Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. lis 2009

Tak dopoledne přišla sms od Joli dr a že očkování dnes kolem 11.30. No tak jsme se teda dostavili a najednou že i prevenci hmmm no tak má 11,4 kg a 81cm. Má atopický ekzém napsané masti. Jinak úplně v pořádku jen um minimálně do 3 let. Na ryby opatrně a pozorovat. Ale je ok.😉

e.k.t
autor
30. lis 2009

Teda očkování byla hexa

anta
30. lis 2009

Teda Evi, malá má atopický ekzém? Chudák, tak snad to nemá nějak hrozný 😉 Jinak míry jsou pěkné 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2009

No zatím jen v klidové fázi, tak mastit mastit a zase mastit. Ale ten obličej včera vypadal šíleně ale ráno jsem ji vykoupala a promastila měsíčkovým olejem a teď večer už o moc lepší

anta
1. pro 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak Honzík opět v noci nic moc, teď kouká jak starej pes na bez, panč je nevychrápanej, to by ho jeden fakt už zazdil 🙂 😉

martinka79
1. pro 2009

ahojky holčiny moc moc se omlouvám, včera toho bylo moc. dopoledne já pracvně v centru potom oběd a servis na topení a pak hurá do Kolína na kontrolu. už nám neodsávali nic je to v poho dostane súrej do nosu a zítra kontrolní vyšetření krve moči a celkové sluch audig... a samo prohlídka nosu krku a tak. snad vše klapne tak jak doufám..... a jinak mě včera vytočila sestra jak my dávala chytré rady ohledně Mišáka. on totiž v poledne nespal a sul na 15min. v autě cestoua já ho vzbudila a tak mi to v čekárně osladil. vztela se a ležel an zemi...... objednáni neobjednáni čekali jsme 30min.... asetra to se jako vteká takto normálně... potom mu řerkla poděkuj a slib, že příště nebudeš takto řvát.... 😀 😀 😀 já zasebe chtěla slíbit, že já řvát nerbudu,a le když jsme ji viděla tak a ni za sebe enslibuji, že jim záítra nerozkopu dveře.

jinak my v sobotu nakupovala dárky. Míša si vybírala sám. nikolce asi 3taky máme a

Many jé vysavač a žerhlíčka... tak to máme. a vysavač už nechci ani vidět.. ty kuličky se váleli a magnetizovali všude.... Ládík bude rád si vyhraje....
Nikolka si sice vyhrála,a le já trpěla, jinak já zvukové a mluvící hračky nekupuji... stějně to mišáka nemotivuje a raději slyší mě. dostane ponk... sadu bagrů... protže ty miluje. bleska mc. geena a plylšového cestovního a jednoho hracího. keramický servis a krtkem toho taky miluje. a oblečky a vkládačky a uzzle a jinak nevím asi 😉 já odstěhovala takobvého mega do školy a on ho pořád ve škole taká a chce domů... tak mu to politick vysvětluji, že je to blbá hračka.

jinak na rozsvěcení stromku a průvod byli prima... cuktroví a vše klaplo.... Nikolka šla tak na chvilu na náves...

martinka79
1. pro 2009

tak jsme si vyndali všechny vláčky a atíčka probíhá tu hrací kroužek, ještěže si mišák rád hraje sáma ajak mu to jde.

holky dobrý nápad na dárek třeba pro Ládíka montéra. šroubovací mašina a barg a nákla´dák. mají je teď v globusu jsou prima a k nim je šoroubováka celé je rozděláš... fakt to Míšu vere a stojí to pár kaček.

anta
1. pro 2009

Tak Honzík spinká. Je nějakej vyřízenej a protivnej. Marti, na sestru se vyprdni, je to její dítě? Není, tak ať si nechá kecy na koledu 😅 😅 Dárky máme teda vcelku vyřízený, což jsem ráda. Můžu se v klidu těšit na vánoce 😉

martinka79
1. pro 2009

jani tak to ti závidím já ještě nakupovat musím... ale to neva. už i tak je to pohodové nic nehrotím.

anta
1. pro 2009

No Martinko, není co závidět, obzvláště dneska. Honzík mi spal jen 45 minut a v noci řádil taky jak černá ruka, no co s ním člověk má dělat? Zkoušela jsem ho ještě uspat a nic ☹ Asi bude zabíjačka, MM psal, abych s tím počkala, až přijde, no jestli se mi ale připlete do cesty, tak nevím nevím 😀 😀 😀

martinka79
1. pro 2009

Jani vydrž... My spíme teď a snad to bude déle než vy. 😉 posílám ti pozitivní naladění.

