Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. led 2010

jéé, Jani, tak to jsme taky exoti s tím spaním 😀 Vítek se naučil usínat sám a tak posledního půl roku. do tří let chodil pořád za námi do postele a první celou noc s postýlce spal až, než se narodil Adam 😀 já pořád říkám, že to s těmi dětmi asi neumím 😉
Adam si odbyl svoji ranní řvoucí scénu. byla to dost prča. začal, když jsem ho oblíkala na ven, takže byl oblečen násilím, násilím upoután do kočáru a za obrovského ryku odvezen na poštu. tam zalehl na zem a ječel. paní pošťačky ho chodily okukovat a konstatovaly pláč vzteklý. litovaly mě 😀 a byly rády, že už tohle nemusí 😀 po cestě jsem byla za debilka, který nezvládne své dítě. no parádně jsme se předvedli 😉 jedna maminka říkala, jak jsem v klidu. tssss...už to mám podruhý, tak pohoda, ne? 😉 😀 😝

paolin
6. led 2010

Jani, s tou myčkou je to supr nápad! pořídila jsem klukům k vánocům omyvatelné fixy, tak to zkusíme. jen, aby mi nepomalovali normálníma fixama celý byt 😀

anta
6. led 2010

Pavli, ty fixy jdou umýt i z plovoučky, dobrý ne? 😀 😀 😀 Nás tyhle hysteráky držely celých 14 dní, bylo to únavné, člověk s ním nic nemohl naprosto dělat, takže když mě sral (ne štval, to je slabé slovo), tak jsem ho vždy čapla a dala do postýlky a bylo to a šla jsem pryč a jemu to přišlo legrační 😉

e.k.t
autor
6. led 2010

Jani no to je fakt mazec, nepřeju sestře nic zlého, ale takový týden v nemocnici by byl pro Val očistec peklo a škola života zároveň, protože ostatní na rozdíl od ní by asi zakročili, meze vytyčili ale zase na druhou stranu by sestra nejspíš po návratu zase nechal Val jejímu osudu, no teda opravdu jí to nezávidím ☹

Pavli jo někdy bych s Joli šla taky raději kanálem, ale co nadělám, jednou to stejně ty děti pochopí 😀

anta
6. led 2010

Evi, je to děsný, fakt. Já jsem ségře říkala, ať přijedou, panč oni to auto mají, my ne. A ona, že přijedou, ale i s jejím manžou. Tak jsem jí řekla, že by bylo fajn, kdyby vzala ona auto, přivezla Valču a mohli by si děti spolu hrát, protože Honzíkovi Valina nevadí vůbec. No ale Lenka se hned začala vymlouvat, že by bloudila, takže je mi jasný, že se asi za holku tak trochu stydí. Vždy, když tady byli všichni tři, tak Valérka dělala fakt slušnej rambajs, řvala tady na celé kolo a Honzík na ní vždy jen nechápavě zíral. 😕 A to mi tvrdí, že s ní chodí do mateřskýho centra, přiznám se, že tomu opravdu nemohu uvěřit 😎
Evi, kanálama nechoďte, smrdí to tam 😀 😀 😀 😉

anta
6. led 2010

Evi, já si myslím, že se Lenka o Valinu stará jo, ale asi ne dobře, asi to od začátku vzala za špatný konec. Včera jsem jí řekla, že jsem tvrdá matka a ona na mě takovým divným hlasem "JO", bylo to jako kdyby mě v tu ránu považovala za tyrana Herodesa, tak jsem jí, že jo 😀 😀 😀 . Že máme určité hranice a ty nesmí Honýs prostě překročit, že nechci, aby mi tady jednou skákal po hlavě, jako to evidentně dělá Valérie jí 😝 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. led 2010

no já si říkám že je to Joli ostuda, ne moje 😀 😀 😀

Víš já taky jezdím autem sama s Joli opravdu nerada, prostě se bvojím že jí třeba zaskočí a já si toho nevšimnu, ale když holt musím tak teda jedu

anta
6. led 2010

Evi, svým způsobem to chápu, ale Lenka jezdí s Valinou sama k našim, no tak sem by nedojela? 😉

anta
6. led 2010

Nějak mi vytanulo na mysli, jak mi moje máma řekla, že jsem stejná hysterka jako naše Lenka, to bych teda musela sakra vyvádět. Neříkám, že jsem vždy v pohodě, ale já si tady brečím sama a nikdo to neví, že? 😉

paolin
6. led 2010

Jani, u nás je to taky tak. ségra má auto, ale k nám prostě nepojede. ale jinak je to naopak. já jsem ta špatná matka a mám divný děti 😀

paolin
6. led 2010

tuhle mi kamoška říkala, že k nim návštěvy už nechodí. že je Martínek moc hlučný a divně si hraje a tak jsou divní 😀 tak jsme se shodly, že jsme na tom stejně. no a nakonec si naše děti rozmějí, tak se budeme navštěvovat nazvájem 😀 mně tedy jejich děti nijak divný nepřipadají 😉
Adam chrní a začaly řvát sirény. jéééé! snad nezačne i tam moje siréna ležící spící 😀

paolin
6. led 2010

hele, tak ségru nech ségrovatět a šmitec. ta malá půjde brzy do školky a tam bude mít jiný řád. ono ji to zase posune jinam a hlavně jí to pomůže. úpřímě - školka vychovává i rodiče, jsem toho důkazem 😀 holt někomu trvá dýl, než mu něco dojde.

