Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. pro 2009

tak naše šípková růženka spala do 11 teď se konečně živíííí slupla pohankoý křehký plátek a teˇ
d baští polívku slepičí aly rybí dle včerejší kuchařské pohotovosti 😉

anta
20. pro 2009

Marti, taky tady vládne pohoda 😉 😅

martinka79
20. pro 2009

Ahojky tak my máme vosí úkly uplácané a napněno a doděláno vše... a nic víc už vyrábět nebudu sejřím na vše. chystáme se ven.. bobovat na velký kopec. 🙂

paolin
20. pro 2009

ahoj holky! tak u nás taky kosa, jak...byli jsme na chvíli venku, omrknout kapříky a Vítek šel bobovat s tátou.
jinak mám dost problém s Ádou a rukavicemi. žádný nechce a pak kňučí, že má zmrzlé ruce. trouba jeden! tak jsem pořídila další dvoje a uvidím. a Vítkovi pořádnou beranici. teda ale řeknu vám, že takovou zimu jsem s dětmi ještě nezažila. s Vítkem zimy byly takové lážo plážo, sem tam sníh, kosa vůbec.
no a holky, jak čtu, tak vám vše jde moc príma od ruky. kdyby to tak šlo i dělníkům, viď Marti 😠 doufám, že ty kachle nebudou velký problém!
za půl hoďky jdu na trénal spojený s besídkou. tak nějak pořád nevím, zda nechat Mirečka s dětmi samotného nebo chvíli posedět...

martinka79
21. pro 2009

Ahojky krásné ráno. Míša se teď probudil napapal a sleduje bargy... asi mě z něj šlehne.

anta
21. pro 2009

Ahoj holčiny, tak u nás po 14 dnech konečně pohoda. Hormony daly Honzíkovi na chvíli pokoj, za což jsem tedy upřímně dost ráda 😉

paolin
21. pro 2009

ahoj holky!
Jani, prima zprávy 🙂
Marti, Míšá divočí?
Evi, co Jolanka, už lepší?
My dnes měli prima odpoledne. Pošta, návštěva kamošky a teď Adam chrní, Vítek kouká na novou pohádku. Mireček byl darovat krev, tak snad ho úplně nevycucli 😀

martinka79
21. pro 2009

Čauky holčičky nestíhám zase se jako blbec přepínáma neumím lidem říci polibte mi..... Nsad to bude za chvilku klidnější....
teď pojedem na cvičení a včer mám práááce nad hlavu... něco napéct kamarádce, vyžehlit. no uvidím jakt oz vldánu asi si koupit nějaké povzbuzováky...

e.k.t
autor
21. pro 2009

ahojky, jsem zpět z drápků 😉 to byl relax, potkala jsem holčinu z porodky a fajn jsme splkly 😉

Joli se zdá kapku lepší ale moc nejí 😠

Marti vánoce jsou svátky klidu, tak se nepřetahuj a užívej si 😉

anta
21. pro 2009

Tak holčinky, teď jsem našla maila od bývalé kolegyně a ten je úplně nej, protože mi poslala fotku z ultrazvuku 😀 😀 Vůbec jsem netušila, že je těhotná, mám z toho radost jako blázen, se přiznám. Strašně moc jí to přeji, huráááá, to je ten nejkrásnější dáreček pod stromek 😉

e.k.t
autor
21. pro 2009

Jani já se dnes dověděla že 2 moje kamarádky jsou těhulky 😉 tak jim držím pěstičky 😀

martinka79
21. pro 2009

já se o nikom těhu nedověděla..... ☹ , ale všem to přeji.
moje sousedka je těhu, ale to vím už dýl.

anta
22. pro 2009

Ahoj holčinky, tak jsme byli s Honzou kupy kupy. Bála jsem se, že vstal ráno prdkou napřed, teď šel spát, tak uvidím, s jakou se zase vzbudí Buliboš. Doba spaní se mu posunula na 10 hodinu, což je fajn. Odpoledne "musíme" jít na dětské hřiště, neboť jsem to Honzíkovi slíbila, že ho tam vezmu, tak to chci splnit. Honýš se tam chce houpat na houpačce 😀 😀 😀

