Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. pro 2009

jani to je určitě počasím 😉

martinka79
9. pro 2009

Jani no u nás včera byl takový podobný den.. sám se nezabavil a stzále byl za mnou a tak nějak negativně naladěn.

anta
9. pro 2009

Je fakt, že venku to vypadá vcelku nemile. Přemýšlím, jak s klukem tzv. zatočit 😀 😀 😀 , resp. jaký postoj mám zaujmout. Když jsem na něj hodná, je to jako když hážu hrách na zeď, když mě vytočí, je to to samý, takže asi ignorovat? 😕

martinka79
9. pro 2009

asi tak.-

anta
9. pro 2009

Taky mě napadlo dát mu ránu z milosti 😀 😀 😀

martinka79
9. pro 2009

no pokud by to pomohlo tak ji dej... já je dávám.

anta
9. pro 2009

Tak spal 45 minut a je stále nedochrápanej, to je fakt neštěstí, já se s ním nebudu bavit a je to 😉

martinka79
9. pro 2009

Jani ach jo co ten honzík vymšlí a co usnot venku v kočárku to asi ne viď. spinkání spolu v pelíšku po obědě? asi taky ne.

martinka79
9. pro 2009

já uložila Mišáka dal si tři žličky polévky šel.. před podáním zvládl udělat exelentní scénu ani netuším kvůli čemu, ale nakonec se uklidnil sám a pak tedy šupajdilhajat zda usne nevím.

paolin
9. pro 2009

ahoj holky! jsem tu. Adam spí, já jím, nejnutnější odpracováno.
Jani, Adam má taky náladičku. myslím, že to bude to počasí. tak ať je u vás brzy veseleji!
Marti, jsi to ale šikula! mytí bot...to taky nesnáším.
Evi, hezky si relaxuj!
jinak jsem potkala kamošku a prý za dva dny napekla 11 druhů cukroví. se dvěma malými dětmi..jsem jí řekla, že se s ní nebudu kamarádit 😀 ona je furt v poho, žádný stresy. to nechápu 😀

anta
9. pro 2009

Tak Honzík se celkem uklidnil, teď měl průjmíka, je unavenej jak prase, no co můžu dělat, silážuju ho v postýlce, jak se dá, za chvíli vyrážíme na cesty, tak snad bude líp. Neklesám na mysli, nemám na to nějak povahu či co 🙂

martinka79
9. pro 2009

Jani... tak krásné venčení.
já navařila druhé paůů, zase vytřela a chystám se na zadělání těst...
Pavli nechci tě stresovat, ale já taky peču ve dvou dnech.... sice né vše s dětmi, sapíše večer.
ale to víš někdo to holt dělá rád.

e.k.t
autor
9. pro 2009

tak relax dovršen přepadovkou Martina 😀 😀 😀

dorazil bez předhlášení teda naštěstí sám, tak jsme stihli i romantiku 😀 😀 😀

za chvíli jdu koupit krmení na naoční, martin nabalil zásoby pro joli a mazal zpět 😉 , tak tam zítra nemusím a můžu si po noční jít hají, ale pojedu tam v pátek po denní a budeme tam do neděle 😉 páč bude "zabíjačka"

paolin
9. pro 2009

Teda Evi, takové přepadovky by mohly být častěji, viď? 😉

anta
9. pro 2009

Tak jsme doma a máme novou bundu, můžete juknout do albíčka, je moc hezká a stála 350 Kč, Honzík ji má už třičtvrtě hodiny na sobě a nechce si jí sundat. Bojím se, že se mi brzy uškvaří 😀 😀 😀 Celková nálada je mnohem lepší, to jsem moc ráda 😉

martinka79
9. pro 2009

Tedy evi tobě to praocvní naložení a s tím spjený život jen svědčí. tiše ti závidím... já mám dva ocásky za zadkem stále. 😀 Pavli jsi na tom podobně viď. když už přepadovka tak s dětmi.
Jo hlásím Míša začal chodit na záchod... sám si řekne a jde... snad mu to zůstane chvilku...

martinka79
9. pro 2009

holky nevím zda sem chodila Gába nebo.. já s ní teďf v kontaktu nejsem,a le co vím tak je těhotná čekají to červenec...

paolin
9. pro 2009

Marti, fakt? Gabča je ťehule? no to je paráda!!! 😵

paolin
9. pro 2009

Jani, bundička ja suprová! Hozník roste před očima. je krásňoučkej 🙂

martinka79
9. pro 2009

Jani to se krásně čte...
pavli fakt.

martinka79
9. pro 2009

Jani ta je krásná jáááááá chci taky.... moc mu sluší

martinka79
10. pro 2009

Krásné ráno všem 🙂

anta
10. pro 2009

Dobré ranko taky přeji. Děkuji za pochvalu bundy, já sama jsem z ní taky unešená 🙂 Gábince gratuluji k těhu, to je hezký o tom číst 😉

martinka79
10. pro 2009

Jani a co se k ní přidat?? zatím ne??

anta
10. pro 2009

Marti, ee, další dítě už nee. Rozhodli jsme se s manžou, že se na to vyprdneme. Tak snad neva 😉 Teď zrovna prohlížím dárek pro MM, koupila jsem mu tiskárnu k PC a je moc pěkná

martinka79
10. pro 2009

Jé ty jsi na něj hodná, takže zstane u vás u jednoho drobka nebo to je prozatimní rozhodnutí... i když nikdy neříkej nikdy. jasně, že to nevadí a komu by mělo... já měla malého po 6ti letech a je to krása...

gaba3
10. pro 2009

ahoj holky 🙂
marta je rychlík, vše napráská 😀 a samo mě předběhne, než sem stihnu tu naší novinu napsat, tak vy už to víte 😀 až dám vojtaska v poledne spinkat, juknu za váma a napíšu podrobnosti....

zatím pa

martinka79
10. pro 2009

Gabi promiň.... ale když už jsme se to dozvěděla... tak jsme to nevydržela a vykecala. moc se omlouvám...
Já nevěděla zda jsi sem enchodial v době a co jsme neměla net... a zpět na stráky jsem nebrejlila.

anta
10. pro 2009

Ahoj Gábi, gratuluji k těhu. Jsem ráda, že vám to pěkně vychází a co Vojtíšek, je hodný? Já teď dala Honzíka spát, bů tři dny mě fakt týral nevrlostí a protivností, už měl teda namále 😅
Marti, no uvidíme, ale zatím ee nechceme, je to i tak dost záhul a ještě po mé zdravotní stránce mi to ani nebylo doporučeno 😉

anta
10. pro 2009

Gábi, musím uznat, že jste moc hezký lidi, máš super hezkýho manžílka, tak jen tak dál a mějte dětí co nejvíce, už mě ty ošklivý nebaví 😀 😀 😀