anta
6. led 2010

Pavli, snad máš pravdu 😉 Honzík se vzbudil a hučí tam, jdu pro něj 😀 😀

paolin
6. led 2010

Jani a co vlastně maminka?

e.k.t
autor
6. led 2010

to je sranda toto, kdyby to četl někdo kdo nás nezná tak nás prohlásí za šílené krávy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. led 2010

tak jdu do postele asi na hodinu, páč mám noční a má chumelit fuj to se mi nechce

anta
6. led 2010

Maminka se dost zklidnila, panč od nás dostala sprdunk a už je hodná 😀 😀 😀

anta
6. led 2010

Evi, já bych tomu tak neřekla, že jsme šílené krávy, proč, že? Naopak, kdyby to někdo prohlásil, tak si budu myslet, že závidí, kolik mamin má takovou možnost nechat se podporovat jinými maminami ve stejné situaci 😕

e.k.t
autor
6. led 2010

no spíš jako kdo to nezažil tak nepochopí co to tu řešíme, jak to že děti takto hysterčí a to i když se jim zrovna nic neděje a tak, a je to nadsázka 😉

už jsem to v jednom obchodě taky slyšela takovou reakci na jekot asi 3 leté holčičky, tak se mi to připomenulo, a co bylo smutné tak to bylo od paní asi 55 let, takže to kdysi asi taky musela zažít 😝

skleroza je mocná 😉

anta
6. led 2010

Tak to máš Evi zase pravdu, já už taky prdíky neberu tak tragicky 😀 😀 😀 Super, chápu nadsázku 😉 🙂 Honzík dnes třikrát kakal, fuj, to byl pořád pěknej smrad 😀 😀 😀

paolin
6. led 2010

tak jsme byli odpo bobovat a bylo to fajn. až na Ádův ryk před. pak jsem dělala pizzu kynutou v pekárně a byla to mňamka 🙂 zatím se mi vše pečené povedlo. ale to asi není ani tak v domácí pekárně problém, že 😀 Adam nějak nejde uspat, tak to jde zkusit Mirek. tak snad..padáme docela solidně na ústa. tak dobrou všem!

e.k.t
autor
7. led 2010

dobré raníčko, už si po noční frčím pro pokládek a doufám že moc neprudila u usínání 😀

martinka79
7. led 2010

ahojky holčiny,
včera se řišila Janči sestra. já tu měla návštěvy až do večera nějak s nimi roztrhl pytel. 🙂

martinka79
7. led 2010

jé lidi kolem rádi hosnotí negativně než pozitivně.. aříkají to já bych dítě vzala na prdel mu dal... to by se m¨ně nestalo.-..
atd...
haha vždy mě to rozesměje jejich kyselé ksichty a narážky.
Pavli jé pizzu tu chce nikolka asi týden. jaklé těsrto jsi dělala, já v pekárně ještě na pizzu nedělala.. mám tu rychlo kynoucí mísu tak vždy v ní zadělávám
dnes jdu na přátelský večírek od MC kostička jak pro ně dělám. se těším a netěším.
nikol jede na taekwondo

anta
7. led 2010

Dobré ranko, holčiny. Stavíme si s Honzíkem ze stavebnice a Honzík vytvořil moc pěknou mašinku, až bude čas, frknu jí do albíčka. Jsem na něj moc pyšná, jak je šikovnej. 😉

martinka79
7. led 2010

my skládali s Míšou puzzle, miluje to. Má větší trpělivost než Nikolka(mívala) 😀

martinka79
7. led 2010

tak to se těším. Míša právě utíral prach na tv a spola a vyčistil sprcháč jdu ho zahnat pracovat nahoru.

anta
7. led 2010

Tak jsem to prdla do albíka, no Honzík už vytvrdl, byl nějaký unavený od rána, nic moc, ale co se dá dělat 😉 Zase ode mě nechtěl uspávat, tak už na nějaké snahy prdím a házím ho z dáli do postýlky a čekám a čekám, až se pořádně uválí sám. Je dost spolehlivej a za 7 minut už většinou chrní, to jsem moc ráda 🙂

anta
7. led 2010

Chtěla jsem se zeptat, Honzík mi již odmítá přes den mlíko, no ani se mu nedivím, už mi na něj přijde velkej, čím to mám nahrazovat? Jí pribiňáky, tvaroháčky, tak to by asi mělo stačit, ne? Jo a ještě by mě zajímalo, uspáváte dětičky na noční spaní nebo chodí spát samy? 😉

martinka79
7. led 2010

U nás se chdí spát samo,ale byla doma kdy jsme tam s ním chvilku byla a pak odešla.
Jinak usi myslím, že to neva, že enchce mlíko. má pribiňáky sýry. já dávám už i obyč mléko.. ale to je dle názoru.