paolin
22. pro 2009

ahoj holky, tak u nás to dnes zase bouří...kluci mě tak strašně zlobí, že jsem to jaksi neunesla ☹ a to jsem jim vymyslela prima program. byli jsme krmit kačenky - Áda je nakrmil i dudýnem, který jim hodil 😀 pak jsme jeli nakoupit něco málo do drogerie a okouknout kapříky. z těch se můžou zbláznit. jen kdyby mi Adam za nimi nechtěl lozit 😀 teď jsou najezení a Adam půjde chrnět. poslední dobou v noci moc nespí, většinou ho kolikrát najdeme sedět v obyváku na pohovce..ve dvě ráno...za to ale pak vydrží chrnět až do půl 7 a chodí tak spát kolem oběda. tak je to příjemnější, že můžeme dopo někam vrazit na dýl.
u nás se taky netěhotní. tedy zatím to plánuje kamoška a sestra, tak asi brzy bude novinky 😀 ale včera jsem
potkala známého a bude žádat přítelkyni a ruku 😉 prý už 3 týdny čeká na ten správný moment 🙂 bylo hezký poslouchat, jak se na to jako chlap chystá 😵

anta
22. pro 2009

Tak Honzík mi dělá starosti, vůbec nechce jíst. Spal hodinu a prakticky nic nesnědl, tak jsem mu teď aspoň dala okurku, tu papá no. Achjo ☹

e.k.t
autor
22. pro 2009

Jano Joli taky moc nejí, teda páreček si dává skoro celým ale jinak skoro nic

anta
22. pro 2009

My byli pak venku a Honzovi slušně vyhládlo, tak se nacpal vším, co mu přišlo pod ruku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2009

no to u nás ani omylem, taky tu hnusně prší takže se toulky nekonaly, navíc honička, teď jsem dobalila malé věci po Joli pro Verču a jsou to 2 krosny, ještě pobalit zbytek dárečků a zapakovat naše věci na ty 3 dny na návštěvu, pak dojedeme domů na jeden den a nabalíkujeme věci na týden a dárečky k našim a pofrčíme k nim

martinka79
22. pro 2009

krásný večer... tedy vy sjte šikovné. Já budu asi balit zítra jak jinak. dnes žehlím...

e.k.t
autor
22. pro 2009

no my kolem poledne vyrážíme, takže jsem to musela dorazit dnes, ale protivka celý den nespala a pořád se tváří že spát nene 😝

martinka79
22. pro 2009

jé tak to se u nás spí už od půl sedmé. já dnes byla v práci za kolegy... popřát a tak dostala jsme moc krásné dárečky... jinak kolega našel v mrazech vyhozené dva krásné psíky štěňata...

martinka79
22. pro 2009

Evi užijte si krásné Vánoce plné pohody a dej vědět až budeš mít chvilku volna...

e.k.t
autor
22. pro 2009

no k netu se na chvíli dostanu počítám 26 a potom u našich chvílema od 28 do 1 a pak to bude mazec 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. pro 2009

tak jsem dala nějaké úlovky z poslední doby do albíčka, teď jdu ulovit krakena a šup do vany a do postele, páč je protivná a reálně hrozí že přestanu křičet a začnu hovořit rukama 😝

martinka79
23. pro 2009

krásné ráno... Evi jdu se kouknout.

martinka79
23. pro 2009

Evi mylý postřeh odborníka... Jolanka prímově drží tužku... to moc nebývá u takto malých dětí.

anta
23. pro 2009

Ahoj holčiny, tak jsme vzhůru od pěti a stejně se válíme v postýlce jak lemry. Venku je ledovka a to jsem chtěla s Honzou jít kupy kupy, no nevím nevím.
Teda Marti, pardon, ale mylý postřeh se píše milý postřeh, ale to neva, jen mě to bouchlo do oka 😀 😀 😀
Jinak Evi, krásné fotky, zkoukli jsme to s Honzulákem a Joli se mu líbí, tak je to dobrý 😀 😀 😀

martinka79
23. pro 2009

jééééééééééééééé já napsala mylý tak pardon milý...

e.k.t
autor
23. pro 2009

Marti Jani díííky, no Joli a tužka je super kombinace, zatím teda čmaryky čmaryky ale to je myslím důležité pro zápěstí, jsem ráda že má dobrý úchop a nemusím zbytečně shánět po všech nemožných místech trojúhelníkový profil 😉 , jí levpu ale pisy pisy děá jen pravou, tak jsem zvědavá 😀

e.k.t
autor
23. pro 2009

Marti to neřeš, pochopili