolicovou polévku, ta je moc ham ham 🙂
To je dobře, že se Nikolka dává dohromady. 🙂

e.k.t
autor
27. lis 2009

Marti hlavně že je líp. Jani já se tu fakt flákám doma je mnohem větší honička. Tady už jsem stihla i kafe i polívku a teď si dám kus čokolády. No do večera je daleko a k naším za Joli dorazím kolem 23 tak je toho ještě dost

anta
27. lis 2009

Ahoj holčiny, tak fotka médi pro Honzíka je v albíčku, tak se můžete juknout 😉 🙂 Je sice velkej, ale je lehounkej a roztomilej, možná mu ho zabavím 😀 😀 😀

monkia.pv
28. lis 2009

ahojky holky!O vikendu tu nikdo nejste? ☹
Nas skolikla nejaka ryma a kasel ☹ .Je to hnus!Vanesce musim odsavat vysavacem a chuderka k tomu jeste kasle jak tuberak!Odlozili jsme i ten pobyt v laznich 😒 . Tak jsme se tesili a ted tohle!No vsechno spatne je k necemu dobre ze?!Aspon v klidu vyklidim kuchyn a prichystam to tam na tu novou.Od pondeli za tyden nam totiz prijdou namontovat novou linku!Jupiii.
Jani meda pro Honzika je super!!Kde ho mas schovanyho?Vleze vubec nekam?

many
29. lis 2009

ahojky holky 🙂
přejeme pěknou první adventní neděli 🙂

martinka79
29. lis 2009

ahojky taky přeji krásné zahájení adventu

anta
29. lis 2009

Moni, méďa je schovaný v mé posteli v ložnici, tam se ještě vejde 🙂
Též přeji krásný advent, babi z Brna odjela, bylo to zase moc fajn. Honzík se od ní nechal dokonce pochovat, pak si spolu hráli, no prostě pohoda 🙂

many
29. lis 2009

kuky kuky kuky kuky 😉

many
29. lis 2009

Jani méďa je pěknej, my včera viděli nádhernýho v tesku, byl vyšší jak my 🙂 bílounkej, no bomba, ale Ladík se ho bál a pak jsme mu ukázali většího psa, toho jsme chtěli koupit už v loni a pak se na to vykašlali 🙂 a taky se ho bál, asi že je větší jak on 😀 no furt přemýšlíme co koupit, takže po neděli možná vyrazíme do jedne hračkárny a uvidíme,dostane už pár hraček co víme 😒 a teď už toho má taky dost, a bordela čím dál tím víc, když to rozháže, tak se uvidí, ale líbí se nám ten kutilský stoleček, je sice pro větší,ale myslíme, že už by si s ním vyhrál, tak uvidíme, jestli na něj narazíme 🙂 on úplně žere, když tatin něco spravuje,... a on má toho nářadíčka málo 😀 😀 😀 tak že by se dokoupilo 😀 😀 😀 jinak co dostane, to vám můžu prozradit, to on neví, ale bude hotovej 😀 😀 😀 od jedné tetky vysavač a od druhé žehličku 😀 😀 😀 ten bude šílet 😀 😀 😀

many
29. lis 2009

jééé já už se fakt nemůžu dočkat Ježíška 🙂 🙂 🙂 🙂

many
29. lis 2009

Mončo ať jste brzo zdraví 😉 a nová linka 😉 to máš pod stromeček 😉 pěknej dáreček 🙂

many
29. lis 2009

Marti jak bylo na náměstí 😉 a co Nikolka 😉 ta byla sváma nebo musí být v teploučku ☹ doufám, že bude mít vše ok, chuderka ☹

many
29. lis 2009

kde jste kdo 😉
my jsme se před 4 vrátili z prochajdy a tatin valil před chvílí na zkoušku, tak jsme samotinkaní a nemáme co na práci 😀

many
29. lis 2009

jinak dnes jsem zase dodala pár foteček 😉 a můžu juknout k vám , když není teď do čeho píchnout 😀

many
29. lis 2009

tak Monča už taky dlouho nepřidávala fotečky Vanesky co 😉 teta přihoď něco 😉

many
29. lis 2009

Evy to je mateřský centrum u vás 😉 jak máš ty krásný fotečky 😉 to je bomba, je tam krásně 😉

many
29. lis 2009

nikdo nikde 😉
Pavli co vy doma, lepší 😉

e.k.t
autor
29. lis 2009

ahojky, tak já konečně doma po maratonu, Joli je nějaká osypaná, nevíme z čeho ale jinak dobrý. Fotečky jsou z brněnské dětské kavárny, kde jsme se sešly s Pavlou 😉 😉

paolin
29. lis 2009

ahoj holky! u nás nic moc. Adam má šílenej průjem, polehává, poplakává. myslím, že mu roste i poslední zoubek -trojka dole, tak je to jedno k druhýmu. mně je taky blbě, motá se mi hlava, bolí, jak prase. co tohle je za virus, to by mě fakt zajímalo..ale přenosem na další osůbku slábne, tak to je jediné pozitivní 😉 jen doufám, že Adam nechytí nějakou chřipku, to by ho asi dorazilo.
vám také pěkný advent. my svíčku nezapalujeme, Adam by nám zapálil byt 😀 😀
Evi, na fotky juknu ráda!
Jani, medvěd je super 😀 ho můžeš mít místo manži 😀
Marti, co Nikolka?

paolin
29. lis 2009

Evi, ty nechtíky jsem neviděla, ty jsou hezký 😵

paolin
29. lis 2009

musím si ty naše fotky stáhnout. úplně jsem na ně zapomněla 😉

many
29. lis 2009

jéé já nevím, že jste se sešli 😉 téééda a to je tam teda pěkný 😉

many
29. lis 2009

kde ta kavárnička je co 😉 někde na náměstí , blízko vlakáče 😉

e.k.t
autor
29. lis 2009

no od vlakovýho doleva nahoru do kopce po husové po pravé straně ve dvoře 😀 😀

many
29. lis 2009

tak to není daleko 😀 😀 😀 😀

anta
30. lis 2009

Dobré ranko, holčiny. Koukám, že Many si tady včera zase povídala sama 😅 😅 😉 No jo, rozhodla jsem se, že si časem pořídím notebook, neboť jak kluk poroste, bude menší možnost dostat se vůbec k PC, tak se zařídím 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2009

Jani a bude hůř 😀 😀 😀

anta
30. lis 2009

Evi, sice nic dopředu nevím, ale to víš, tuším tuším. Jen nechápu, jak se připojuje internet k notebooku? Já tomu fakt nerozumím 😀 😀 Jo a s tím velkým medvědem, to mám v plánu, že až mě MM naštve, tak si do ložnice nastěhuju medvídka, ten bude aspoň držet ústa 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2009

hih

u nb záleží jaké máš připojení k PC jestli přes router kabelem, tak tam záleží jestli má jednu nebo víc zdířek pro kabel, když víc, tak si změříš vzdálenost + rezervu koupíš kabel s koncovkou lan a jednu stranu strčíš do nb a jednu do krabičky routeru a už je to v podstatě hotovo, pokud máš wifi tak se jen přihlásíš a už to frčí taky, ale spíš myslím že to máš přes ten kabel 😉

anta
30. lis 2009

Máme to přes kabel 😉