anta
1. pro 2009

Je to divoch. Zjistila jsem, že má docela dlouhý prsty na rukách, to je bude mít asi po mně 🙂 Marti díky, potřebovala bych živou vodu 😀 😀

martinka79
1. pro 2009

jé tu nemám,ale dobrou ano.

e.k.t
autor
1. pro 2009

tak u nás se chrápalo po očku solidně, usnula cestou od dr a martin ji budil o půl páté, usla nevím v kolik, já odpoadla dřív, ale vstávala po 8 dala mlíko a do půl desáté byla v postýlce 😅 jestli jí tentokrát nedala do očka nějaké sedativum, nže byla tak hodná 😀

anta
1. pro 2009

Tak holčinky, teď mi psala babi z Brna a poslala mi nějaké fotečky s Honzíkem. Moc nás chválí, že jsme skvělí rodičové, že prý u nás není slyšet žádné řvaní ale ani rozmazlování, moc se jí u nás líbilo a to se přiznám, že mě těší. Hlavně mě hřeje ta pochvala, že jsme skvělí rodiče, to taky potěší, fakt 🙂 😉

martinka79
1. pro 2009

Jani tak to si zasloužíš slyšet. 🙂 babi je tdy fajnová babi. evi tedy to se u vás spalo dobře.
u nás něco přes hodinku po obědě jinak pohoda. dnes jsme hlídali jednu malou slečnu.

anta
1. pro 2009

Marti, rozhodně to zahřeje, ještě mi to nikdo nikdy neřekl, taky kdo, když k nám nikdo moc z rodiny nejezdí 😒

e.k.t
autor
2. pro 2009

tak pro změnu nám to spaní dala sežrtat, přes den neusla a to byla 3 hodiny v postýlce, večer nemohla usnout my odpadli někdy po 22 ona ještě čumákovala a ve 2:15 nás vyprudila že je vyspaná, což bylo fakt s u p e r že martin se nevyspal před denní 😝

e.k.t
autor
2. pro 2009

Jani to víš že pochvala potěší a zvlášť když je zasloužená 😉

anta
2. pro 2009

Tedy, Evi, fuj, no to by mě teda asi piclo 🙄 Včera tomu Honzík taky nějak moc nedal a dnes ráno spal do 5,45 hodin, výjimečně, ale protože dva dny prakticky proflámoval 😀 😀 😀 Za chvíli ho půjdu uložit do mrazáku éééé do postele 🙂
Pochvala mě fakt potěšila, nikdy mi to nikdo neřekl a ani jsem to nečekala. Dost mě to povzbudilo 😉

e.k.t
autor
2. pro 2009

hih naše prtě taky před momentem odpadlo, tak jsem byla fofrem pověsit prádlo 😉

anta
2. pro 2009

Tak Honzík spinká, pěkně chrápe nahlas 🙂 Stačil mi okousat okurku nakrájenou na kolečka, vyválet jí na zemi a dobrý 😅 😅

many
2. pro 2009

ahojky 🙂

anta
2. pro 2009

Ahojki 🙂

many
2. pro 2009

spinkáte 🙂 u nás se dělá bordel 🙂 hračky teď zbírám ze všech pokojů 🙂 už jsem porovnala z koupelky , chodby a kuchyně a jdu na obyvák a snad už je nechá v pokoji 😀 u nás to na spaní nevypadá vůbec zatím, asi až kolem oběda, uvidíme

many
2. pro 2009

Jani, Ladík má taky hrozně rád okurek a paprika mu jede 🙂 no ale nejvíc samozřejmě jablíčka 🙂 mami abi abi abi 😀 😀 😀

anta
2. pro 2009

Holka, po těch dvou dnech flámování je to vcelku úleva, že spí. To člověk pořád přemýšlí, jestli mu něco není.

many
2. pro 2009

no nám se teď taky budívá, určo skrz ten zub 😒 no až vyleze tak bude nachvíli klid, musíme to vydržet no 😒 včera byl tak hotovej, že mi vytuhl na klíně v 9 ráno u telky a jsem ho přenesla a spal do 10, pak už vydržel až do večera, mysleli jsme, že bude v 7 tuhej, sakra ten měl elán, usnul až po 8, když jsme si pustili Šreka 😀

anta
2. pro 2009

Včera byly asi nějaký skvrny na slunci, koukám. Haranti éééééé děťátka se chovala nějak divně 😀 😀 😀 Honzíkovi chutnají jablíčka, papriky, rajčátka a všechno zdravé 🙂 Ale nedělám si naděje, určo ho to jednou přejde 😀 😀 😀
Ty zuby jsou děsný šmejdi, jo ne nadarmo Cimrman říkal : Zuby pohroma huby 😎

many
2. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš, to neznám 😀 😀 😀 😀 to měl recht